Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Frosty doszedł Ci już zderzak?
  2. Patryk mógłbyś napisać na PW ile Cie wyniosła przeróbka na bixy?
  3. Hmm.. w sumie to pierwsze słysze o soczewkach z C7 bo wszędzie piszą o tych z B8. Jeden kolega z opolskiego ma bixy z soczewką B8 które robił mu Grzesiek także zobacze na żywo jak to wygląda jak tylko uda się spotkać. Z tymi kotrolami to różnie bywa dlatego chce mieć chociaż zderzak z zaślepkami a później bede myślał o bixach. Pozdrawiam i dobranoc
  4. Masz może jakieś zdj porównawcze? Sorry Patryś że w Twoim temacie
  5. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dupcia fajna
  6. Jak dla mnie avant ładniejszy ale jakbym dostał sedana to bym się wcale nie pogniewał
  7. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzieliście to BMW wymuszenie oraz ''przeprosiny'' - YouTube
  8. Właśnie ja też tak nigdy nie miałem. Chce coś zamówić ale do końca nie wiem czy to będzie ok..
  9. Soczewka z A6 C7 jest lepsza niż z A4 B8 czy taka sama? Też chce miec bixy Nie boisz się o kontrole bez sprysków albo chociaż zaślepek spryskiwaczy?
  10. W Strzelcach bardzo rzadko jestem ale nic nie stoi na przeszkodzie przegonić troche autko po dobrej drodze ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 23:10 ---------- Jeśli kupie coś na allegro za pobraniem i sprawdzając przy kurierze towar coś mi sie nie spodoba to mam mu to oddac i nie płacić? Jak to jest z tym?
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli kupie coś z allegro za pobraniem i kiedy bd oglądał towar przy kurierze a coś mi się nie spodoba to mam mu to oddać i nie płacić czy jak to jest? W sumie nigdy nie miałem sytuacji że musiałbym coś odsyłać dlatego pytam
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi się tak wydaje Poza tym można zwrocić do 10 dni także chyba zaryzykuje ale muszę się jeszcze zastanowić chwile
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z tym zderzakiem wszystko ok na pierwszy rzut oka ze zdj Zderzak przód Audi A4 8E0 S-line małyszówka 01-05 (3719550238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Bo chyba go wezmę.. Tylko nie ma zdj z tyłu..
  14. Teraz pracuje na popołudnia więc nie bardzo moge ale jeszcze pewnie nadarzy się okazja
  15. To trzeba się spotkać w któryś wieczór Myśle że w niedziele bede miał czas.
  16. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to co w twoim przypadku posżło nie tak że się sądzisz? Dostałem sume właśnie tą bezsporną w której m.in. nie było wliczonego kosztu lawety (byłem poszkodowanym więc nalezy mi się laweta na koszt sprawcy z jego OC tak przynajmniej gdzies słyszałem) no i ta suma i tak mnie nie satysfakcjonowała bo była zdecydowanie za niska. Znajomy prawnik napisał do nich pismo do którego była dostarczona faktura za lawete i faktura za wycene 'mojego' rzeczoznawcy. Dosłali pieniądze w których był zwrot za lawete plus pare zł na odczepne, za 'mojego' rzeczoznawce nie zapłacili. Dalej suma mnie nie zadowalała więc złożyłem im pozew. Wypadek miałem w sierpniu 2012r. Pierwsza sprawa o powołanie biegłego sądowego była we wrześniu tego roku (biegły sądowy kosztował mnie 500zł i to tylko dzięki prawnikowi, na początku biegły chciał 1tys zł) Teraz czekam na to co ustali biegły..
  17. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..
  18. Bardzo chętnie masz bixenon czy bihalogen?
  19. Jak zamontujesz bixenony to jestem chętny żeby to zobaczyć z bardzo bliska
  20. Mnie nie ma przez cały weekend ;/
  21. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W play na karte w jednej taryfie była ważność konta na rok niezależnie od doładowania
  22. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś pytal czy dojazdówka 17" wejdzie na heble 320.. Sprawdziłem przed chwilą i weszła. ET 35. Ciasno jest ale nic nie obciera
  23. To że tak pokazuje nie znaczy że tak jest
  24. Cisza bo nic ciekawego się nie dzieje ;p Ostatnio ubezpieczyłem auto i zrobiłem przegląd
  25. Witam. Byłem i zapłaciłem ubezpieczenie. Mini AC w PZU nie zawiera "Auto Szyby", ubezpiecza od kradzieży, zwierząt i żywiołów (jakoś tak). Jeśli wymienie szybe z "auto szyba" to nie tracę zniżek. Zapomniałem dodać że jak kupuje mini ac to zbiera mi się już zniżka na przyszłe AC, jednak składka mini ac nie jest mniejsza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.