Treść opublikowana przez andynl
-
Jak trudna jest wymiana tylnych lamp LED na poliftowe LED z neonem?
Przekładanie, dokładanie i kodowanie:decayed:
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Spoko wózek:decayed: Koła koniecznie zmień bo te są kupiaste strasznie. Bezawaryjności życzę
-
B8 TrOOOOp
Ja też od nich brałem mieścili się między 3 a 6 dni
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ty lepiej się przyznaj że celowo tę sarnę po szosie goniłeś żebyś miał co robić- B8 TrOOOOp
Ja mam tylko nadzieję że wB9 będą te LEDowe reflektory przód, odlotowy bajer:decayed:- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Chłopaku nie licz bo popadniesz w depresję Ja mam stos rachunków za zakupy ale boję się przejrzeć- B8 TrOOOOp
Wielkich zmian to ja tu nie widzę- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
W tym roku już się raczej nie wyrobię finansowo więc mam jeszcze dużo czasu na przemyślenia:grin: No chyba że trafię gdzieś jakiś ładny bumper za godziwą cenę Poza tym powiem tak zależy z której strony się patrzy na ten zderzak, Na Twojej fotce wygląda całkiem ładnie ale jak autko jest inaczej ustawione, patrząc z innej perspektywy to już nie ma tego efektu, no i stąd moja niepewność- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
No no wklejaj zdjęcia ja sobie popatrzę może mnie weźmie na ten S zderzak. Ciekawe jak by się prezentowało na moim kolorze?- Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Ja na Twoim miejscu już dawno bym tym radarem w bliżej nie określonym kierunku, i tak tylko pogratulować cierpliwości:shock3:- [ALL B8] moja pierwsza A4
Zboczuchy- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Ja mam tak zakodowane i dziala, no ale u mnie 3G- [ALL B8] moja pierwsza A4
Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie? e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak To jak mam zakodować. 1 = Comfort 63 2 = Auto (Standard)64 3 = Dynamik 65 4 = Individual 66- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie? e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
A ja ciągle się zastanawiam nad tym zderzakiem S, jakoś nie bardzo mi podchodzi wizualnie:facepalm:- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
U mnie jest cały czas na Dynamic Przyciskasz lewy idzie w lewo i na odwrót . A jak masz dynamic i wciśniesz w prawo to przeskoczy na początek? Na komfort? Wtedy powinno wskoczyć na INDIVIDUAL- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Ja jak klikam prawym to przeskakuje po kolei w prawo COMFORT-AUTO-DYNAMIC-INDIVIDUAL i tak sobie mogę latać w kółko do osranej śmierci. Przy klikaniu lewym sytuacja odwrotnie proporcjonalna do zaćmienia księżyca:grin:- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Specjalnie sprawdziłem jadąc dziś w południe i u mnie przeskakuje ładnie po kolei, także coś u Ciebie nie teges jest. Może coś z włącznikiem?- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
A też masz tylko dwa klawisze, prawo, lewo? Czy każdy tryb to osobny przycisk? Ja mam Concerta, to może być inaczej. No to samo, guziki ze strzałkami lewo i prawo a w środku tylko podświetlenie napisów. Strzałkami zmieniam ustawienie ale nie mam takiego motywu że nic się nie podświetla:shock3:- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
eee u mnie nie gasną- B8 TrOOOOp
4D0051530 taki numer mi sprzedali. Nie cale 6€ Mi też takie sprzedali :decayed:całe 6.20 €- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
U mnie siedzi 8k2 959 674 F (tylko ESP) i działa:decayed:- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Ta dziura to bagaznik po prawej stronie po wyjeciu wneki ? Tak kolego to ta dziura z tym że ja mam avant - [All B8] A4 AirRide by wojtsen