Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tarcze zimmermann 320 nawiercane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy używa z Was ktoś tarcz zimmermann nawiercanych?

Pytam bo mam do wymiany i szukam do kupienia , może możecie polecić sprzedawce lub inne dobre tarcze.

Ori w serwisie z klockami 2 tysie.

Wiem ,że u mnie tacza 320 ale pytałem w sklepie i jest parę rodzajów , każdy mówi by rozebrać i wszystko pomierzyć.

Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Daruj sobie te tarcze wytrzymały mi może z miesiąc a później pokrzywiły się po ostrzejszej jeździe


Kup zimermany ale nie perforowane

Opublikowano

Czyli nie tylko ja miałem taki problem...

Przegrzałem je po 2 tys. km, tylko nie wiem jak.

Teraz też mam zwykłe.

Opublikowano
  • Autor

To szkoda ze taka lipa moze jeszcze EBC

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zalozylem setki takich tarcz i zadne sie.nie pogięły. Wadliwy montaz powoduje bicie.

Opublikowano
  • Autor

Ile by kosztował komplet takich tarcz z klockami?

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z jakimi klockami ?

Opublikowano
  • Autor

Można założyć ceramiczne? Chce by hamowalo dobrze

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ceramiczne to nic nie warte g....

Zapodaj Ferodo DSP

Opublikowano
  • Autor

To ile tak by wszystko wyszło

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok 1000zl

Opublikowano
  • Autor

To bez tragedii i to sa te nawiercane? Możesz dobrac takie do tego modelu?

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przejechałem już na nich 40 tys km i żadnego bicia nie ma ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja wczesniej miałem w leonie i tez nie mialem problemu

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zalozylem setki takich tarcz i zadne sie.nie pogięły. Wadliwy montaz powoduje bicie.

Albo wadliwy materiał.

Producent uznał reaklamację i tarcze wymieniane bezpłatnie.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

MIalem w kilku "mocnych" autach zimmermany gladkie i wiercone i nigdy z nimi nic sie nie dzialo jesli zostaly poprawnie zamontowane.

Edytowane przez PawelDSW

Opublikowano

MIalem w kilku "mocnych" autach zimmermany gladkie i wiercone i nigdy z nimi nic sie nie dzialo jesli zostaly poprawnie zamontowane.

Dokładnie sam mam w mojej a4 345mm / 330mm. Jeżeli się je dobrze zamontuje i dotrze spokojnie przez długi okres czasu to są to bardzo dobre tarcze. Mam na nich około 25 tyś km latałem na nich na Nordschleife gdzie hamulce dostawały w dupe bardzo mocno i nic nie ma najmniejszego bicia. Mi koleś z hamulce.net, który w tym siedzi powiedział jasno Zimmerman nie wyrabia się z produkcją z racji tego, że montują dużo do nowych aut i ściągają z Chin materiały do produkcji i dlatego trzeba je bardzo długo hartować ja jeździłem lekko z 2 tyś km i naprawde na torze z klockami Ferodo DS już prawie nie miałem hamulca do momentu, aż się nie schłodził i ani jednego pęknięcia z otworów nie ma i bicia dosłownie zero.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.