Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Czy gdzieś na forum jest opisany montaż kamery cofania?? Szukam ale jakoś nic znaleźć nie mogę
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
co to za język w mmi NL=Niderlandzki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wizualizacja APS odpalona
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Yeee poszło:banan: Podziękował mistrzowi wrclaguna za pomoc:thumbup1:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Restart naturalnie robiłem:decayed: Jutro spróbuję zakodować 10 PARK ASSIST i zobaczymy dziś już mi się nie chce:facepalm: Dam znać co wypłodziłem
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
No dobra przeczytałem cały temat już z 1000 razy, cuduję jak koń pod górę i nie mogę dojść do ładu z tym modem:facepalm: Jak to w końcu jest z wizualizacją w MMI 3G? Mam MMI 3G LOW bez twardziela, wejście na karty pamięci, czujniki tylko z tyłu, moduł 8K0 919 475 T, w zielonym menu zaznaczone APS oraz suwak na 1 (próbowałem też na 3 i nic) Muszę też kodować w 10 PARK ASSIST czy to tylko w MMI 2G? Już w końcu nie wiem czy to da się u mnie ruszyć czy nie, HELP PLEASE:facepalm: A tak całkiem na marginesie w pierwszym poście w spisie modułów: 8K0 919 475 T - 4 czujniki, lusterka obsługa aparatu ktoś mi przetłumaczy na PL co to się znaczy??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W NL są zimy ? Jest co najwyżej Zimra Czasem zimy bywają ostatnio była w 2012 ciut śniegu i -15:shock3: Kilka lat temu wracałem w grudniu do PL i wyglądało mniej więcej tak ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 16:45 ---------- No więc doszedłem dziś do czego jest to białe kółko:decayed: na pewno nie do haka jak przepowiadał kolega Gibons a mianowicie jest to coś w rodzaju amortyzatora (podpórki) pod zderzak. Tę pierdólkę się reguluje na odpowiednią wysokość i ona opiera się o belkę zderzaka. Nie mam pojęcia czy to działa i czy w ogóle potrzebne bo w starym zderzaku tego nie było (puste miejsce) ale zostawiłem niech sobie będzie:wink: ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- No i zakończone prace w temacie dupki S-line:banan: Małe a cieszy:wink: i autko lepiej wygląda:decayed:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Na początku wątku masz napisane dużymi wołami które moduły obsługują QQ1. Zeby sprawdzić swój musisz podpiąc się kabelkiem i sprawdzić na VCDS albo zdjąć obudowę pod kierownicą i zajrzeć co siedzi w trawie:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja w ubiegłym roku kupowałem w ASO i cena po rabacie wyszła mniejsza jak na tej aukcji:wink: Ciekawie opowiadasz kolego:eusathink: a wiesz może jakie numerki mają takie klamki do RSa?
-
B8 TrOOOOp
E tam kłamiesz:wink: pół roku później znowu rozklejałem bo źle skleiłem za pierwszym razem i lampa parowała od środka i obyło się bez większych problemów:decayed:
-
wymiana lamp
No to jeszcze jak mieszkasz blisko Surhuisterveen to sobie możesz pojechać sam odebrać, aczkolwiek za paczki małych gabarytów płaciłem 8€ więc tragedii nie ma.
-
B8 TrOOOOp
Ja kleiłem kiedyś w volwiaku klejem do szyb Wurth
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Niezamaco:wink: ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- Dziękuje za odpowiedz ale ja mam anglika i mi to pasuje poza cena tylko czy to są te same uchwyty i śruby itd Też się zastanawiałem nad tymi klamkami od RSa, ale cena mnie wywaliła z butów:facepalm:
-
wymiana lamp
Linek do firmy, pisać maile to wam powiedzą gdzie i za ile wyślą (szukać w interieur) BM Onderdelenshop - Audi A4 model 2008
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pytałem w ASO w Lublinie pan mi zaproponował komplet za 370zł
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ha ha wiedziałem że będzie zagwozdka z tymi stoperami:grin: no więc stopery dokupiłem i sam wstawiłem:wink: bo mnie wkurzało jeżdżenie welurowych dywaników. Kondony kupione w ASO za zawrotną sumę 80€ komplet przód i tył.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ja kupowałem ORI są idealnie dopasowane do nacięć w grillu, samolepki aczkolwiek z tego co pamiętam to nie jest to taśma dwustronna lecz mają swój jakiś dość mocny klej. Mam od półtora roku i wyglądają jak nowe, nie odklejają się (odporne na karcher) itd. itp. Chińszczyzny bym nie polecał bo to szybko szlag trafia zwłaszcza zimą. Jedyna wada tych listew to cena:facepalm: 7 gównianych listewek (chromowany plastik) jak ja kupowałem kosztowało 70€, na dzień dzisiejszy 85€ (cena w PL 422.22zł:facepalm:) Kupiłem w przypływie szaleństwa:wink: aczkolwiek za te kase zapewne można by kupić kilka kilometrów chińszczyzny i zmieniać co miesiąć Decyzja wasza, mnie się podoba, uważam że to ciekawy dodatek. ---------- Post dopisany 12-02-2014 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 01:22 ---------- Autko zostało za kondonione na zimę tylko zimy jakoś nie widać
-
wymiana lamp
Znaleźć nie tak trudno cena może być wysoka. Mam wjazd na 8K0 907 063 P cena 150€ plus koszta przesyłek.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa A to ma zasięg aż na 2 tygodnie???
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
bardziej powyginanego tego zbiornika to już chyba nie mogli zrobić
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kupowałem w tej firmie wiązki drzwi z oświetleniem i jeszcze kilka innych pierdółek do swojej a4, stanowczo mogę polecić ten sklep:thumbup1:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dziękuję znalazłem raz aukcje kolo z allegro chciał 180 zl za samą wysyłke tych samych plastików w małej kopercie co do tej aukcji to u mnie jest wszystko z prawej strony czy klmaki opadają zewzględu na blokade i szkoda kupować dla samych diod i 4 led może komuś się całość przyda narazie dziś zakonczyłem nogi i schowek i części na kratki przyszły i diody zobaczymy dziękuję i pozdrawiam No to sobie wsadzisz 2 klamki a drugie dwie wytniesz kozikiem i już Może za te 180zł to on Ci chciał osobiście przywieźć
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No no poczekaj jeszcze troszkę jak Cię weźmie gorączka modzenia:grin: Ja ze swoim musiałem czekać bo gwarancja ale teraz ostro pcham brakujące pierdołki:wink: poza tym fajna zabawa:banan:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Chromy do grillu ja kupowałem ORI , to są samolepki (drogie jak wujjjjjj) ale muszę powiedzieć że ta chińszczyzna fajnie się komponuje z listwami z grilla. No ale ja mam lekki jobel na punkcie chromu:wink: chrom ogólnie fajnie wygląda tylko łatwo przedobrzyć i wychodzi wtedy bling bling a to już lipa. No i jakość chińszczyzny niestety lipa.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Że tak nieśmiało zapytam na kratkach od halo przeciwmgielnych tam jakieś chromowane paski made in china są czy tylko mi się wydaje, nie mogę rozkminić z tych zdjęć?