Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Przejechałem już na nich 40 tys km i żadnego bicia nie ma
  2. Mati pewnie teraz gra w kazdej wolnej chwili
  3. Koledzy zyjecie?
  4. Dzialalem, jak prawie kazdy na forum ;p garaz super sprawa
  5. Dziękuję Panowie za miłe słowa Na razie temat ustał bo zmieniłem pracę i nie mam czasu praktycznie na nic innego Jak to się mówi teraz tylko leję i jeżdżę bo nawet z myciem auta jest ciężko. Jednak niedawno udało mi się wymienić poduszki pod silnikiem także coś tam zawsze się dzieje Jak na razie wymian ciąg dalszy.. Przez ostatni czas zmieniłem zawór EGR na nowy Wahler i wężyki podciśnienia. Silnik miał lekkie ale dość wyczuwalne drgania więc wymieniłem listwę elektryczną pompowtrysków ( nie wiem jak to się nazywa fachowo) i uszczelniacze pompowtrysków, drgania nie ustały a i korekcja dawki na pompowtrysku nr 1 się nie zmieniła. Listwę zalecił wymienić mój mechanik, ponieważ nigdy jeszcze nie zdarzyło mu się żeby padnięty pompowtrysk miał dawkę na minusie. Koszt stosunkowo do przyjęcia więc się zgodziłem żeby mieć to wykluczone no i żeby kiedyś tam nie wracać do tego tematu. Następnie udałem się na wymianę pompowtrysku do warsztatu w Woźnikach. Zdecydowałem się na sprawdzoną na maszynach używkę. Pomału drgania ustają. Zobaczę jak to wszystko się ustawi po pewnym czasie. Korekcje są już w miarę dobre więc powinno być ok Staram się ogarnąć silnik żeby pomału zabrać się za zmianę programu
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema
  7. Z zona byl
  8. Mati widziany dzisiaj w macu koło 20
  9. może jeszcze ktoś się skusi
  10. to może o 17?
  11. Może się ktoś odezwie
  12. Siema. Może dzisiaj coś gdzieś? Ja nie mam czasu w inne dni
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. A ja odradzam ecofrost. Jak jest wszystko ok to Ci nabiją klime i chłodzi ale jak jest nieszczelność to ani słowem nie pisną. Tak było w moim przypadku kilka lat temu, teraz może się coś zmieniło. Ja polecam Chłodnic-Pol z Sośnicowic
  15. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to podjedź do serwisu Ja za wymiene obu poduch dałem zarobić warsztatowi 40zł Możliwe, że tak zrobię
  17. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekaw jestem co się stało z tą skrzynią bo sam mam na dniach wymienić poduszki i chciałem zrobić to tak samo jak kolega wyżej
  18. Siema. Panowie, spotykamy się dzisiaj o 18 pod Mc w Kędzierzynie Komu pasuje? Na pewno jest już dwóch chętnych im nas więcej tym ciekawiej
  19. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. A Ty Rafał czym się teraz wozisz? Dalej skodziną czy może masz coś nowego swojego?
  21. Ale to nie Audi
  22. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. Wczoraj coś pisali ale nic nie wyszło jak widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.