Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arczi46

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arczi46

  1. Zaktualizowałem parę fotek , może ma ktoś jakieś gratki na sprzedanie -listwy progowe -oświetlenie led (może kogoś polecicie)
  2. Same negatywy opisujecie , nie da sie tyle kucy, sprzęgło padnie , itd. Robiliscie w swoich program? że macie takie nastawienie. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  3. http://www.kreatormocy.pl/katalog/audi/chip-tuning-audi-a4-b8-2-0-tfsi-211-km/ Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  4. Kreator Mocy firma w Warszawie z silnika 2.0 211KM wgranie programu na 277KM. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja jestem zadowolony. Fajnie sie zbiera od dołu , myślę o zmianie mapy na 277 KM ale jeszcxe sie zastanowię. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  6. Przyczyn może być parę pasek,diody,może szczotki ? Jutro muszę podjechać to możne znajda przyczynę. Nie było tak źle:) naprawili alternator i śmiga. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  7. Cześć, Dziś podczas jazdy zaczęła migać kontrolka akumulatora i wyświetla się błąd - generatorfehler batterie wird nicht geladen Po odpaleniu nic nie świeci dopiero po jakimś czasie. Nic wczesnej nie wymieniałem i się nic nie działo. Macie pomysł co to może być? Alternator , akumulator? Z góry dzięki za pomoc.
  8. Teraz fotki powinny działać
  9. postaram się dodać jutro bo jakiś błąd wywala , dzięki za info
  10. Cześć, Każdy pokazuję swoje autka to wrzucam i ja Zakupiona w październiku 2015, to moje drugie audi wcześniej miałem B6-1.8t. ROK: 2009 MODEL: B8 SILNIK: CDNC UKŁAD DOLOTOWY: Seria UKŁAD WYDECHOWY: Seria UKŁAD NAPĘDOWY: Oś przednia ZAWIESZENIE: Seria UKŁAD HAMULCOWY: ATE Seria ŚRODEK: Welur CAR-AUDIO: Seria KOŁA: 18" 225/45 MOC: 211KM OŚWIETLENIE: Bi-xenon LAMPY TYŁ: Led PLANY: -lotka na klapę zrealizowane -wkładka K&N zrealizowane -dołożenie progów sline -zmiana wydechu w firmie mar-tec.pl -zmiana mapy Kreator Mocy -zawias (ale nie wiem jeszcze jaki) -dystanse tył -oświetlenie środek led -korekta lakieru - .... może widzicie co jeszcze dołożyć to piszcie
  11. Ja wczesniej miałem w leonie i tez nie mialem problemu Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  12. To bez tragedii i to sa te nawiercane? Możesz dobrac takie do tego modelu? Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  13. To ile tak by wszystko wyszło Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  14. Można założyć ceramiczne? Chce by hamowalo dobrze Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  15. Ile by kosztował komplet takich tarcz z klockami? Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  16. To szkoda ze taka lipa moze jeszcze EBC Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  17. Witam, Czy używa z Was ktoś tarcz zimmermann nawiercanych? Pytam bo mam do wymiany i szukam do kupienia , może możecie polecić sprzedawce lub inne dobre tarcze. Ori w serwisie z klockami 2 tysie. Wiem ,że u mnie tacza 320 ale pytałem w sklepie i jest parę rodzajów , każdy mówi by rozebrać i wszystko pomierzyć. Z góry dzięki za pomoc
  18. Cześć. Kupiłem dziś bagnet do sprawdzania pomiaru oleju. Ustawiłem na górze 39 i wkładając bagnet jest silny opór i nie mogę włożyć bagnetu do końca ? Czy mozna próbować dalej nic sie nie stanie?
  19. Arczi46 odpowiedział(a) na Arczi46 temat w 2.0TFSI
    Powiedzieli mi że na wysokich obrotach cisnienie jest a problem jest kiedy schodzi z obrotów. Myślę ze to nie panewki bo do tej pory by nie wytrzymaly. Podobno przy walkach rozrzadu pod jakims deklem jest siatka i jak jest przetarta to takie problemy moga byc. Chyba zabieram auto od nich bo juz zostawilem tan 3 patole i nie mam auta.
  20. Arczi46 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam. Może ktoś wie co może być. Wymieniłem łańcuch i napinacz w aso. Po złożeniu całości i jeździe próbnej na moment zaswiecila sie kontrolka ciśnienia oleju na 3sekundy i zgasła, po odpaleniu sie nie świeci tylko w momencie zejscia z obrotów i później gaśnie. Sprawdzali ciśnienie i na wysokich obrotach jest ok, na biegu jałowym również. Zostal zamieniony czujnik ale bez zmian. Zdjęta miska olejowa wyczyszczony smok i bez zmian. Została do sprawdzenia pompa olejowa. Nastraszyli mnie ze to panewki i silnik może byc do remontu:(
  21. Dzieki wielkie:) tyle już mam tylko ciekawa czy ta firma ktora sprzedaje te fele jest oki. Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
  22. http://www.directupload.net/file/d/4157/r63qlqf2_jpg.htm Szulam takiej felgi wiecie jaki to model?
  23. Witam wszystkich serdecznie od wczoraj jestem posiadaczem audi a4 2.0tfsi i zaczynam zabawę w modyfikacje autka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.