Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Letnie też mam na 245 i nie wygląda źle zastanawiam się tylko jak się na takim szerokim laczku będzie po śniegu jeździć. Cóż nie spróbujesz to się nie przekonasz powiedział ktoś kiedyś
  2. Na przód się pewnie patrzeć nie da
  3. Ten komentarz jest najlepszy "Mam Fiata 126 P. 1500 koni. Fruwa"
  4. Hmm faktycznie nie wyglądają najgorzej ale już za późno dziś przyszły 245 najwyżej będę strasznie ku.....iał
  5. Może i można ale nie mam kodu do security acces 16 i dlatego mi nie przyjmuje kodowania, niestety mój klon nie ma podpowiedzi w sterowniku silnika ( w innych jak najbardziej)
  6. U mnie wywala od razu w sterowniku silnika że nie przyjmuje kodowania dalej już nie kombinowałem
  7. pewnie naciągnięte jak kondon wrzuć popatrzę
  8. Nie no przesadzasz teraz
  9. Na początek zmień żonę a potem zaczynaj modzenie, masz duże pole do popisu Bezawaryjności
  10. O i dać temu człowieku wódki A tak w ogóle zamiast toczyć rozprawę czy ktoś lubi czy nie to by któryś sprawdził ten kod
  11. Dla mnie ten system jest w ogóle bez sensu bo oszczędzać na pewno nie oszczędza a tylko niepotrzebne klikanie przyciskami Żeby rano gdzieś pojechać to najpierw trzeba odwalić procedurę startową :facepalm: że już nawet nie wspomnę o rozruszniku i aku
  12. Już nie pamiętam gdzie kupowałem koszt około 50zł Sprawdź sobie tutaj może mają, kupowałem u nich kilka wiązek http://sklep.tgi4.pl/index.php
  13. Podejrzewam że kodowanie by poszło ale nie mam kodu. W innych sterownikach mam chmurkę z podpowiedzią a w sterowniku silnika brak. Może ktoś na forum ma 2.0TFSI i kabelek żeby zobaczyć jaki tam jest kod????
  14. Kolego ta wiązka to wszystko ma Ja kupiłem do siebie ale mam tylko pojedynczy przycisk więc przerobiłem na pojedynczy przycisk (wyciągnąłem 2 kabelki)
  15. Kolego jeśli się nie mylę to numer tej wiązki 8K0 971 035 C
  16. Woda może być droższa
  17. Tutaj masz cały temat o lusterkach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-podgrzewanych-lusterek/
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No najwidoczniej on ma to twardsze
  19. Z tego co pamietam to jest kod dla sterowników diesla, kodów jest kilka . Próbowałem właśnie z tym start/stopem niestety mój klon nie pokazuje mi kodu (security acces 16) i nie przymuje kodowania Ktoś ma pomysł jaki kod jest w 2.0 TFSI czy to jakaś ogólnopolska tajemnica?
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znaczy się nie ma się co w tańcu pi....ć tylko brać i jeździć Dzięki
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to powiedz mi kolego jak takie szerokie laczki się zachowują w zimie (śnieg, błocko itp.) Zamierzam zakupić nowe oponki na swoje felgi 18 8J i się zastanawiam czy brać 245 czy 235 A tak w ogóle jaką masz felgę?
  22. Panowie na felgę 8J R18 która gumka będzie lepsza (chodzi mi o szerokość) 245 czy może 235?
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ktoś z Was jeździ na zimówkach 245??
  24. Klej do szyb nadaje się do przyklejenia wszystkiego chyba
  25. To może napiszmy jasno dla tych co chmurek nie mają Z tego co ja rozumiem to ma być ten 27971 ??????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.