Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis klimatyzacji Woj. Opolskie-Śląskie


tipmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Poszukuje konkretnego serwisu, warsztatu który zajmuje się klima. Mieszkam małej wsi obok strzelec opolskich, także do opola czy w drugą stronę Gliwic i okolice mogę podjechać :)

Sytuacja z klima wygląda tak że na dworze +30 a klima na LO i chłodzi bardzo słabo :/ Dlatego szukam zakładu co wywchyci mi nie szczelność ukladu, albo co innego, bo te "fachowcy" z okolic to szkoda gadać, klima na lo reke przystawi i gada ladnie zimno leci :D

Klime nabijalem w 2013 roku, uzywam jej sporadycznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o diagnoze klimy to ja polecam ECOFROST z Kędzierzyna- moim zdaniem znają się na rzeczy. Klima musi chodzić cały czas! Jak jej nie używasz to ją zabijasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam ecofrost. Jak jest wszystko ok to Ci nabiją klime i chłodzi ale jak jest nieszczelność to ani słowem nie pisną. Tak było w moim przypadku kilka lat temu, teraz może się coś zmieniło. Ja polecam Chłodnic-Pol z Sośnicowic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając różne watki juz wiem ze ja zabijam.... No trudno teraz szukam zakładu co szybko sprawnie i konkretnie mi sprawdza szczelność, wymienia osusacz na nowy, dlawik, napełnia klime :) A coś bliżej niz sosnicowice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego auto serwis max z lichyni. Tez robi klimatyzacje. Masz blisko. Podjedz i podpytaj. Jak wjedziesz do lichyni od strony zalesia to zaraz za wiaduktem kolejowym po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz z ta klima i sytuacja wygląda tak :D Po dokładnie dwóch latach klimy zostało 120 tyle co nic :D Została napelniona plus ten "atrament" czy jak to sie zwie. Po zrobieniu ponad 400km przyjeżdżam spowrotem wcelu weryfikacji nieszczelności i co sie okazuje ze od tego czasu nic nie ubyło a nieszczelności nie ma :D A u mechanika bylem w starym ujezdzie. Polecam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany odswieze temat, macie kogos ogarnietego kto DOBRZE wyczysci mi klime? Sam juz stosowalem miliony srodkow ale po krotszym lub dluzszym czasie wraca nieprzyjemny zapach. Czytalem, ze B6 maja problem z tym. Najlepiej bylo by wymienic chlodniczke klimy ale nie widzi mi sie demontowac deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba deski demontować. Na forum jest o tym wątek. Są zakłady co to wymieniają koszt ok 300zł i demontuje się jedynie pedał gazu i potem chłodniczkę wysuwa w tym kierunku-czytałem kiedyś o tym. A wiecie może kto odgrzybia klimę w okolicy parowo? Kolega mi powiedział że w Opolu w Latexie ale jak pogadałem tam z pracownikami to okazało się że oni po prosu do lancy z kompresora (coś ala ropownica) dolewają środek do odgrzybienia i tym psikają-no więc to nie para....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie mogłem znaleźć, a po wpisaniu w google od razu wyskoczyło :grin:

Proszę kolego napisz czy robiłeś i ew uwagi na pewno się przyda dla potomnych :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/262437-wymiana-nagrzewnicy-mozliwa-bez-demontazu-kokpitu-prosze-o-odpowiedz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...