Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Nic nie rozumiesz Hohe on go będzie miał do Kąt (Kąty (województwo podkarpackie)) a potem go sprzeda i wróci piechotą
  2. Gratki zakupu i bezawaryjności życzę A teraz do roboty i ubierać tego golasa:naughty:
  3. To nie lepiej samemu zrobić? straszna filozofia to to nie jest:decayed:
  4. Ile chcą za wymianę w ASO?
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja wymieniałem w NL po tym jak dostałem z kamienia szyba 485€ w 2012 roku
  6. jeżdżę powoli:decayed: ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ---------- Jak już wymienisz heble to pochwal się wrażeniami bo też jestem ciekawy różnicy:decayed:
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może się zatrzaski spierniczyły:shock3:
  8. Nie sugeruję, po prostu jestem ciekaw, bo też mam zderzak bez PDC i myślałem, że jedyna opcja to wymiana zderzaka. Ktoś wcześniej napisał, że na zwykłym zderzaku od środka są zaznaczone miejsca montażu czujników. Zastanawiają mnie 2 rzeczy - czy po takim montażu kąt ustawienia czujników będzie prawidłowy i czy... się nie odkleją Orginalnie te mocowania do czujników są przyklejone na taśmie samolepce dwustronnej i trudno jest to badziewie oderwać. U mnie w zderzaku S brakowało jednego więc odkleiłem od zwykłego zderzaka przylepiłem na taśmę i dla pewności podkleiłem też klejem do szyb od WURTH. Jak do tej pory nic nie odpadło:decayed:
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ciekawe u mnie jeszcze nigdy nawet nie drygnął z miejsca, do czyszczenia jest trudno odpiąć
  10. Czy chociaż ta dziczyzna znalazła swoje miejsce na talerzu???
  11. A takie ładne było
  12. kupić nie kupić potargować zawsze można - jak mawiał pewien żyd:grin:
  13. No ładnie od kół zaczął wyniesie Ci po kawałku:polew:
  14. No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję
  15. Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:
  16. Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed: Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:
  17. nie wiem dlaczego ale z jakiegoś powodu to drzewno mi się straśnie podobuje:wink: poza tym to nie orzech to brzoza:naughty:(podobno) Zobaczymy jak już mi się drewniany wystrój znudzi to przelakieruję na piano:decayed: ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 23:11 ---------- Zanim sie ściemniło zdążyłem jeszcze zamontować Ostatnio zauważyłem że za każdym razem jak grzebie coś przy aucie, to moi sąsiedzi patrzą się z dziwnym wyrazem twarzy i czasem pukają się w czoło:decayed: Nie wiem o co im chodzi:naughty:
  18. Mam te lampki waliły u mnie błęda na FIS
  19. Nie mam pojęcia. Ogólnie kupując nowe jest to jako zestaw czyli wszystkie te rzeczy wymienione w rozpisce są w jednym pudle. Fotki które wkleiłem pochodzą z instrukcji montażu zestawu. Najlepiej przejedź się do ASO i wypytaj czy maja inne kolory, ja osobiście nie widziałem w innych kolorach.
  20. Nie za ma co:hi:, ostatnio sie interesowałem tym tematem więc było pod ręką
  21. Nie da się już tak kombinowałem, ten bez McDonalda ma inny stelaż w środku
  22. Kurcze te pierwsze w szmacie więc odpada, a te drugie nie widać czy podłokietnik cały czy też pocięty:facepalm: A swoją drogą ktoś się nieźle wyżył
  23. Ja chciałem dokupić do zderzaka z tyłu jak zmieniałem na S-kę bo jednego brakowało to też mi w ASO gość powiedział że kiedyś były a teraz nie ma bo.........bo nie ma i już
  24. Dużo dałeś za ten podłokietnik z Mcdonaldem jeśli można wiedzieć? Też szukam coś takiego:decayed:
  25. Spoko furia więcej fotek Bezawaryjności i szerokości:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.