Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
A że tak zapytam co to ma dawać? dużo huku?
-
B8 TrOOOOp
ja podejrzewam że oni wymieniają całą wiązkę na poliftową i nie bawią się w przejściówki. co by nie było na pewno się nie skuszę bo cena jest roz......jąca:wink: kable+dongle do kodowania 199€ montaż lamp (z wyciąganiem zderzaka oczywiście) 75€ zajmuje im to około 2 godz.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nic prostszego wziąć, kupić i założyć ot cała polityka:wink: żółte blachy faktycznie dupiaste ale to chyba właśnie o to chodzi żeby się rzucały w oczy, przynajmniej o to chodziło tym co fotoradary stawiali:wink:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie no sam raczej się nie będę w to bawił żeby nie spier.......ć Dzięki, puść mi znak sygnał czapką jak wyślesz prezenty i jakiś tracking:decayed: ---------- Post dopisany 05-03-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 20:30 ---------- Nie ma siły będzie wiosna znajomy wyciągnął swoją zabawkę Piękna i bestia
-
B8 TrOOOOp
Z ciekawości zapytałem w ASO NL ile by mnie kosztowało przełożenie w avancie lamp tylnych z LED na LED-NEON. Najciekawsze jest to że poinformowano mnie że do montażu trzeba rozebrać wykładziny bagażnika i zderzak tylny Zastanawiam się po co oni ściągają zderzak?? to potrzeba??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dasz rade tylko napisz w czym kłopot ? Może zielonego menu nie przestawił chłopak:wink:
-
B8 TrOOOOp
Masz podpowiedzi w kodach PR 9Q3 - MONOCHROM 9Q4 - KOLOR Dzięki znalazłem co chciałem
-
B8 TrOOOOp
OKi dzięks:decayed: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- Pomęczę jeszcze z tym FISem a gdzie tam w ETCE jest napisane jaki kolor FISu jest w liczniku?? Ja nie widzę albo z oczami już coś mam
-
B8 TrOOOOp
Dopiero pisał ktos o tym niedawno pare stron wczesniej Nie no chłopaku chcesz żebym oczopląsu dostał Ile to jest u Ciebie kilka stron bo ja doleciałem do 320 i nie znalazłem, a wyszukiwarka jest:facepalm::facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Pytanie dnia jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)
-
B8 TrOOOOp
No tak właśnie mi się wydawało że elastyczna by była bardziej poręczna
-
B8 TrOOOOp
Na aledrogo gdzies ostatnio w komplecie z dwoma mocowaniami bylo.... A pamiętasz gdzie to było bo ja szukam i nie widzę, linka może jakiegoś
-
B8 TrOOOOp
Podpowiecie mi która pierdoła jest lepsza/wygodniejsza do systemu szyn bagaznika w avancie, teleskopowa amelinium, czy teleskop elastyczny? Nie wiem które wybrać i które by było poręczniejsze. Taka lepsza Czy może taka
-
B8 TrOOOOp
Jeśli masz duże pokrętło bez joystika to za pewne masz 3G Low. A po co chcesz słuchać muzyki z płyty CD, masz dwa wejścia na kartę pamięci wrzuć sobie tam muzykę a navi niech sobie biega z płyty.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
spróbuj jeszcze inaczej wejdź w bajt 18 zaznacz bit 0 a potem znowu kliknij okienko bajt 18 i dopiero exit i "do it" Ja kodowałem kiedyś ambient i też mi nie chciało wskoczyć, jak zrobiłem jak wyżej to wtedy mi wskoczyło:decayed:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Cieszę się strasznie z tego powodu święty Mikołaju ahah A miałeś mi napisać gdzie można znaleźć te przejściówki do lamp????? iiiii zapomniałeś
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
I za to wypijmy ---------- Post dopisany 02-03-2014 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 20:31 ---------- Pogoda dziś była ładna więc przetestowałem nowo nabyty ręczniczek autko wypucowane, ręczniczek działa:thumbup1: Dodatkowo zaaplikowałem na próbę wynalazek od SONAXa - polymer-netshield. Efekt zadowalający, nawet działa, zobaczymy jak długo. Producent pisze coś o 6 miesiącach:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Ludzie jak się używa tego multicytatu (żeby zacytować część poprzedniego posta) bo ni cholery nie mogę dojść
-
B8 TrOOOOp
Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Może chłopak miarki nie ma w domu
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No właśnie ja też się podpiąłem pod bezpiecznik od strony pasażera i okazało się że tam jest prąd tylko po włączeniu stacyjki, a na bezpiecznikach gdzie napięcie jest cały czas nie ma wolnych miejsc, musiał bym się podpinać pod kabel który idzie do tych bezpieczników. Osobiście wolał bym żeby można było sobie przyświecić bez potrzeby załączania stacyjki. Tylko zastanawia mnie jak to jest fabrycznie zainstalowane. Ma ktoś może jakiś schemat el.?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Powiedzcie mi czy podświetlenie schowka w desce rozdzielczej (strona pasażer) powinno działać cały czas czy tylko przy włączonym zapłonie (odpalonym aucie)? Jak to jest w oryginale?
-
[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Gratki autka:thumbup1: bezawaryjności życzę, choć jak widzę już szyberdach zepsułeś
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Gusta są jak d*pa każdy ma inną. według Ciebie oszpeciłem, wedle mnie (i wielu innych osó polepszyłem. Kłócić się z Tobą nie zamierzam, po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie. Mi się podoba i w sumie o to chodzi:naughty:
-
B8 TrOOOOp
pewien na 100% nie jestem ale myślę że takie same będą, nie sądzę żeby do każdej felgi inne dekielki klepali:wink: Tam gdzie ja kupowałem były tylko te 2 rodzaje, ewentualnie te bez chromu mogą być mat lub połysk Wieldopje Audi - Originele Onderdelen Div. - Overig : Udenhout Webshop