Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Fajne autko, lakierek zadbany aczkolwiek tylny zderzak albo był lakierowany albo tak się jakoś dziwnie światło na fotce załamało:naughty: Gratki i szerkości:decayed:
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Piecać aż zacznie skwierczeć
  3. No ja właśnie dlatego założyłem diody z opornikami bo za mocno świeciły, a tak dobrałem sobie większy opornik i mam światło takie jak chciałem:decayed: ewentualnie resztę moę sobie wyregulować pokrętełkiem
  4. andynl odpowiedział(a) na _M_W_ temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Faktycznie można by ciut obniżyć ale nie wiele, jakieś glebowania to dla mnie osobiście totalna porażka. Autko superaśne tylko od razu zmienił bym ramki rejestracji bo te z reklamką zalatują wioską życze wielu szybkich, bezawaryjnych kilosów:decayed:
  5. Czy lepiej to nie wiem na razie mam OOOO ciut ponad 2 lata i żadnych parchów nie widać, kiedyś jakaś pierdoła mi zrobiła rysę na drzwiach, nie wielką na szczęście, zaprawiłem sztyftem i też żadnych parchów nie widać. Z drugiej strony tu prawie nie ma zimy więc ilości soli na drodzę też są znikome
  6. Ha ha napisałeś że coś tam robiłeś przy tablicy i PARCH więc myślałem że to z powodu tych robót No ale skoro parch wylazł sam to bardzo nie ładnie z jego strony:wink:
  7. W NL najpierw przysyłają a jak Ci się nie podoba to pisz do nich odwołanie:facepalm: Kiedyś przyszedł mi mandat za przekroczenie o 2km/h:facepalm::facepalm: ręce opadają. Mój znajomy ma porszawkę pytałem go po co mu to skoro w całej NL ograniczenia do 120km/h na co odpowiedział - W weekend jeżdżę powściekać się do niemiec:banan: Parch piękny pierdoło:naughty:
  8. To zależy ile bitów masz zajedynkowanych:wink: z każdym odznaczonym bitem wartości w bajtach się zmieniają. Najlepiej wklej tu zrzut z kompa będzie wszystko wiadomo.
  9. A samego wyświetlacza FIS nie da się zmienić na kolorowy??
  10. Jak zmienisz bity to w bajtach samo Ci przeskoczy na 4C
  11. andynl odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    W oryginale nie ma znaczka w grilu:decayed:
  12. bo to Audi, a audi kosztuje.. niestety i na szczęście zarazem Dobrze mówi dać mu wódki:wink:
  13. U mnie z przodu zachodzą od płynu zimowego muszę od czasu do czasu przepychać więc możliwe że Ci zatkało.
  14. Bo tak właśnie ma być, u mnie to samo tylko to dobijanie do szyby nie normalne
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dobrze że ja nie mam tych wszystkich czujników:wink: u mnie nic nie pokazuje:decayed:
  16. dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł. Mam inne podejście do aut i tyle Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę Amen:decayed: No i zdrowe podejście do tematu:decayed: A tak na marginesie powiem że zje....ś tą dokładką
  17. No to teraz wszystkie trawniki w okolicy będą wyglądały jakby po nich stado czołgów przetrytowało
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to widać że strasznie mu zależy na sprzedaży:facepalm:czasem nie rozumię ludzi:facepalm: Ja miałem robić piano znalazłem zestaw drewienek z myślą o lakierowaniu tylko brakowało tej z deski, ale jak przyszły to z jakiegoś powodu straśnie mi się te drewienki spodobały więc szukałem do kompletu w tym samym kolorze. Niestety kolor rzadko spotykany (ciemne drewno brzoza, słoje widać tylko przy świetle) więc zamówiłem w niemczech wyszło taniej niż kupować w PL a już nawet nie wspomnę NL:facepalm:
  19. Ja też mam ochotę coś podobnego wymodzić, fajna sprawa, podziel się modzeniem nie bądź żyła
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dopiero co miałem ten sam problem:wink: Zamawiałem nową w niemczech bo nikt w takim kolorze nie miał. Ten gościu na alledrogo ma pojedyncze w deskę po 150zł (nowa 400 - 470zł) Listwa 8K1853190K Audi A4 B8 (4006137397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi a4 b8 - Pozostałe - Strona 2 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przyciski to i ja zmieniłem na chrom ale nie wiedziałem że pokrętełka w kratkach też mogą mieć chromik:decayed: To z całą kratką dają czy same kółka?
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z jasną tapicerką fajnie się komponuje:decayed:, aczkolwiek przy ciemnej też jest lepiej niż to paskudne szare cuś A że tak zapytam kolego na kratkach nawiewu pokrętełka masz z chromem?
  23. W NL robią i od tylca
  24. To raczej wygląda jakby auto miało wylądować na szrocie Pewnie wam śrubek trochę zostanie
  25. Ja sobie jednak daruję zakupiłem już licznik od A5 i bedę to rezał, lepiej mi sie podoba niż te wstawki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.