Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Węższy rant idzie do góry a strzałki które się znajdują na wewnętrznej stronie mają być skierowane do tyłu, dodatkowo listwy są też podpisane która jest lewa (L) i prawa ®
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    układ kierowniczy w aucie taki sam jak u Ciebie? czy oba samochody maja servotronic? U mnie też auto reaguje bardzo czule na każdy ruch kierownicą, jak posadziłem za kółko mojego siostrzeńca który do tej pory jeździł starym mercem to nie mógł utrzymać prostego toru jazdy bo za każdym razem próbując wyrównać za mocno majtał kierownikiem i samochód reagował nadsterownością (no to namodziłem nie wiem czy ktoś zrozumie )
  3. przyciemniło się tak jak powinno, nie na brązowo. Problem w tym że nie chciało się rozjaśnić. Jak odpiąłem wkład ręcznie, powoli sie rozjaśniło. No to musisz sobie sprawdzić wszystkie połączenia coś gdzieś jest nie tak jak potrzeba
  4. Przyciemniło się czy zrobiło się brązowe????? Jak nabrało Ci brązowego koloru i tak zostało to po prostu spaliłeś fotochrom
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje rejony w dobrych pieniadzach mieli czesci?
  6. Ochrony komponentu nie ma ale trzeba kodować
  7. Przeczytaj cały wątek wszystko jest napisane Ja kleiłem na klej do szyb od WURTH Nie kłamię w tym wątku nie ma zdejmowania kratek było w innym ale nie mogę znaleźć. Kratki maja w górnej części dwie zapadki które trzeba podważyć śrubokrętem
  8. Tutaj też kupisz, mi pan w ASO za pięć luźnych pinów proponował 67zł :facepalm: http://www.ebay.com/itm/Audi-VW-Skoda-Seat-set-of-10-crimp-terminals-pins-for-repair-wire-000979034E/181536059183?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D25805%26meid%3D33aee65a2d1341e1909941e9643994dd%26pid%3D100005%26prg%3D10778%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D181510397456&rt=nc
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na tyle co sie orientuję to chyba nie pasuje
  10. No to lizaj chłopaku
  11. Continental też szybko mi zniknął po 3 sezonach
  12. andynl odpowiedział(a) na malysouth temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ładnie się prezentuje bezawaryjności życzę
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co jak co, ale tak błyszczącego samochodu z tak pieknymi zdjęciami to chyba bałbym się kupić. Za ładne to to, żeby było prawdziwe Poza ładnymi zdjęciami i nieznanym lusterkiem to jest totalny GOLAS
  14. No tylko cena raczej nie porównywalna z ringami
  15. No ja właśnie czytałem opinie i ludzie chwalili że są ciche
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nowe felgi + nowe opony to koszt od 8 do 9,5 tysia w zależności jakie opony zakupisz a tu komplet za 5150, na pewno replica
  17. A co w nich nie tak że narzekasz?
  18. Ja się przymierzam do letnich DUNLOPa dużo dobrych opini o tych oponach
  19. No to szare płytki
  20. Szkoda , naprawdę fajna z niej była kobitka, i do tego jeszcze zostawiła trójkę dzieci
  21. Nie miał ochoty to nie pokazał co Ty z policji jesteś Może chłopak wstydliwy jest
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O kurcze, dopiero przeczytałem taka fajna i młoda dziewczyna, ku....wa te yebane raki to straszliwe gówno
  23. Teraz widać fajne autko, spoko felunek Foty środka wrzuć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.