Treść opublikowana przez Christiano
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
Bardzo ładna sztuka też czekam na opis ;p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za autem przyczepka z paliwem ;p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak coś to ja też odpadam bo mam nocną zmianę w piątek
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja musiałem umyć bo liczy się pierwsze wrażenie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Taka ładna pogoda była i musiało sie rozpadać.. Auto zaś do mycia ;p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja byłem i miło było poznać
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mi też pasuje 18
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam. Podajcie Koledzy konkretną godzinę i miejsce to też się zjawię
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Mi udało się zlać jakieś 3 litry a reszta uciekła z bloku jak wyciągnałem oring, więc lepiej dokupić
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Niedawno u siebie tez wymieniałem termostat. Robiłem to pierwszy raz i wg mnie nie można włożyć go jakoś inaczej niż tak jak powinien być. Jak odpowietrzałem uklad to ściagałem węzyk idący do nagrzewnicy na którym jest oczko do odpowietrzania układu.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
A możesz napisać tak dokładniej jak odpowietrzales układ?
-
B6 DIVISION
A widzisz.. Myslalem o tym ale nie chcialem nic popsuc Dzieki wielkie, jutro sprobuje go odkrecic i wyciagnac
-
B6 DIVISION
Witam. Mam mały problem wiec zwracam sie do Ekspertow, otoz chcialem spuscic płyn chłodniczy zeby wymienic termostat. Odkrecilem kranik spustowy i nic nie leci.. Odkrecilem korek zbiorniczka zeby nie bylo jakiegos podcisnienia czy co to tam moze wystapic i dalej nic.. Sciagnalem wezyk z oczkiem do odpowietrzania i dalej nic nie leci.. Jaka moze byc tego przyczyna? Chyba ze robie cos nie tak..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiem ze te sa brzydkie ;p kolega ma na zbyciu w idelanym stanie i wygladaja o niebo lepiej dlatego pytam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. Czy taka felga AUDI A4 A6 A3 FELGI ALUSY 16 CALI (2726595889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z ET45 z A6 wchodzi na zacisk 320? Jesli juz gdzies byla to nie moge znalezc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Krystian Zamierzam stac sie szczesliwym posiadaczem Audi A4. Wiem ze znajde na tym forum wiele przydatnych informacji jak kupic odpowiednie autko a pozniej jak o nie zadbac Do tej pory mialem Audi A3 lecz musialem sie z nia pozegnac.