Treść opublikowana przez Christiano
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Someonik jak nie bedziesz zamulał auta i będziesz dbał o turbo to nie powinno być żadnych problemów. Raz na czas je przepalisz i będzie dobrze skoro to jednokrotne zdarzenie Zdarza się i tak ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 22:48 ---------- Panowie
- B6 DIVISION
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To bedziem mieli zabawe a jak tam Notlauf?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wczoraj byłem po farbe więc potwierdzam że sklep jeszcze stoi
-
[B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Czasem idzie trafić na jakąś okazję ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 00:07 ---------- Wreszcie, po prawie 3 tygodniach oczekiwania w moim Audi wylądowały bixenony. Lampy przerobił mi Gwerty Soczewka z A6 C7, żarnik 4300K, przetwornica Koito Poprawa na duży plus. Mam zdjęcia porównawcze robione tel więc jakość nienajlepsza. Warunki pogodowe i nawierzchni raczej takie same Na pewno dziur nie ubyło Światła mijania: Przed Po Światła długie z żarówką H7: Przed Po Zdjęcia jak wygląda z zewnątrz zrobie niebawem jak już założe nowy zderzak
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Następne też kupie z 3,0 TDI ale A6 no i w bardzo odległych latach
-
B6 DIVISION
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A ile to roboty czuwać z browarkiem czy drinem w ręku- B6 DIVISION
Ale cisza.. Wszyscy pewnie piją albo już śpią zmęczeni piciem- Kędzierzyn-Koźle i okolice
To tylko zaślepki więc nie będzie tak źle- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Sprawdzałem w etce i wyczytałem że jedna. Ona idzie do łącznika. Ta z góry ma inny wymiar niż ta z dołu, nie wiem czemu tak.. Teraz etka mi nie działa żeby jeszcze raz sprawdzić- B6 DIVISION
Czekałem 2 tyg na przesyłke. Dzisiaj odesłali mi kase, a później napisali z jakiego powodu zwrócili.- B6 DIVISION
Babka napisała że ich dostawca nie przyjumuje jeszcze zamówień czy jakoś tak..- B6 DIVISION
Witam Mógłby mi ktoś zamówić coś z ASO? Ktoś kto ma zniżki. Na getem nie przyjmują zamówień- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Klar może ogarnąłby mi znajomy lakiernik tak przy okazji- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez tak pomaluje i nie będe się bawił w jakieś profesjonalne malowanie bo więcej za to zapłace niz za zaślepki- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chciałem kupić lakier w spray-u i samemu pomalować ale nie wiem jak to wyjdzie.. Ile by wział za pomalowanie dwóch zaślepek?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wydaje mi się że kiedyś widziałem jak jeden koleś chodził tam w takim brudnym ubraniu i trzymał coś świeżo pomalowanego. Podjade kiedyś i zapytam Dzięki za informacje.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
A widzisz.. Nie wiedziałem, a nie chciałem tam chodzić i szukać bo zimno było To ten szary budynek? Oni malują takie drobne elementy jak np zaślepki spryskiwaczy?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wczoraj patrzyłem ale nie moglem zauważyć.. Jakiś z częściami samochodowymi był i coś z projektowaniem wnętrz..- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Panowie ten sklep gdzie mieszali lakiery chyba na kozielskiej (na przeciw Media Expert kiedyś Practiker) zamknęli czy przenieśli gdzieś, czy jak?- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Z tego co ja wyczytałem to do AVF potrzeba: 8 - Oring uszczelniający EGR - N90 927 302 4 - uszczelka 32 mm - 069 131 547D 13 - uszczelka 22 mm - 038 131 547A 11 - uszczelka kolektora - 028 129 717D Te oringi do szybkozłączek też można wymienić jak się jeszcze nie wymieniało- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Ciekawe jaka moc wyjdzie - Kędzierzyn-Koźle i okolice