Treść opublikowana przez andynl
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Koledzy jaki płyn hamulcowy potrzeba do naszych b8? jakiś specjalny czy zwykły?
-
Po Kasi seat
o jeszcze mnie tu nie było Coś Ty to chłopaku kupił???? jakaś dupra lełon.............. rury kangury gdzie są ?? Jak to mówią mężatki - mały ale wariat
-
TOM TOM kto się zna ?
- B8 TrOOOOp
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie, to ja przepraszam, zaćmienie słońca spowodowane posiadaniem Avanta :facepalm:- [A4 b8] mój czerwonowóz
wlepe obejrzeć no chyba że ktoś sobie sam zmieniał to nic z tego nie wyniknie- B8 TrOOOOp
żeby wymienic cokolwiek w klapie to przez rozebranie tapicerki w drzwiach się nie da - choć muszę powiedzieć że to by była ciekawa opcja- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Widzę że dalsze mamlanie tego tematu nie ma sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie. Proste pytanie - dostanę te naklejki czy mam sobie darować temat?- TOM TOM kto się zna ?
No cóż może właśnie dlatego nie widzi urządzenia- TOM TOM kto się zna ?
robisz przez program TOMTOM Home?- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Kolego nikt tu nie szuka zaczepek, jeżeli coś Ci wypadło że nie mogłeś to wystarczyło napisać "panowie sorka ale przesyłki będą opóźnione" i było by po sprawie, napisanie postu w temacie nie zajmuje dłużej niż minutę czasu, a takie olewanie wszystkich dookoła do niczego nie prowadzi.- B8 TrOOOOp
ktoś na tym forum musi mieć przeje......e żeby inni mieli spokój- punkty karne zdjecie -jaki okres ?
punkty dostajesz na rok, po roku Ci wycinają no chyba że w międzyczasie złapiesz kolejne to wtedy okres ważności liczy się rok od ostatnich punktów i tak do 21 czy ileś tam (straciłem rachubę)- [A4 b8] mój czerwonowóz
kolor ładniusi ubieraj tego golasa bo aż wstyd bezawaryjności- B8 TrOOOOp
pytaj wszystkich oni Cię i tak do WRC skierują- Jakiej firmy szyba przednia?
Wszystko zalezy od kraju docelowego Możliwe u mnie na NL nie ma VIN na podszybiu- Pobór prądu w bloku
No więc jak sam widzisz 1KWh przez 12 godzin to wcale nie jest dużo- [B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
No ja też mam dodatkową gwarancję ale cymbały z ASO NL na pewno niczego Ci nie podpowiedzą a już na pewno niczego za ciebie nie wypełnią. Zwykle dostaję odpowiedz "ale panie ja tu nic złego nie słyszę" lub "proszę pana to są normalne odgłosy użytkowania auta" itd. itp. Głuchota i głupota, po ostatniej wizycie w ASO stwierdziłem że więcej tam nie pojadę a w razie potrzeby dam do roboty znajomemu mechanikowi. A wracając do Twojego auta to teraz faktycznie szkoda sprzedawać jak już cała najważniesza mechanika doprowadzona do ładu i składu- Pobór prądu w bloku
Kolego żarówka 45W = 0.045KWh pomnóż to sobie przez ilość żarówek oraz ilość godzin (czas świecenia żarówek) i wyjdzie Ci przybliżone zużycie tutaj masz przykładowe obliczenia zużycia prądu http://www.obliczenia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=95- Pobór prądu w bloku
Wedle mnie to wcale nie jest duże zużycie ale jesli masz powody przypuszczać że sąsiad się podpiął to zostaje monitorować licznik w nocy, przy wyłączonych żarówkach patrzeć czy licznik dalej biega- Pobór prądu w bloku
ilo watowe są żarówki na klatkach i ile ich w sumie jest oraz przez jaki czas świecą?- Jakiej firmy szyba przednia?
Kolego na podszybiu w b8 nie ma numeru VIN u mnie w lewym dolnym rogu szyby jest też czarny pasek bez widocznego numeru, szyba jest ORI- Pobór prądu w bloku
Ale to jest licznik tylko na klatke schodową? Czy każde mieszkanie ma swój odzielny licznik ? Jakie jest ogrzewanie w bloku, macie jeden piec na cały blok? każdy ma swój piec czy może ogrzewanie jest z centrali miejskiej? Wiecej wiadomosci kolego- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wysyłki realizowane są dwa razy w miesiącu, mniej więcej co dwa tygodnie bez bliżej określonego dnia i godziny ( nie więcej jak 25 sztuk jednorazowo ). Gadgetami zajmuję się w wolnym czasie, którego jak wiadomo nikt dzisiaj nie ma w nadmiarze, dlatego bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Listy z zamówieniami aktualizuję raz w tygodniu, zaś informacje odnośnie terminu wysyłki staram się umieszczać na bieżąco w wątkach, dlatego też nie odpisuję na prywatne wiadomości typu: kiedy wysyłka, czemu nie ma mnie na liście i czy wpłata już dotarła... Pozwoliłem sobie wkleić z działu w którym sprzedaje się gadżety klubowe, a dokładniej które sprzedaje jarko, no cóż większych bzdur dawno już nie czytałem. Wysyłki nie są realizowane 2 razy w miesiącu, nie są nawet realizowane raz na dwa miesiące. Kolega jarko prosi o wyrozumiałość z tym tylko że czekając ponad 2 miesiące na 2 naklejki to nawet anioł by się wku....ł Kolejną bzdurą jest aktualizacja czegokolwiek raz w tygodniu albo na bieżąco (ostatnia aktualizacjia 07.11.2014) Żeby nie było że ja sobie coś tutaj ubzdurałem jest kilku kolegów na tym forum którzy pozamawiali różne rzeczy 15 - 20 - 22 październik i do dziś niczego nie otrzymali. Jarko na pewno nie umarł bo na forum się pojawia, a skoro ma czas na przeglądanie forum to i na wysłanie kilku kopert tez znalazł by czas. Jak się nie ma czasu na zarobek na boku to się nie powinno pisać ludziom bzdur że się robi coś czego się nie robi i jeszcze bezczelnie pisać że nie zawracajcie mi tyłka wiadomościami PW bo nie mam zamiaru odpisywać. Ogólnie rzecz biorąc czujemy się (wraz z innymi kolegami na forum) oszukani i totalnie olani. Bardzo chętnie posłucham jaką wymówkę znajdzie sobie tym razem jarko Pozdrawiam wszystkich- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
A4 B8 tak ma a czy inne to nie wiem bo b8 to moje pierwsze dziecko z tej stajni - B8 TrOOOOp