Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Przekładanie, dokładanie i kodowanie:decayed:
  2. Spoko wózek:decayed: Koła koniecznie zmień bo te są kupiaste strasznie. Bezawaryjności życzę
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też od nich brałem mieścili się między 3 a 6 dni
  4. Ty lepiej się przyznaj że celowo tę sarnę po szosie goniłeś żebyś miał co robić
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam tylko nadzieję że wB9 będą te LEDowe reflektory przód, odlotowy bajer:decayed:
  6. Chłopaku nie licz bo popadniesz w depresję Ja mam stos rachunków za zakupy ale boję się przejrzeć
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkich zmian to ja tu nie widzę
  8. W tym roku już się raczej nie wyrobię finansowo więc mam jeszcze dużo czasu na przemyślenia:grin: No chyba że trafię gdzieś jakiś ładny bumper za godziwą cenę Poza tym powiem tak zależy z której strony się patrzy na ten zderzak, Na Twojej fotce wygląda całkiem ładnie ale jak autko jest inaczej ustawione, patrząc z innej perspektywy to już nie ma tego efektu, no i stąd moja niepewność
  9. No no wklejaj zdjęcia ja sobie popatrzę może mnie weźmie na ten S zderzak. Ciekawe jak by się prezentowało na moim kolorze?
  10. Ja na Twoim miejscu już dawno bym tym radarem w bliżej nie określonym kierunku, i tak tylko pogratulować cierpliwości:shock3:
  11. Zboczuchy
  12. Ja mam tak zakodowane i dziala, no ale u mnie 3G
  13. Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują
  14. We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie? e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak To jak mam zakodować. 1 = Comfort 63 2 = Auto (Standard)64 3 = Dynamik 65 4 = Individual 66
  15. We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie? e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak
  16. A ja ciągle się zastanawiam nad tym zderzakiem S, jakoś nie bardzo mi podchodzi wizualnie:facepalm:
  17. U mnie jest cały czas na Dynamic Przyciskasz lewy idzie w lewo i na odwrót . A jak masz dynamic i wciśniesz w prawo to przeskoczy na początek? Na komfort? Wtedy powinno wskoczyć na INDIVIDUAL
  18. Ja jak klikam prawym to przeskakuje po kolei w prawo COMFORT-AUTO-DYNAMIC-INDIVIDUAL i tak sobie mogę latać w kółko do osranej śmierci. Przy klikaniu lewym sytuacja odwrotnie proporcjonalna do zaćmienia księżyca:grin:
  19. Specjalnie sprawdziłem jadąc dziś w południe i u mnie przeskakuje ładnie po kolei, także coś u Ciebie nie teges jest. Może coś z włącznikiem?
  20. A też masz tylko dwa klawisze, prawo, lewo? Czy każdy tryb to osobny przycisk? Ja mam Concerta, to może być inaczej. No to samo, guziki ze strzałkami lewo i prawo a w środku tylko podświetlenie napisów. Strzałkami zmieniam ustawienie ale nie mam takiego motywu że nic się nie podświetla:shock3:
  21. eee u mnie nie gasną
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    4D0051530 taki numer mi sprzedali. Nie cale 6€ Mi też takie sprzedali :decayed:całe 6.20 €
  23. U mnie siedzi 8k2 959 674 F (tylko ESP) i działa:decayed:
  24. Ta dziura to bagaznik po prawej stronie po wyjeciu wneki ? Tak kolego to ta dziura z tym że ja mam avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.