Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] White Ibis by Luk


luco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zeszłą sobotę zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 8b 143 ps Avant 08 r

Samochód kupiłem osobiście w Niemczech (braunschweig) jest to 14.12.2008 r z przebiegiem 208 tys serwisem do 180 tys zakupiony w Autohaus Wenden

za 10 600 euro.Auto udało się kupić bezwypadkowe , środek idealny nie nosi śladów użytkowania przedni i tylni zderzak posiada obtarcia opony na felgach 16 " do wymiany.Dziś dałem przedni zderzak do malowania po przyjeździe wymieniłem filtry i olej.Wersja raczej goła z chyba opcji mam chromowane rami szyb bi-xenon,radio symphony i tempomat.Prosiłbym o poradę co do modów chcę kupić felgi 18 " jakie mam kupić sprężyny marka itd żeby było ładnie i w miarę

komfortowo gdzie zrobić chip tuning.Jakie wychodzi spalanie w waszych a4 ja narazie jestem przerażony średnie 7.5 l przy spokojnej mieszanej jeździe.

Kilka zdjęć:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

2013_06_08_677.jpg

2013_06_08_679.jpg

2013_06_08_693.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny białasek, graty zakupu, dobra podstawa do modów:decayed: tylko od cholery kasy trzeba:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białasek ładny :kox: troszkę słabo wyposazona ale pomodzić cos mozna :wink:

Cena rekompensuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na parkingu zajałeś konkretne, hehe. Dubai style mi sie podoba, lubię białasów ale ja niestety mam ciemny kolor. Cena naprawdę ok. A co chciałeś aby paliła 6 l/100km zapomnij. Chyba, że same traski to tak. Sprezyny zakup eibach pro kit, obnizysz -35mm. Będzie ok bez mega gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to byłem chyba jeszcze w amoku po zakupie ,spalanie mnie trochę zadziwiło , jeździłem długi okres a3 2.0 tdi paliło 5-6 L i jak narazie mam odczucie że miało większe kopyto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny białasek, może to dziwne ale Cię dzisiaj widziałem :decayed: (pniówek)

Cena baaaaaardzo fajna:wink: Jeżeli chodzi o chip to Aligator (dynosoft) w Katowicach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno, 7.5/100 ??

cos mi tu nie gra

ale tylko w miescie, czy jazda mieszana to na chwile poza i z powrotem do garazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...