Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. A to nie jest przypadkiem ten kod ???? Security Access-16 (kod 20113) ????
  2. Ładna gratki zakupu
  3. Pierwszy post się kłania 8-pinowa wtyczka ma oznaczenie 8K0 971 833. Piny do niej mają oznaczenie 000 979 034 E.
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak powinny pasować
  5. andynl odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Szukaj w tych okolicach (chyba) DIODY LED nie zmieniają jasności przy włączaniu kierunkowskazów 09-Centr.Elektr.---> Coding 07--->BYTE 3 Bit 7 zmiana z 1 na 0
  6. Ciężko, żeby sterownik drzwi tylnych obsłużył składane lustra No faktycznie jak to mówią oczamy trza paczeć
  7. Oświetlenie obsłuży ale składanych luster już nie
  8. Większość ludzi montowała na kleju więc nie wiem czy ktoś zna wymiary tych otworów. Nie bardzo rozumiem po co sobie utrudniasz życie tymi otworami, no ale nie wszystko muszę rozumieć w końcu to Twoje zabawki.
  9. Szalejesz chłopaku
  10. Ja też mam swoją starą Oplę na googlach hahaah co więcej sam też jestem ...w oknie
  11. Niedaleko ode mnie stoi volvo całe obklejone kapslami od Heinekena
  12. andynl odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w Audi A4 B6
    Ludzie smarują telewizory musztardą żeby obraz był ostrzejszy A na poważnie kup sobie jakiś odmrażacz w sprayu, ja osobiście nie słyszałem o żadnym maśle do lusterek
  13. Wylicytowane na Ebay za 100 urków, wybrałem ten model bo ten drugi (na fotce niżej) nie podoba mi się podstopnica Widzę że otrzymałem propozycję nie do odrzucenia Co Ty chłopaku chcesz modzić? Ja ostatnio nie za bardzo mam czas na modzenie nawet u siebie, bo jak wiadomo na modzenie trzeba zarobić...........a poza tym zima i zimno jest palce marzną Na forach publicznych wiadomości o miejscu zamieszkania nie zamieszczam i Tobie też odradzam, do tego służy PW (o ile uznam że warto )
  14. Miałem się pochwalić że pedały przyjechali ale fotek nie da się wkleić ale coś sie wykombinuje No i zamontowane
  15. 10€ na godzinę? no chyba mówisz o zasiłku dla bezrobotnych 3 dni pracy takiego "bezrobotnego" i masz opłacone 3 miesiące (90 dni) podatku drogowego - sugerowałeś, że jest dużym wydatkiem - żartowniś z Ciebie W przypadku benzyniaka nie jest tragicznie ale gdy masz diesla wtedy stawka x2 oczywiście nie zapominaj jeszcze o ubezpieczeniu które też jest 250€ kwartalnie. pozbieraj to wszystko do kupy to zobaczysz czy żartuję
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tym ciśnieniem opon to jak dla mnie lekka przesada, szwagier któregoś ministra chyba to produkuje
  17. 10€ na godzinę? no chyba mówisz o zasiłku dla bezrobotnych
  18. A tak pytam bo chwilowo na forum jest problem z fotkami
  19. Chłopie za 2k nie było by Cię stać na kupowanie paliwa do audika Poza tym trzeba płacić podatek drogowy i tak przykładowo za audi 230€ kwartalnie Jak żyć w tej strasznej Holandii, jak żyć Normalnie więcej zarabiać, albo wynająć chatę na turkowie i jeść mrożonki z Lidla A tak na poważnie żeby utrzymać benzyniaka takiego jak 2 litrowe audi, żyć jak człowiek i jeszcze kilka grosików odłożyć to naprawdę 2k to nie jest za dużo
  20. że tak zapytam jak umieszczasz zdjęcia w wątku???
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trochę unijnych absurdów Przepisy Unii Europejskiej od 1 listopada 2014 r. rozszerzają listę wymaganego wyposażenia w nowych samochodach. Są to rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, ale też pomagające ograniczyć zużycie paliwa. Najwięcej mówi się o czujnikach ciśnienia w oponach, ale nie jest to jedyny nowy wymóg Specjaliści zajmujący się samochodowym ogumieniem zauważają, że kierowcy często nie znają znaczenia tego elementu. Zapewnienie odpowiedniego ciśnienia w oponach przekłada się na bezpieczeństwo, zużycie paliwa i komfort jazdy. Często jednak ogumienie pompowane jest tylko podczas wymiany, a w krajach o łagodniejszym klimacie nie ma nawet tej okazji. Z tego powodu urzędnicy chcą dać wszystkim kierowcom narzędzie w postaci czujników ciśnienia w oponach, dzięki którym na desce rozdzielczej samochodu pojawi się informacja o potrzebie dopompowania. Zalety takiego rozwiązania są oczywiste, jednak są też wady. Oczywistym jest koszt montowania wymaganych czujników w każdym samochodzie, ale na tym większe wydatki się nie kończą. Również wymiana opon w autach z takim osprzętem jest droższa i bardziej skomplikowana. Dodatkowym problemem jest ryzyko uszkodzenia czujnika i wysokie ceny części zamiennych. Na tym jednak nie koniec. Lista obowiązkowego wyposażenia nowych samochodów urośnie jeszcze bardziej. Od 1 listopada każde nowe auto sprzedawane w Unii Europejskiej musi być wyposażone w ISOFIX, czyli ustandaryzowany system montażu fotelików dziecięcych. Oprócz tego oparcie tylnej kanapy musi posiadać dodatkowe wzmocnienia chroniące pasażerów w razie wypadku. Ostatnim nowym wymogiem związanym z bezpieczeństwem jest system sygnalizujący niezapięcie pasów. Dla unijnych urzędników ważne jest nie tylko bezpieczeństwo, ale też ekologia. Dlatego postanowili wprowadzić jeszcze jeden wymóg. Jest nim system podpowiadający kierowcy o zmianie biegów. Wyświetlane przez komputer informacje mówią, na jakim przełożeniu powinien jechać samochód, aby było to najbardziej ekonomiczne. Dzięki temu będzie możliwe ograniczenie zużycia paliwa i emisji CO2. sj/tb/sj, moto.wp.pl
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam poliftowe L+R
  23. Chłopie za 2k nie było by Cię stać na kupowanie paliwa do audika Poza tym trzeba płacić podatek drogowy i tak przykładowo za audi 230€ kwartalnie
  24. Cieszcie się w NL 95 - 1.58€(wcześniej 1.68) diesel 1,28€ (wcześniej 1,37) Niestety NL ma najdroższe paliwa w europie :facepalm: :facepalm:
  25. Na pewno pomoże ściszenie radia A na poważnie może się śruby poluzowały, zdejm tapicerkę drzwi i obejrzyj, pomacaj wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.