Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A że tak zapytam co to ma dawać? dużo huku?
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja podejrzewam że oni wymieniają całą wiązkę na poliftową i nie bawią się w przejściówki. co by nie było na pewno się nie skuszę bo cena jest roz......jąca:wink: kable+dongle do kodowania 199€ montaż lamp (z wyciąganiem zderzaka oczywiście) 75€ zajmuje im to około 2 godz.
  3. Nic prostszego wziąć, kupić i założyć ot cała polityka:wink: żółte blachy faktycznie dupiaste ale to chyba właśnie o to chodzi żeby się rzucały w oczy, przynajmniej o to chodziło tym co fotoradary stawiali:wink:
  4. Nie no sam raczej się nie będę w to bawił żeby nie spier.......ć Dzięki, puść mi znak sygnał czapką jak wyślesz prezenty i jakiś tracking:decayed: ---------- Post dopisany 05-03-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 20:30 ---------- Nie ma siły będzie wiosna znajomy wyciągnął swoją zabawkę Piękna i bestia
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z ciekawości zapytałem w ASO NL ile by mnie kosztowało przełożenie w avancie lamp tylnych z LED na LED-NEON. Najciekawsze jest to że poinformowano mnie że do montażu trzeba rozebrać wykładziny bagażnika i zderzak tylny Zastanawiam się po co oni ściągają zderzak?? to potrzeba??
  6. Dasz rade tylko napisz w czym kłopot ? Może zielonego menu nie przestawił chłopak:wink:
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz podpowiedzi w kodach PR 9Q3 - MONOCHROM 9Q4 - KOLOR Dzięki znalazłem co chciałem
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OKi dzięks:decayed: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- Pomęczę jeszcze z tym FISem a gdzie tam w ETCE jest napisane jaki kolor FISu jest w liczniku?? Ja nie widzę albo z oczami już coś mam
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dopiero pisał ktos o tym niedawno pare stron wczesniej Nie no chłopaku chcesz żebym oczopląsu dostał Ile to jest u Ciebie kilka stron bo ja doleciałem do 320 i nie znalazłem, a wyszukiwarka jest:facepalm::facepalm:
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie dnia jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak właśnie mi się wydawało że elastyczna by była bardziej poręczna
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na aledrogo gdzies ostatnio w komplecie z dwoma mocowaniami bylo.... A pamiętasz gdzie to było bo ja szukam i nie widzę, linka może jakiegoś
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpowiecie mi która pierdoła jest lepsza/wygodniejsza do systemu szyn bagaznika w avancie, teleskopowa amelinium, czy teleskop elastyczny? Nie wiem które wybrać i które by było poręczniejsze. Taka lepsza Czy może taka
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli masz duże pokrętło bez joystika to za pewne masz 3G Low. A po co chcesz słuchać muzyki z płyty CD, masz dwa wejścia na kartę pamięci wrzuć sobie tam muzykę a navi niech sobie biega z płyty.
  15. spróbuj jeszcze inaczej wejdź w bajt 18 zaznacz bit 0 a potem znowu kliknij okienko bajt 18 i dopiero exit i "do it" Ja kodowałem kiedyś ambient i też mi nie chciało wskoczyć, jak zrobiłem jak wyżej to wtedy mi wskoczyło:decayed:
  16. Cieszę się strasznie z tego powodu święty Mikołaju ahah A miałeś mi napisać gdzie można znaleźć te przejściówki do lamp????? iiiii zapomniałeś
  17. I za to wypijmy ---------- Post dopisany 02-03-2014 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 20:31 ---------- Pogoda dziś była ładna więc przetestowałem nowo nabyty ręczniczek autko wypucowane, ręczniczek działa:thumbup1: Dodatkowo zaaplikowałem na próbę wynalazek od SONAXa - polymer-netshield. Efekt zadowalający, nawet działa, zobaczymy jak długo. Producent pisze coś o 6 miesiącach:naughty:
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ludzie jak się używa tego multicytatu (żeby zacytować część poprzedniego posta) bo ni cholery nie mogę dojść
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna
  20. Może chłopak miarki nie ma w domu
  21. No właśnie ja też się podpiąłem pod bezpiecznik od strony pasażera i okazało się że tam jest prąd tylko po włączeniu stacyjki, a na bezpiecznikach gdzie napięcie jest cały czas nie ma wolnych miejsc, musiał bym się podpinać pod kabel który idzie do tych bezpieczników. Osobiście wolał bym żeby można było sobie przyświecić bez potrzeby załączania stacyjki. Tylko zastanawia mnie jak to jest fabrycznie zainstalowane. Ma ktoś może jakiś schemat el.?
  22. Powiedzcie mi czy podświetlenie schowka w desce rozdzielczej (strona pasażer) powinno działać cały czas czy tylko przy włączonym zapłonie (odpalonym aucie)? Jak to jest w oryginale?
  23. Gratki autka:thumbup1: bezawaryjności życzę, choć jak widzę już szyberdach zepsułeś
  24. Gusta są jak d*pa każdy ma inną. według Ciebie oszpeciłem, wedle mnie (i wielu innych osó polepszyłem. Kłócić się z Tobą nie zamierzam, po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie. Mi się podoba i w sumie o to chodzi:naughty:
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewien na 100% nie jestem ale myślę że takie same będą, nie sądzę żeby do każdej felgi inne dekielki klepali:wink: Tam gdzie ja kupowałem były tylko te 2 rodzaje, ewentualnie te bez chromu mogą być mat lub połysk Wieldopje Audi - Originele Onderdelen Div. - Overig : Udenhout Webshop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.