Treść opublikowana przez andynl
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Fajne błękitne sreberko
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Tutaj masz temat z ringami A5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jakoś nigdy tu nie zaglądałem bo nie było takiej potrzeby, a teraz czytam, czytam i najlepszym komentarzem będzie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
B8 TrOOOOp
No to wiemy mniej więcej tyle samo
-
B8 TrOOOOp
Też się właśnie zastanawiałem gdzie ja mam te kółka zaczepić
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Fajne sreberko Bezawaryjności życzę
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Ładne zwierzątko Gratki i bezawaryjności
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- B8 TrOOOOp
https://www.youtube.com/watch?v=SnH7YGav9xk No to sobie obejrzyj jak się nufki sprawują, mnie zastanawia kogo za to Putek zastrzelił- B8 TrOOOOp
a może ta ładzina się po prostu zapadła- B8 TrOOOOp
Idę spać bo dostanę lustrzycy jak tu dalej bedę to czytał Jutro poczytam swoją NLową instrukcję i zobaczę co wymyślili- B8 TrOOOOp
Ot co znalazłem na szybko w necie "U mnie działa od razu po przekręceniu pokrętła, dla formalności przed chwilą sprawdziłem. W sumie zawsze sobie ustawiałem grzanie lusterek po wyjeździe z myjki a tylnej szyby nigdy. Przy czym jest taki ficzer, że po jakimś czasie (ja po ok. 10 minutach sprawdzałem) lusterka przestają grzać tak aby w lecie nie jeździć cały czas z podgrzewaniem. Aby włączyć ponownie to trzeba pokrętło odkręcić i przekręcić z powrotem na grzanie. Też to przed chwilą sprawdziłem. W zimie, tj. gdy temperatura spada do 4,5 stopnia (wyświetla się wtedy śnieżynka na wyświetlaczu przy temperaturze) grzać będzie cały czas. Zapewne też jak pada deszcz (czujniki deszczu, wycieraczki) to ogrzewanie nie wyłączy się samo albo włączy się jeżeli wcześniej było w tym *trybie bezczynności*... oczywiście cały czas pokrętło musi być ustawione na grzanie. Jutro rzucę okiem do instrukcji, tam wszystko jest opisane... ale kto by je tam czytał? tylko niedorajdy i baby... yanooshiik, 2014-04-21, 21:53 @spalacz, pociesze cie Twoje Audi nie jest wyjatkowe, moje lusterka tez grzeja niezaleznie od tylnej szyby ;)." Cały artykół tutaj http://www.spalacz.pl/lusterka-z-automatyczna-funkcja-przeciwoslepieniowa- B8 TrOOOOp
Może przeczytajmy jakąś instrukcję lub wysłać petycję do OOOO bo czy więcej czytam tym bardziej nie wiem jak to w końcu działa W zimie jak miałem lustra zaparowane to włączałem tylną szybę i lustra w try miga robiły się czyściutkie.- Korozja błotników w Audi A4 B8
Ja z ciekawości obleciałem całe autko z magnesem..................................przylepił się wszędzie- B8 TrOOOOp
E ja powiem że lustra chodzą z tylną szybą- B8 TrOOOOp
Ja widzę że każdy ma inną teorię na grzanie luster- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Luknąłem u siebie i faktycznie prawe lustro idzie troszkę szybciej ale dosłownie ułamki sekundy- A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
Taniej znajdziesz cały zderzak niż do kładkę System START/STOP to taki kit na oczy i uszy dla EU żeby się normy zgadzały, ja namietnie duszę guzik (A)- A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
Przycisk z literką (A)OFF służy do wyłączania systemu START/STOP Jeśli chodzi o zderzak to możesz kupić dokładkę dedykowaną pod zwykły zderzak, jeśli chcesz ORI to trzeba zmienić cały zderzak na S-line sama dokładka nie pasi, zderzak jest innaczej profilowany Cos takiego http://allegro.pl/okazja-oryg-audi-dyfuzor-zderzak-a4-b8-s4-s-line-i4407152574.html- B8 TrOOOOp
O ile dobrze czaję to chcesz średnicę pokrętła (włącznika świateł) tak? Wychodzi coś koło 35mm- A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
E zapsuta kupiłeś kierownik Ci nie z tej strony wcisnęli Gratki i bezawaryjności- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kurcze jak chłopaka napadli no dajcie mu teraz odpocząć po ciężkiej robocie- B8 TrOOOOp
Jakich Ty chłopaku kostek potrzebujesz? Jakieś tam mam podaj numery to Ci powiem czy posiadam.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To Ty Grześ po bułki do lasu jeździsz? Miałem o to samo zapytać- Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Jest co modzić czuje kolejnego modomaniaka Gratki i bezawaryjności - B8 TrOOOOp