Treść opublikowana przez andynl
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wszystko jest jasno i wyraźnie opisane na pierwszej stronie wystarczy poczytać ze zrozumieniem (kilka razy:wink:) i się robi jasne jak słońce. Też będę robił ten modzik ale na razie zbieram grajdoły no i do marca mam gwarancję na autko więc mi się nie spieszy:banan:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kodujesz każdy sterownik osobno:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
To są podłączenia lampek podświetlenia na nogi przód i tył które podlegają pod ambient lighting , z tego co wiem to podświetlenie wnęki w drzwiach też pod to podlega. Będzie wszystko działało pod warunkiem że masz moduł centralnej elektryki który obsługuje QQ1, czyli że są w MCE piny 32/17 i 17/14. Zobacz jaki masz numer MCE Faktycznie za późno się zczaiłem kodowania ambient lighting drzwi są w sterownikach drzwi a to jakby inna instalacja:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mogę na razie założyć tylko instalację oświetlenia drzwi i zakodować a potem wymienić sterowniki A to nie lepiej zrobić wszystko od razu? Mniej rozbierania, ja też pokupiłem do siebie sterowniki pod składane lusterka i wiązki z lampkami i jak będę miał chwilę to wszystko na raz się zrobi. Nie ma co sobie życia komplikować
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja też miałem tą samą zagwozdkę jak kodowałem, miałem mocne zdziwienie że 3G jest nie odznaczone
-
kontrolka kluczyka
Taaaaaaa:facepalm: że niby jak? Wedle mnie to bateria w kluczyku kuca ew. coś jest do bani z kluczykiem lub stacyjką
-
Przetarcia tapicerki fotela
Takie efekty są zwykle przy częstym wsiadaniu i wysiadaniu, spodnie jeansowe robią swoje, wszelakie kurteczki z guzikami na bokach (kurtki jeansowe mają nity na bokach) itp. itd.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Kolego a mówisz o przeciwmgielnych z tyłu czy o halogenach z przodu? Jakie te ledy tam wsadziłeś?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Aha dobrze wiedzieć
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Furka spoko, mam w tym samym kolorze:decayed: Mam pytanie kolego powiedz mi gdzie dorwałeś takie fajne pasiaste dywaniki gumowe do środka?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No jak nie ja dostałem w gratisie portfel (pusty:facepalm:) parasolkę i breloczek do kluczy:decayed: ale gratisowych pinów nie było:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No ja też tak kombinowałem że sobie powpinam w najbliższym miejscu w kostki (według schematu) tylko jak pisze kolega sowiq tam po prostu nie ma pinów i d*pa mokra. Na innym forum widziałem że gościu podłączał się pod luźny bezpiecznik w skrzynce bezpiecznikowej po stronie pasażera.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W opisie stoi 0.35 ale dokładnie Ci nie powiem bo dopiero zbieram się do tego moda. Może kolega WRCLAGUNA Ci coś podpowie.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
"I ostatnie z serii laickich pytań :D czy jak odepne wtyke A5 w celu wciśnięcia pinu +. Muszę odpiąć klemę??" Kilka postów wyżej pytałem o to samo:decayed: odpowiedź brzmi :wink:"Nie musisz odłanczac klemy z akumulatora , kluczyk nie wciskaj do stacyjki ." ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- A tak całkiem na marginesie piszesz że masz moduł 63N a na zdjęciu widać 63M (no chyba że zdjęcie tylko poglądowe ma być?)
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Potwierdzam:decayed: kiedyś coś kleiłem tym kitem i później łaziłem z czarnymi łapami przez miesiąc:facepalm:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Po pięciu dniach ślęczenia i wlepiania gał w monitor kompa można spokojnie zakumać schematy:wink: No ale są też ludzie jak mój siostrzeniec co w wieku 21 lat nie potrafi bez kalkulatora do 20 liczyć wtedy lepiej niech się nie czepia:decayed:
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
Nie no na chińszczyznę raczej się nie będę pisał wole ori choćby z innego modelu. Poza tym kupić gotowe i wtyknąć to nie ciekawe, a tak można sobie pocudować A pytałem z jakiego materiału bo w poście wcześniej stoi żeby podgrzać i dopasować
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Na razie zbieram graty żeby dziesięć razy nie rozbierać i zobaczę jak będzie śmigało:wink: Jeśli chodzi o kolor diody to chyba wolę czerwoną będzie się komponowało z resztą przełączników. No ale to się jeszcze zobaczy:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
hmmm a szkoda. A gdzieś widziałem że oświetlenie klamek przy zamkniętych drzwiach daje 30% a po otworzeniu drzwi 100%, to da się gdzieś ustawić czy to tak samo z siebie się ma?
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
A że tak zapytam te ringi są plastikowe czy to jakiś cudo metal?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mam takie pytanie, udało mi się niedrogo zakupić całe wiązki tapicerek z oświetleniem klamki (taki przezroczysty podłużny plastik który wchodzi w górną część klamki)i lampkami ostrzegawczymi czy regulacja natężenia światła z MMI obsługuje także tę lampkę, czy tylko lamki oświetlenia stóp i górne od osłony przeciwsłonecznej?
-
Składane elektrycznie lusterka a zima
Ja w swojej dopiero będę montował składane lustra więc nie wiem jak się będą zachowywać, ale wcześniej miałem volvo v50 i nigdy nie miałem problemu z przymarzniętymi lustrami. Wszystko śmigało jak należy:decayed:
-
Siatka do bagażnika
Ja zwykle swój laptop wtykam za przedni fotel pasażera i cofam fotel na maksa. No chyba że akurat mam pasażera to wtedy za swój fotel:banan: A siatkę kupiłem taką zwykłą za kilka złotych w sklepie ze wszystkim i sprawdza się wyśmienicie, rzadko używam więc jak dla mnie nie było sensu wydawania milionów na orginały.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Znalazłem na innym forum, do lusterek składanych w sterowniku muszą być dwa prawe piny w górnym rzędzie (patrz foto) Jeśli dobrze pamiętam pin 9 i 10
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Super pomysł napaliłem się rozebrałem i okazało się że na 16pinie nie ma kabla:kwasny: i co teraz z skąd można jeszcze wziąsć zasilanie tylko żeby się nie zapalało razem z podsufitka. Szukam miejsca w aucie gdzie po otwarciu drzwi jest napięcie a po zamknięciu nie ma i tak chcę właśnie podłączyć te lampki w drzwiach Nie wiem czy dobrze złapałem co napisałeś ale na pinie 16 nie ma kabla , masz go zrobić, to chodzi o to żeby zmostkowane kabelki od lampek wrzucić (razem z pinem) do pustego miejsca we wtyczce (pin 16) Pytanie tylko czy masz pin 16 w sterowniku?? ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 23:11 ---------- Tak sobie dziś zajrzałem w dziurę i znalazłem to Rozumiem że to cacko obsłuży QQ1 ? Mam takie pytanie czy wtyki z MCE można wypinać (do podpinania pinów) ot tak sobie pod napięciem czy lepiej odpiąć akumulator??? Niechciał bym narobić jakiejś kaszany więc pomyślałem że najpierw zapytam:wink: