Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie bardzo. I mam wrażenie, że to od mojego, ręcznego sprawdzania czy się schowają. Bo zanim nie zmieniłem zderzaka to jeździłem bez zakodowanych sprysków parę miesięcy i nie ciekły. Za to wdedy też kiepsko pryskały. Według mnie to wygląda tak, choć to pewnie niemożliwe, że są przytkane gdzieś na wejściu. Albo obie pompki, które kupiłem są do bani. Ale jak pisałem, podłączałem węża ogrodowego do sprysku i też kiepsko pryskał. Hej, a czy spryski masz nowe czy używki? Miałem problemy, co prawda ze spryskami na szybę, strasznie słabo pryskały, później niektóre z dysz już w ogóle. Włożyłem do jakiegoś odkamieniacza i się polepszyło, dysze się udrożniły, ale nadal ciśnienie było nieciekawe. Wymiana na nowe pomogła. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że wcześniej przy starszych miałem chyba z 50% "mocy". Nie wiem co mogło je przypchać, ale widać było, że same dysze na wyjściu miały mniejsze średnice. Wiec jeśli używki to może same dysze są przypchane, i to powoduje mniejsze ciśnienie na wyjściu i może też same spryskiwacze nie wysuwają się prawidłowo. Miałem podobny objaw w golfie IV, tylko tam spryski na uszczelnieniu ciekły i też z racji rozszczelnienia nie działały prawidłowo. Doszczelnienie nic nie dało, więc poszła wymiana na nówki i znów wróciło ciśnienie. Golf IV to nie A4B8 ale system spryskiwaczy działa identycznie. Mam ten sam problem ze spryskami na szybę zapychają się od płynu, pojawia się biało/niebieski osad w dyszach i zapycha raz przeczyściłem i odkamieniłem ale znowu mi jedna nie psika. Podejżewam że podgrzewanie dysz powoduje zasychanie płynu i powstaje cos w rodzaju śniedzi.
  2. Kłamiesz Pinokio lampy inne, ringów brak, felga mniejsza, brak znaczka w grilu i jeszcze pare szczegułów
  3. Gratki i ubierać tego golasa:wink:
  4. Ja mam u siebie 10pin ale bez pamięci więc minimum 12 myślę
  5. u mnie świecą wszystkie, i wybrana opcja jaśniej. A individual masz w kanałach zakodowane?
  6. Podobne dyfuzory Holendrzy montują, mają jakąś manię na wpychanie dyfuzorów do zwykłych bumperów. Ja osobiście wolę ori zderzak z dyfuzorem Finest Car Art na tej stronie mają dyfuzory tylko trzeba się zalogować. Kilka fotek z NL forum
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie też jest ISOFIX od nowości mam przełącznik do poduchy uszy stalowe na fotelu pasażera i zaślepki na tylnej kanapie
  8. Nie ma to jak znawcy tematu w mundurach:grin:
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żarcik na czasie +1:thumbup1:
  10. No to do usłyszenia w poniedziałek :wink:jak zdążysz:grin:
  11. 7L6 868 243 wkleję może się komuś przyda w przyszłości:decayed:
  12. Kurcze napiszcie coś chłopakowi bo musi sam ze sobą gadać
  13. było po montażu:wink:
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem też ten błąd i podobne objawy i u mnie winny był bezpiecznik:decayed: Sprawdź dobrze jeszcze raz bezpieczniki po stronie kierowcy te pionowe (większość bezpieczników jest ułożona poziomo a w jednej kostce jest bodajże 3 szt pionowo)
  15. wyjęcie lampek zajmuje 21,456 sekundy:wink:
  16. Musisz rozebrać wtyczkę i w środkowej części wtyczki piny są ponumerowane (małymi cyferkami)
  17. Dokładnie na ostatniej fotce widać wtyczki od MCE wyciągnij przekaźniki i będzie na wierzchu
  18. A mój kot ma na to wszystko wyjeb...ne:polew:
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wezyk nie zagiety gdzieś?
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :facepalm::facepalm::facepalm:
  21. Ja kupiłem jedną 29W na próbę i teraz z jednej strony mam LED CREE z drugiej zwykła żarówka i porównując ilość światła to muszę powiedzieć że led CREE niby wydaje sie mocniejsze ale na ziemi światło jest o wiele słabsze niż ze zwykłej żarówki. Oczywiście o kolorze światła nie wspominam bo wiadomo
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie też się kiedyś jeden wtrysk zawieszał, musiałem go popchnąć dopiero się zamykał, ale samo przeszło i teraz zamykają się bez problemu
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najzabawniejsze jest to że nasza dzielna policja nie może gościa znaleźć:facepalm: nie bardzo wiem po co te kamery na skrzyżowaniach:facepalm: W NL gościu w ciągu kilku godzin pozbył by się najpierw samochodu (rekwirują bez względu na to kto jest właścicielem pojazdu) potem prawka, potem kilku tysięcy € a na koniec dla uspokojenia posiedział by sobie troszkę pod klamką
  24. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gościu jeździ na czuja, w najlepszym wypadku efekt będzie taki że zawinie się na jakimś słupie, w najgorszym rozwali kogoś innego. Normalnie motorynka poniosła chłopczyka:facepalm: A najlepsze są komentarze pasażera, gościu ma pare kilo szczęścia w portkach:facepalm:
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niezły giguś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.