Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy mój sedan, pierwsze audi. Wcześniej był clk200k.

Przesiadka z ponad 200koni na 150koni trochę daje się odczuć szczególnie trasach w niemczech. Inna sprawa to spalanie na korzyść Aldony;] na baku ponad 900km da się zrobić:wink:

Do rzeczy:

Audi A4 B6 1.8turbo, silnik AVJ (ponoć dobra sprawa), rok 2001, przebieg oryginalny 207tyś sprawdzany w ASO. Auto od marca w kraju a z pochodzenia duńczyk. Jestem trzecim właścicielem w historii tego wozidła. Po zakupie wpadł kompletny rozrząd na częściach LUKa, nowy płyn chłodniczy, nowy filtr kabinowy oraz owiewki szyb. Z wyposażenia to powiem tak, bieda...:( jednak nie to było najważniejsze przy decyzji zakupu auta.

-gwint

-felga 18" opony 225/35 et30 lato; RH 16` 205/55 zima

-dołożony xenon

-radio concetr II

-10głośników

-fotele szmaciaki

-elektryka szyb przednich drzwi

-3ramienna kierownica

-pełen fis

-6poduszek

-grzane lewe lusterko-tylko?

-otwieranie, zamykanie szyb z pilota

-klimatronik

-podświetlana popielniczka przód

-podłokietnik przód, tył

Doszło

-emulator zmieniarki CD

-owiewki szyb

-podświetlanie podłokietnika przód

-podświetlane kratki nawiewów

-ambiente przód i tył

-lusterka w bieli + grzanie

-lusterko wsteczne fotochrom

-białe podświetlenie drzwi

-lampki słoneczników

-fotele sport z ele.lędzwiami

-4ele szyby!:banan:

-naprawiony zawias i tloczek schowka pasażera

-automatyczne blokowanie drzwi powyżej 15km/h

-odblokowanie drzwi po wyjęciu kluczyka ze stacyjki

-pojedyncze wciśnięcie otwierania na pilocie odblokowuje tylko drzwi kierowcy

-podwójne wciśnięcie otwierania odblokowuje wszystkie drzwi

Zaraz po zakupie

379bd453ca1223f3m.jpg d7135f7f11f28261m.jpg dca5c01dd78cc3a3m.jpg dde8dea800f6b70bm.jpg 99949c5cea1a3f13m.jpg

Po paru zmianach

fa6e9a936d55c89em.jpg aca376b40a23630am.jpg 3aa66efd26b4e7a6m.jpg 8d009c5eb839b61dm.jpg f15c2ce6954f428em.jpg 2e67aad2ba0cdbafm.jpg

I mamy lato

427559d87499484am.jpg 1d6b38e8dbafd254m.jpg 6e06ce45a905c279m.jpg

Opublikowano

Ładny czarnuch :naughty::kox:

Jakieś mody w planach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Póki co to takie przyziemne sprawy tj. ciemna szyba, biała felga i zrobienie blacharki czyli lewe przednie nadkole, obicia parkingowe i rysy. Tragedii nie ma ale ciut razi w oko. Może nowy soft pod turbo?:mysli:

Opublikowano

ja bym zostawił felge w tym kolorze co jest :naughty:

Opublikowano

AVJ fajna jednostka.

graty za sedana w black :decayed:

Opublikowano

Wrzuć więcej fotek. :guma: I co jeszcze w planach? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli będzie trochę lepsza pogoda to postaram się zrobić parę zdjęć. Dodałem 2zdj jeszcze na starych blachach i bez owiewek szyb. Co do kolejnych planów to tak bardzo nie wybiegam w przyszłość bo mało mam czasu na jakiekolwiek modyfikacje. Pracuje w niemczech a tu usługi są drogie a sam kokosów nie zarabiam. Także powoli do przodu:decayed:

Opublikowano

piekna bestia:) czarne jest piekne:):grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziwne rzeczy dziś zauważyłem, brak podświetlania w schowku, w podłokietniku jest biała dioda która nie świeci a popielniczka raz jest podświetlana a raz nie...

Powoli zbieram graty które uprzyjemnią mi życie z Aldoną:-)

Na montaż czeka nowy uchwyt kubka i białe podświetlanie drzwi.

Opublikowano

Lampki w drzwiach fajna sprawa :thumbup1: aż ciśnie się na usta pytanie dlaczego nie ma tego w standardzie w takim aucie..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A kolejne pytanie to czemu nie ma także lampek przy słonecznikach?:facepalm:

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2013 at 10:31 ----------

Szykują się pracowite święta... Do założenia będą:

-podświetlane kratki nawiewów zrobione

-lusterko wsteczne fotochrom zrobione

-przeszczep z korb na elektrykę tylnych szyb

-białe podświetlenie drzwi zrobione

-czerwone oświetlenie nóg kierowcy i pasażera

-założenie lampek do słoneczników zrobione

-wymiana lampek podsufitki na ambiente przód i tył zrobione

-wymiana lewego lusterka i malowanie obu zewnętrznych na biało zrobione

-naprawa podświetlenia schowka pasażera

-wyrównanie wysokości końcówek wydechu

-geometria... zrobione

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 22:38 ----------

f15c2ce6954f428em.jpg 2e67aad2ba0cdbafm.jpg 067a0a3805c1923cm.jpg e1717ecdb4090f3bm.jpg 20dc67ff61859d7em.jpg 281d92164f4fce02m.jpg

Opublikowano

Co to jest co przyczepilo ci sie na drzwiach ? :-)

Opublikowano
  • Autor

A właśnie, wpadły hibiskusy pod lusterka:decayed:

Opublikowano

Lepiej żeby odpadły:jezyk:

Opublikowano
  • Autor

Doleję jeszcze oliwy do ognia i napiszę, że dach, dekory i fela też wpadnie w białą biel:banan:

Opublikowano

Białą biel? :decayed: Powodzenia w modzeniu :wink:

Opublikowano

Bartek widze ze idziesz do przodu

powoli powoli i zrobisz tak jak tzreba

gratki ogolnie i szerokosci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podziękowania dla kolegów vts, andr3i i kilku innych od których kupiłem założone graty:-)

Opublikowano
Podziękowania dla kolegów vts, andr3i i kilku innych od których kupiłem założone graty:-)

:hi:

nie robilbym dachu na bialo bo popsujesz sobie wyglad ladnej czarnej suczki :wink:

dokladki w kolor chociaz i zew bedzie juz o niebo lepiej

dekory tez bym zrobil na piano black i bedzie :kox:

Opublikowano

jesli jest bialy kolor auta,to czarny dach,jak najbardziej ale w odwrotna strone nie pasuje,takie jest moje zdanie:kwasny:

a tak,poza tym autko bardzo ladne:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.