Treść opublikowana przez andynl
-
Polecane opony zimowe
Letnie też mam na 245 i nie wygląda źle zastanawiam się tylko jak się na takim szerokim laczku będzie po śniegu jeździć. Cóż nie spróbujesz to się nie przekonasz powiedział ktoś kiedyś
-
Najpiękniejsza dupeczka w necie
Na przód się pewnie patrzeć nie da
-
1000 konne Audi A4
Ten komentarz jest najlepszy "Mam Fiata 126 P. 1500 koni. Fruwa"
-
Polecane opony zimowe
Hmm faktycznie nie wyglądają najgorzej ale już za późno dziś przyszły 245 najwyżej będę strasznie ku.....iał
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Może i można ale nie mam kodu do security acces 16 i dlatego mi nie przyjmuje kodowania, niestety mój klon nie ma podpowiedzi w sterowniku silnika ( w innych jak najbardziej)
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
U mnie wywala od razu w sterowniku silnika że nie przyjmuje kodowania dalej już nie kombinowałem
-
Polecane opony zimowe
pewnie naciągnięte jak kondon wrzuć popatrzę
-
Polecane opony zimowe
Nie no przesadzasz teraz
-
[B8] 2.0 TDI zwykła seryjna czarna pantera(tak moja żona mówi)
Na początek zmień żonę a potem zaczynaj modzenie, masz duże pole do popisu Bezawaryjności
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
O i dać temu człowieku wódki A tak w ogóle zamiast toczyć rozprawę czy ktoś lubi czy nie to by któryś sprawdził ten kod
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dla mnie ten system jest w ogóle bez sensu bo oszczędzać na pewno nie oszczędza a tylko niepotrzebne klikanie przyciskami Żeby rano gdzieś pojechać to najpierw trzeba odwalić procedurę startową :facepalm: że już nawet nie wspomnę o rozruszniku i aku
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Już nie pamiętam gdzie kupowałem koszt około 50zł Sprawdź sobie tutaj może mają, kupowałem u nich kilka wiązek http://sklep.tgi4.pl/index.php
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Podejrzewam że kodowanie by poszło ale nie mam kodu. W innych sterownikach mam chmurkę z podpowiedzią a w sterowniku silnika brak. Może ktoś na forum ma 2.0TFSI i kabelek żeby zobaczyć jaki tam jest kod????
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kolego ta wiązka to wszystko ma Ja kupiłem do siebie ale mam tylko pojedynczy przycisk więc przerobiłem na pojedynczy przycisk (wyciągnąłem 2 kabelki)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kolego jeśli się nie mylę to numer tej wiązki 8K0 971 035 C
-
Ceny paliwa marzec 2026
Woda może być droższa
-
Kodowanie lusterek
Tutaj masz cały temat o lusterkach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-podgrzewanych-lusterek/
-
B8 TrOOOOp
No najwidoczniej on ma to twardsze
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Z tego co pamietam to jest kod dla sterowników diesla, kodów jest kilka . Próbowałem właśnie z tym start/stopem niestety mój klon nie pokazuje mi kodu (security acces 16) i nie przymuje kodowania Ktoś ma pomysł jaki kod jest w 2.0 TFSI czy to jakaś ogólnopolska tajemnica?
-
B8 TrOOOOp
Znaczy się nie ma się co w tańcu pi....ć tylko brać i jeździć Dzięki
-
B8 TrOOOOp
No to powiedz mi kolego jak takie szerokie laczki się zachowują w zimie (śnieg, błocko itp.) Zamierzam zakupić nowe oponki na swoje felgi 18 8J i się zastanawiam czy brać 245 czy 235 A tak w ogóle jaką masz felgę?
-
Polecane opony zimowe
Panowie na felgę 8J R18 która gumka będzie lepsza (chodzi mi o szerokość) 245 czy może 235?
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś z Was jeździ na zimówkach 245??
-
jakiego kleju użyć ?
Klej do szyb nadaje się do przyklejenia wszystkiego chyba
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
To może napiszmy jasno dla tych co chmurek nie mają Z tego co ja rozumiem to ma być ten 27971 ??????