Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi tam pasuje bo mam urlop:decayed: +1 Cześć
  2. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam szukam teraz mam okazje wyrwac z esy i męczy mnie to czy pchać się w koszty
  3. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie ma ktoś z Was zderzak sline z jednym wydechem? Jeśli nikt nie ma to co o tym myślicie? Potrzebuje zmienić tylny zderzak. Dwie rurki z esy wyglądają super ale to koszt z dwa razy większy przez to chcę poznać opinie na temat jedej rurki pacjent to czarny avant w dieslu.
  4. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. A no wiadomo Mody94 jak to kiedyś ktoś tutaj napisał auto nie jest ważne tylko osoba, która nim przyjdzie.. Czy jakoś tak
  6. Myślę, że będe na pewno przyjeżdżał ale u mnie z piątkami bywa różnie jak u każdego z resztą
  7. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć
  8. Mati ma kilka kont to i kilka kart także on woli z bankomatu
  9. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Nie mam niestety
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Piękne autko super sie prezentuje w tym kolorze ale dbać o taki kolor nie jest za łatwo życzę bezawaryjnego uzytkowania
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Słońca nie było ale było całkiem znośnie
  15. Ja będe na 17. 40
  16. U mnie nic nie pada tylko słońca nie ma, a to nawet lepiej na mycie i woskowanie
  17. Ja swoje dopiero będe mył także nie jest źle
  18. Robota nie zajac
  19. To ja też jestem za wcześniej tzn o której? 17.45?
  20. Super robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.