Treść opublikowana przez Christiano
-
B6 DIVISION
Frosty doszedł Ci już zderzak?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Patryk mógłbyś napisać na PW ile Cie wyniosła przeróbka na bixy?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hmm.. w sumie to pierwsze słysze o soczewkach z C7 bo wszędzie piszą o tych z B8. Jeden kolega z opolskiego ma bixy z soczewką B8 które robił mu Grzesiek także zobacze na żywo jak to wygląda jak tylko uda się spotkać. Z tymi kotrolami to różnie bywa dlatego chce mieć chociaż zderzak z zaślepkami a później bede myślał o bixach. Pozdrawiam i dobranoc
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Masz może jakieś zdj porównawcze? Sorry Patryś że w Twoim temacie
- B6 DIVISION
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jak dla mnie avant ładniejszy ale jakbym dostał sedana to bym się wcale nie pogniewał
-
B6 DIVISION
Widzieliście to BMW wymuszenie oraz ''przeprosiny'' - YouTube
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Właśnie ja też tak nigdy nie miałem. Chce coś zamówić ale do końca nie wiem czy to będzie ok..
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Soczewka z A6 C7 jest lepsza niż z A4 B8 czy taka sama? Też chce miec bixy Nie boisz się o kontrole bez sprysków albo chociaż zaślepek spryskiwaczy?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W Strzelcach bardzo rzadko jestem ale nic nie stoi na przeszkodzie przegonić troche autko po dobrej drodze ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 23:10 ---------- Jeśli kupie coś na allegro za pobraniem i sprawdzając przy kurierze towar coś mi sie nie spodoba to mam mu to oddac i nie płacić? Jak to jest z tym?
-
B6 DIVISION
Jeśli kupie coś z allegro za pobraniem i kiedy bd oglądał towar przy kurierze a coś mi się nie spodoba to mam mu to oddać i nie płacić czy jak to jest? W sumie nigdy nie miałem sytuacji że musiałbym coś odsyłać dlatego pytam
-
B6 DIVISION
Też mi się tak wydaje Poza tym można zwrocić do 10 dni także chyba zaryzykuje ale muszę się jeszcze zastanowić chwile
-
B6 DIVISION
Panowie z tym zderzakiem wszystko ok na pierwszy rzut oka ze zdj Zderzak przód Audi A4 8E0 S-line małyszówka 01-05 (3719550238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Bo chyba go wezmę.. Tylko nie ma zdj z tyłu..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Teraz pracuje na popołudnia więc nie bardzo moge ale jeszcze pewnie nadarzy się okazja
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To trzeba się spotkać w któryś wieczór Myśle że w niedziele bede miał czas.
-
B6 DIVISION
a to co w twoim przypadku posżło nie tak że się sądzisz? Dostałem sume właśnie tą bezsporną w której m.in. nie było wliczonego kosztu lawety (byłem poszkodowanym więc nalezy mi się laweta na koszt sprawcy z jego OC tak przynajmniej gdzies słyszałem) no i ta suma i tak mnie nie satysfakcjonowała bo była zdecydowanie za niska. Znajomy prawnik napisał do nich pismo do którego była dostarczona faktura za lawete i faktura za wycene 'mojego' rzeczoznawcy. Dosłali pieniądze w których był zwrot za lawete plus pare zł na odczepne, za 'mojego' rzeczoznawce nie zapłacili. Dalej suma mnie nie zadowalała więc złożyłem im pozew. Wypadek miałem w sierpniu 2012r. Pierwsza sprawa o powołanie biegłego sądowego była we wrześniu tego roku (biegły sądowy kosztował mnie 500zł i to tylko dzięki prawnikowi, na początku biegły chciał 1tys zł) Teraz czekam na to co ustali biegły..
-
B6 DIVISION
Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bardzo chętnie masz bixenon czy bihalogen?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak zamontujesz bixenony to jestem chętny żeby to zobaczyć z bardzo bliska
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mnie nie ma przez cały weekend ;/
-
B6 DIVISION
W play na karte w jednej taryfie była ważność konta na rok niezależnie od doładowania
-
B6 DIVISION
Ktoś pytal czy dojazdówka 17" wejdzie na heble 320.. Sprawdziłem przed chwilą i weszła. ET 35. Ciasno jest ale nic nie obciera
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To że tak pokazuje nie znaczy że tak jest
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Cisza bo nic ciekawego się nie dzieje ;p Ostatnio ubezpieczyłem auto i zrobiłem przegląd
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Witam. Byłem i zapłaciłem ubezpieczenie. Mini AC w PZU nie zawiera "Auto Szyby", ubezpiecza od kradzieży, zwierząt i żywiołów (jakoś tak). Jeśli wymienie szybe z "auto szyba" to nie tracę zniżek. Zapomniałem dodać że jak kupuje mini ac to zbiera mi się już zniżka na przyszłe AC, jednak składka mini ac nie jest mniejsza.