Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 1.8 TFSI czrna z brązową skórką


Pro-Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przyszedł czas i na mnie:) Jestem szczęśliwym posiadaczem B8 z 2009 r w jedynym słusznym CZARNYM kolorze. Wybrałem do niej jeszcze brązową tapicerkę w skórze ale niestety bez pełnej elektryki:( (jedynie regulacja podparcia lędźwi). Napęd niestety tylko na przód choć marzyło się Quattro. Za to silniczek bardzo sobie chwalę, ponieważ pełny moment obrotowy mam już przy ruszaniu :decayed: i aż do 4800 obr. W momencie konfigurowania pojazdu wybrałem sobie dość słabą muzykę czyli Concert. Miałem w zamyśle włożyć tam decka Pioneera DEX P 99 lub DEX P9 z uwagi na słabe fabryczne audio. Jak się okazało możliwości wymiany praktycznie nie ma a instalować zupełnie oddzielne audio z umieszczoną np. w schowku jednostką centralną przestało mieć dla mnie sens. niedawno zrodził się jednak pomysł aby wyprowadzić z posiadanego fabryczne Concerta złącza RCA. I będzie tochyba jeden z pierwszych modów jakie zamierzam przeprowadzić w Audiczce. Ponieważ nabyłem również fabryczną przetwornicę 12 / 230 V i postanowiłem ją zainstalować w miejsce zapalniczki w tylnej części środkowej konsoli niejako przy okazji rozbebeszania wnętrza wydłubałem również jednostkę audio. Oczywiście nie omieszkałem zajrzeć co tam Panasonic zaimplementował do środeczka i... okazłao się, że niestety siedzi tam tania końcówka mocy TDA. W związku z takim stanem rzeczy mam plan na wyprowadzenie wyjść RCA przed scalakiem TDA, który i tak nie będzie używany (ewentualnie zostawię na nim tylko tyły). Ale o tym następnym razem.

Jak tylko poskładam i zrobi się nieco cieplej to postaram się zrobić foty swojej B8.

Swoją drogą czemu te auta są takie drogie, w końcu i tak pewnie ją sprzedam za jakieś trzy lata:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w A4 siedzi kiepskie audio to tutaj nikogo nie musisz przekonywać:decayed:

Motor:"będzie pan zadowolony"(pod warunkiem ze wymieni łańcuch):wink:

A gdzie fotki?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu te auta są takie drogie, w końcu i tak pewnie ją sprzedam za jakieś trzy lata:kwasny:

bo to Audi, a audi kosztuje.. niestety i na szczęście zarazem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu te auta są takie drogie, w końcu i tak pewnie ją sprzedam za jakieś trzy lata:kwasny:

bo to Audi, a audi kosztuje.. niestety i na szczęście zarazem :wink:

Dobrze mówi dać mu wódki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...