Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moje pierwsze Audi A4 B8 - BLACK PHANTOM


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Po 3 miesiącach intensywnych poszukiwań w Niemczech spełniającego moje oczekiwania auta, nareszcie udało mi się kupić z pierwszej ręki bardzo zadbany egzemplarz :)

Auto przywiozłem osobiście 2 dni temu, a dokładnie 03.04.2014r. Kilka najważniejszych informacji: serwisowany do ostatniego dnia (3 tygodnie temu ostatnia wizyta w Audi ASO), bezwypadkowy i bez żadnej drobnej ryski :) Samochód w środku wygląda jak salonowy, nie widać zbytnio śladów użytkowania, zawieszenie, praca silnika oceniam na stan rewelacyjny :) Ogólnie byłem tak zadowolony z tej transakcji, że w ramach podziękowań zaprosiłem tego Niemca do swojego pensjonatu na darmowy urlop :)

Ogólne informacje o tym egzemplarzu, wersja dość bogata prócz dachu panoramicznego i czujników parkowania:

- Rok produkcji 2008, model 2009

- 2.0 TDi CR 143km

- przebieg 179.000 udokumentowany (książka + vin)

- bezwypadkowy, bez zarysowań

- Bi-xenon

- Navigacja MMI

- Sportowe zawieszenie

- skórzana trójramienna, multi funkcyjna kierownica

- tempomat

- podgrzewane fotele

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- pełen pakiet chrom

- Alu felga 17 245/45/17 continental, Alu felga zima 5 ramienna 16"

- Fajne nagłośnienie (nie wiem jaka nazwa, ale jeszcze to sprawdzę)

Na obecną chwilę nie potrafię wymienić jakiś innych informacji na temat tego auta ponieważ nie posiadam zbyt wielkiej wiedzy odnośnie tego egzemplarzu :)

Mam nadzieję, że auto będzie mi długo służyło w takim dobrym stanie jak w dniu powrotu z Niemiec...

Moje modyfikacje, które mam zamiar wprowadzić to:

- Zmienić oświetlenie wewnętrzne oraz zewnętrzne na LED

- Przyciemnić szyby

Poniżej kilka zdjęć zrobionych na szybko po powrocie:

Audi1.jpg

Audi2.jpg

Audi3.jpg

Audi4.jpg

Audi5.jpg

Audi6.jpg

Pozdrawiam

Artur

P.S

W tym momencie mogę wystawić swoją A3 na sprzedaż :) - jeśli ktoś będzie chętny to zapraszam do kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładnie sie prezentuje. Jak się już nacieszysz to zrób więcej fotek wnętrza autka .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, wypasiona średnio brak kolorowego wyświetlacza MMI,ale wszystko do wyrezania:wink: Bezawaryjności życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną zastanawiam się czy gdzieś na forum jest jakaś rozpiska ile oraz jakie żarówki znajdują się wewnątrz auta aby zamienić je na ledowe? Ktoś z was już to robił i wie jakie żarówki potrzeba? :) Będę wdzięczny za info!

P.S

Lolot wolałem pewne auto od niemca, bezwypadkowe, z serwisem do końca niż coś od turka z kolorową navi :) Niestety tez nie miałem mega wielkiego budżetu pieniędzy aby móc mieć wszystko na full :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu i bezawaryjności życzę...co di oświetlenia led zapraszam do lektrury poniższego wątku, znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania http://a4-klub.pl/showthread.php?t=267746

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, lakierek zadbany :decayed: aczkolwiek tylny zderzak albo był lakierowany albo tak się jakoś dziwnie światło na fotce załamało:naughty:

Gratki i szerkości:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną zastanawiam się czy gdzieś na forum jest jakaś rozpiska ile oraz jakie żarówki znajdują się wewnątrz auta aby zamienić je na ledowe? Ktoś z was już to robił i wie jakie żarówki potrzeba? :) Będę wdzięczny za info!

P.S

Lolot wolałem pewne auto od niemca, bezwypadkowe, z serwisem do końca niż coś od turka z kolorową navi :) Niestety tez nie miałem mega wielkiego budżetu pieniędzy aby móc mieć wszystko na full :(

Oczywiście kolego że najważniejsze to to że autko to pewniak a nie jakis skaładak,ja wcale nie mam żadnego wypasa bo u mnie brakuje podstawy czyli bixa ale i bez tego idzie żyć.Pozdro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję autka :wink: nie żebym się czepiał ,ale zderzak przód jest chyba zmieniony :wink: gril bez czujników ,zderzak ma czujniki parkowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję autka :wink: nie żebym się czepiał ,ale zderzak przód jest chyba zmieniony :wink: gril bez czujników ,zderzak ma czujniki parkowania :decayed:

Gdzie ty widzisz przedni zderzak z czujnikami , chyba zwidy masz :grin: znawca :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi wielkie dzięki za zaproszenie ale obecnie jestem w Ustce bo przygotowuje się do sezonu :) Zapewne zagoszczę na jakimś trójmiejskim spocie aby zaczerpnąć wiedzy na temat A4 B8 i poznać nowych ludzi :)
Jak coś to śledź wątki:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję autka :wink: nie żebym się czepiał ,ale zderzak przód jest chyba zmieniony :wink: gril bez czujników ,zderzak ma czujniki parkowania :decayed:

Gdzie ty widzisz przedni zderzak z czujnikami , chyba zwidy masz :grin: znawca :grin::grin:

:facepalm: kup się okulary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na B8 to ja się za dużo nie znam ale nie widzę gdzie ten parktronik:eusathink:

foto nr.4 co to jest nad halogenem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko :thumbup1: super sie prezentuje w tym kolorze ale dbać o taki kolor nie jest za łatwo :wink: życzę bezawaryjnego uzytkowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Endrju Endrju:facepalm: przecież to się felga odbija na lakierze:polew:

:polew:

Jak by miał być PDC to raczej na d*pie ( chyba tańsze ) ale z przodu na pewno nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...