Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Fotele na zime idealne. W sumie na gorące dni też, bo tak nie grzeje jak od skóry
  3. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Centra Futura ma 3 lata gwarancji. W tym chyba dwu letnią opcję serwisu na tel- jak padnie akumulator to dzwonisz i przyjeżdżaja pomoc uruchomić auto - jakoś tak pisze w książeczce z aku
  5. Dziękuje, dbam i nie przestane :wink:Czy ja wiem czy drogo to wychodzi.. Devastation robi bardzo dobrą robotę jeśli chodzi o hamulce więc polecam Kolege ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 19:37 ---------- W sobotę wymieniłem płyn wspomagania. Przepuściłem nowy płyn - G004000 - przez cały układ i wyczyściłem zbiorniczek. Stary płyn wyglądał tak: . Wydaje mi się, że teraz kierowinca lżej chodzi ale to może tylko objaw w psychice Miałem z tym trochę zabawy ale jakoś sobie poradziłem ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 15:34 ---------- Tydzień temu uziemiłem A4 w garażu (za niedługo pochwale się dlaczego ) Z tej 'okazji' postanowiłem pogrzebać trochę i sprawdziłem w jakim stanie jest alternator, tzn szczotki alternatora. Z wyjęciem i rozkręceniem nie było większych problemów W miedzianych pierścieniach, które stykają się ze szczotkami były małe rowki ale ponoć to normalne i tak musi być z biegiem czasu. Natomiast szczotki były nierówno zużyte- jedna krótsza od drugiej Z tym to nie wiem czy to norma Przedmuchałem wszystko powietrzem, poskręcałem i włożyłem na miejsce Musze jeszcze sprawdzić czy ładuje bo zapomniałem Następnie wziąłem się za silniczek tylnej wycieraczki. Kiedyś zauważyłem, że po dłuższym pryskaniu na szybe płyn ciekł po zamku, a to zły objaw.. Zdjąłem tapicerkę klapy, pogimnastykowałem się ze ściągnięciem wycieraczki aż w końcu odkręciłem silniczek. Rozkręciłem go, a w środku zobaczyłem rdzawy muł Ogólnie silniczek działał ale gdybym go nie rozebrał pewnie jego żywot byłby policzony.. Na szczęście układ scalony był w idealnym stanie Wyczyściłem wszystko, nasmarowałem, uszczelniłem, poskładałem do kupy i działa- oby jak najdłużej W między czasie wpadła jeszcze taka mała zabaweczka Prostownik z Lidla działa i ma 3 letnią gwarancję także okaże się czy dobrze wydałem 60 zł Zdj robione tel jak coś..
  6. Szkoda trochę ale trzeba mieć gdzie mieszkać
  7. Oj dzieje się dzieje Mati sprzedajesz auto czy nie?
  8. No ok ale nie cieszy się jak trzeba zapłacić
  9. Nie jest wcale tak zimno Ja robiłem wczoraj w otwartym garażu i było ciepło Kompletowanie to chyba najgorsze jest
  10. Panowie co tam modzicie? Kiedy robimy spota?
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro mogę sprawdzić jej parametry jak coś
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dojazdówka 17" wchodzi na zacisk 320.
  13. Jak ma niepomalowany to widać go z daleka
  14. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Białą biel? Powodzenia w modzeniu
  17. Ori uszczelka z ASO lub getem miedzy kolektor a silnik z jakiego materiału jest wykonana?
  18. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie w każdym B6 przy większej prędkości (np. 140km/h) spada siła nawiewu przez kratki i to znacznie, a gdy włączę spryskiwacze to nagle wieje dużo mocniej?
  19. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryś najlepszego
  20. Ja jestem za niedzielą na tak
  21. W B5 nie trzeba nic zmieniać żeby spryskiwacze działały
  22. Jak dobrze pójdzie to w lutym założe przód sline, spryski i bixenon. Zostanie tylko zmiana MCE żeby wszystko zadziałało jak należy
  23. To jak każdy się tak chwali to ja też się pochwale, a co zamówiłem zbiornik na płyn do spryskiwaczy pod xenon
  24. W piątek i sobote pracuje po 12 godzin więc jak dla mnie to odpada..
  25. A dzisiaj albo jutro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.