Treść opublikowana przez andynl
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A że tak jeszcze zapytam te neony(przetwornik ten)przy kubkach podpiąłeś pod oświetlenie zapalniczki? nie wali żadnymi błędami?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
No ja jak zwykle przeglądam pół forum i nie znajduję tego co potrzeba:facepalm: Dziękujemy Cuberowi:thumbup1: No jak spojrzałem na cenę to już mi się odechciało lotki:facepalm: Ide stąd nie będę chłopakowi wątku brudził
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co u dużo pisać zakupiłem taki neon: NX1 NEON GIETKI 1,2 MM RÓŻNE KOLORY (3887341186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Po poluzowaniu śrubek neon idealnie się tam wkomponował bo jak wiemy uchwyty na kubki są montowane do tunelu na pióro-wpust i po poluzowaniu śrubek można tam fajnie wepchać ten neon a później dokręcić śrubki później neon podłączyłem pod przetwornice którą zakupiłem też u tego sprzedawcy no i oto cała instrukcja:wink: Ale tak jak powiedziałem gdybym wiedział ,że ten biały to tak naprawdę jasny niebieski to kupiłbym czerwony na razie zostawiam tak jak jest może z czasem to zmienie:wink: No to wreszcie znalazłem to czego szukam na te kubasy:naughty: Fajnie to wygląda:decayed: A pytanko nie daje to za bardzo po oczach w nocy?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Pany podrzucicie jaki numer ma ta lotka na klapę od s-line?
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Jakby kogoś interesowało to mam rozpiskę z wymiarami na klejenie listew (patrz foto)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja nie bardzo miałem jak sprawdzić, poza tym robiłem na dworze a dzień krótki więc zależało mi żeby szybko. Miałem ładnie kabelki kolorami poukładane no i po zamianie wyszło co innego, ale płakać nie będę bo podświetlenie działa i w sumie o to chodziło. W każdym bądź razie jak ktoś będzie w przyszłości to robił, to teraz jest jasne i chyba o to kaman:wink: ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 00:39 ---------- Założyłem u siebie podświetlenie klamek (ORI), niestety nie bardzo jestem zadowolony z tego z jaką mocą świecą te klamki. Czytałem że ktoś wymieniał te diody na mocniejsze, niestety w temacie diód nie mam zielonego pojęcia:facepalm: Podrzucił by mi ktoś jakie diody kupić żeby to jaśniej świeciło (jakiegoś linka może)? Oryginalnie siedzi malutka dioda (3mm) z dwoma opornikami w środku.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Lepiej robić cały dzień powoli jak od razu sp........ć
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No i drodzy koledzy z tymi pinami wyszła tzw. góralska trzecia prawda czyli gó.no prawda. Podłączyłem masę pod pin 1, zasilanie pin 2, i to wszystko pod zapalniczkę (masa gruby braz, zasilanie kabelek cienki bodajże szary od podświetlenia zapalniczki) i nie świeci:facepalm: O mojej pomyłce nie ma mowy miałem kabelki poukładane kolorami i zanim podłączyłem sprawdziłem chyba z 10 razy żebym nie musiał potem znowu rozbierać. Po zamianie pinów we wtyczkach nastała światłość w kratkach. Krótko mówiąc pin1 (czerwony kabel od diody) to zasilanie a pin 2 (czarny kabel) to masa No chyba że coś się w międzyczasie zmieniło z kabelkologią w diodach
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kurde przeszukalem caly watek i tego nie zobaczylem:facepalm:slepota. To wychodzi na to że czerwony to masa:decayed: Dzięki.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pany powie mi ktoś który kabelek to masa a który zasilanie w tych diodach do kratek (podświetlenie pokręteł nawiewów)
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
No cóż, co kto lubi ja bym tej tandety nie kupił. Poza tym wyjąć i wsadzić:wink:to byle jeleń potrafi.
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
Lepszy olej już mam a kawałeczków chromu nie:naughty: ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 22:43 ---------- No więc wziąłem się zebrałem w kupę i zrobiłem te ringi od A5. Pomimo niezbyt entuzjastycznego nastawienia do tego moda muszę przyznać że wyszło całkiem spoko. Troszkę byłem nie pocieszony tym że trzeba walić dużo kleju tak jak to ktoś wcześniej napisał, ale po odcięciu tych zapadek okazało się że wszystko da się ładnie dopracować i wcale nie potrzeba dużo kitu:banan: Kwestia kilku godzin szlifowania, podgrzania małe co nieco i ringi pasują prawie jak by tam były od nowości. Nawet nie potrzebna była taśma malarska do przyklejania:decayed: Kupiłem ringi na prawą i lewą stronę ale po odcięciu zapadek okazało się że w ogóle się między sobą nie różnią więc śmiało można kupować dwa lewe lub dwa prawe. Kilka fotek z rezania Tak wygląda po dokładnym wyszlifowaniu (dopasowaniu) A tak zaraz po klejeniu Małe a cieszy jak murzyna blaszka:wink:
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Ja kupiłem na razie jedną LED Cree zobaczę jak to wygląda i czy błędów nie wali:kox:
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
No ja właśnie też zacząłem rezanie tych ringów:decayed: po podważeniu tych zapadek kratka elegancko wychodzi, trzeba tylko uważać żeby się z tym za mocno nie szarpać bo można połamać resztę zapadek:banan:
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Dziś wyciągałem kratkę zderzaka (światła przeciwmgielne) zwykłą i system wyciągania jest ciut inny niż jest to na rysunku w poście wyżej. Kratka zwykła ma dwie dziury na górze i tam są zapadki które trzeba podważyć śrubokrętem (jak w kratce S-Line). Wrzucę kilka fotek może się komuś przyda, zawsze lepiej podpatrzeć niż połamać
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Może ja wkleję filmik to będzie dokładnie wiadomo o które menu mi chodzi
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zielone menu mam odblokowane:wink:. Zielone się dusi dwa przyciski na raz, a mi chodziło że najpierw naciskam CAR a potem SETUP (oddzielnie) i tam mi wywala że jest niedostępne dlatego wywnioskowałem że czerwone:decayed:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tu możesz o tym sobie poczytać AudiEnthusiasts Door Lighting
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki:decayed: to rozumiem że to jest to tzw. czerwone menu tak?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pany ja mam pytanie. W panelu w samochodzie (3G) mam przycisk CAR no i oczywiście SETUP no i teraz jak wcisnę CAR i potem SETUP to mi wywala że dalsze ustawienia są zablokowane. Pytanie czy da się to odblokować i czy tak właściwie jest po co to odpalać?
-
wymiana lamp
Przyjedzie do PL i tu zrobi moda:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja z każdego kodowania robię zrzuty ekranu i zapisuję w razie jakby coś szlag trafił to spokojnie sobie wrócę do tego co było. Co do błędów to nie będę się wypowiadał bo pojęcia nie mam:decayed:
-
Uchwyt na kubki w podłokietniku z tyłu (A4avant)
Ja rozebrałem ten zagłówek z nadzieją że jakoś może wcisnę ten uchwyt na kubki ale niestety nie ma do czego się tam przyczepić i dałem sobie spokój. Może kiedyś gdzieś się trafi to kupię cały.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-skladanych-lusterek-283944/index4.html Kolega sowig nie przekopiował kodowania do nowego sterownika i wychodziły mu cuda, poczytaj sobie z linka który Ci wkleiłem
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W Long coding helper kopiuj wklej i dodaj co tam masz jeszcze dodać (lampki inne pierdoły)