Treść opublikowana przez Christiano
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Ok, Dzieki za odpowiedź NNW wezmę na pewno
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Ja jutro musze iść ubezpieczyć auto Ubezpieczam w PZU. W tamtym roku brałem OC i mini AC. Teraz zastanawiam się czy nie wziąć dodatkowo NNW i właśnie Auto Szyba. O co ich pytać tak żeby dobrze na tym wyjść?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Akurat stałem na chodniku i gadałem z kolegą
-
Mój Avancik :D
Więcej zdj prosimy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jechał gdzieś z kimś w stronę Gliwic
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pozdrowienia dla Kristof91 widzianego przed chwilą w Kotlarni
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiem wiem najpierw skompletowałbym sobie wszystko a potem założyłbym za jednym zamachem. Muszę to przemyśleć i zobaczę co z tego wyjdzie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chociażby zdarzak pod spryski, a jak już zderzak to s line albo sama dokładka, do tego musiałbym chyba MCE zmienić żeby działały spryski a jak już zmienie MCE to przydałoby się jeszcze zrobić DRL albo CLH albo to i to no i jeszcze bixy oczywiście ;p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Też właśnie rozmyślam ale jak u mnie to pół auta trzeba wymienić i nie wiem czy w ogóle brnąć w to..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Faktycznie nie miał ;p Masz bixenony w swojej?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jakiś taki ładny czarny sedanik jechał
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dawidosss Ciebie mijałem dzisiaj na przejeździe w Bierawie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
-
B6 DIVISION
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak, dokładnie ale widzę że nikt i tak tutaj nie zagląda od dłuższego czasu..- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie nie Znajomy prosił żeby napisać więc pisze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest do sprzedania A4 B6 1,8T i A4 B7 2,0 TDI. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to pisac PW Pisze tutaj tylko informacyjnie jak coś- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jest do sprzedania audi A4 B6 1,8T i A4 B7 2,0 TDI. Jeśli ktoś zainteresowany to pisać PW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie też miło było poznać nowych Kolegów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok. Jakoś Was znajde- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tam koło norauto? Jak tam to może się pojawie poznać kolegów ze Śląska- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam. Panowie gdzie dokładnie się spotykacie? Pod Forum czy przy Arenie?- B6 DIVISION
No np prawa z lewą zamieniona i te otwory będą szły 'z włosem' a tak jak teraz są 'pod włos' do kierunku jazdy jadąc do przodu oczywiście- B6 DIVISION
Tarcze z tego zdj są dobrze założone? Chodzi o kierunkowość nawierconych otworów.. Tak w ogóle to jak powinno się prawidłowo założyć takie tarcze?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ty to pracoholik jakiś jesteś - Kędzierzyn-Koźle i okolice