Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tak klameczki funkiel nówka:wink: przyszły prosto z Niemiec, jak mi zaproponowali cenę w NL to mi witki opadły:facepalm::facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Powoli zbieram się do odpalenia ADS:decayed:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jedyny problem z tymi pinami do bezpieczników jest taki że są na grube kable i właśnie ciężko jest zagnieść cieniutki kabelek. Ja zaginałem kabelek kilka razy i lutowałem i dopiero wtedy zagniatałem, Ewentualnie można założyć specjalne zagniatane końcówki na kabel (takie aluminiowe tutki) Ostatnio zakupiłem sobie taki zestawik za pare groszy
-
Przeróbka na Allroad
Chyba skóra nie warta wyprawki:decayed:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Konektory Volkswagen - e-connectors Tu maja konektory ale nie wszystkie. Tak jak pisze Gibons czasem opłaca się kupić całą wiązkę i nie bawić się w piny. Schematy da się obczaić ja na początku też gapiłem się jak sroka w szkiełko i nie mogłem zaczaić a później nastąpiło olśnienie:wink: Ten 023E to chyba idzie do skrzynki bezpiecznikowej, jak robiłem podświetlenie schowka to używałem do bezpieczników tego pina Konektor STP F630 - 10 szt e-connectors
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Może chodziło mu o Bank Spółdzielczy albo Gang Olsena:wink:
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No wychodzi na to że ktoś już przed Tobą wsadził tam łapska:facepalm:
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
No i te fajne końcówki wydechów przestaną byc ładne:wink:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Nie będziesz się nudził chłopaku widzę Mody w sumie nie wielkie ale na pewno zrobią robotę jak zwykle małe a cieszy:decayed:
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
O fajny szaraczek :decayed:bezawaryjności życzę
-
B8 TrOOOOp
Znaczy się na 3G Low bez twardziela tilivizji nie budziet???
-
B8 TrOOOOp
No to przecież mówię że nie majątek, lecieć do ASO i nie zawracać sobie żopy szukaniem nie wiadomo gdzie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Numer części masz tam podany kup sobie w ASO majątku nie powinno kosztować
-
B8 TrOOOOp
Mam u siebie to samo:facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- maruda Żeby nie było że nic się w temacie nie dzieje dziś przyszły nowe zabawki
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej-218497/ Tutaj masz wszystko opisane. Ludziska czy 3G plus ma większy wyświetlacz niż jest w 3G?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:
-
B8 TrOOOOp
Mam ten sam błąd i nikt mi nie podpowiedział jak się go wyzbyć, sam też nie mam na to pomysłu.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
CZUJNIK DESZCZU SENSOR AUDI A4 8E B7 4E0955559A FV (4193288708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Kup kawę w mcDonaldzie i przez przypadek wylej na przednią szybę, jak ruszą wycieraczki to znaczy że jest
-
[ALL B8] White Ibis by Luk
Ja bym wywalił na Twoim miejscu niklowane listwy (obwódki) z okien bo i tak ich nie widać a czarny z białym by miało lepszy efekt.
-
B8 TrOOOOp
Na allegro ten gościu tylko (z podpisu na zdjęciu) ma pojedyncze w deskę rozdzielczą nigdzie indziej i taniej nie widziałem. Ja kupowałem nową w niemczech bo nie mogłem znaleźć w kolorze co chciałem. Nowa 95€
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Z tego co się orientuję High ma twardy dysk Low nie ma (DVD)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Mam takie samo 3G Low
-
B8 TrOOOOp
Najgorsze jest w tym ubezpieczeniu to że składka nie maleje wraz z upływem latek, w sumie auto każdego roku traci wartość ze względu na wiek a składka cały czas ta sama jak za nowy:facepalm: Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dołożyć 900€ podatku drogowego rocznie:facepalm: Więc maruderów co mówią że 3,5tyś to kosmiczna suma za ubezpieczenie zapraszam do posiadania auta w NL:grin: Poprawka za ubezpieczenie płacę dokładnie 260€ kwartalnie to wychodzi 1040€ czyli w sumie wyjdzie 2koła za rok za utrzymanie auta