Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oki dzieks
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy jaki płyn hamulcowy potrzeba do naszych b8? jakiś specjalny czy zwykły?
  3. andynl odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    o jeszcze mnie tu nie było Coś Ty to chłopaku kupił???? jakaś dupra lełon.............. rury kangury gdzie są ?? Jak to mówią mężatki - mały ale wariat
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie, to ja przepraszam, zaćmienie słońca spowodowane posiadaniem Avanta :facepalm:
  5. wlepe obejrzeć no chyba że ktoś sobie sam zmieniał to nic z tego nie wyniknie
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    żeby wymienic cokolwiek w klapie to przez rozebranie tapicerki w drzwiach się nie da - choć muszę powiedzieć że to by była ciekawa opcja
  7. Widzę że dalsze mamlanie tego tematu nie ma sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie. Proste pytanie - dostanę te naklejki czy mam sobie darować temat?
  8. No cóż może właśnie dlatego nie widzi urządzenia
  9. robisz przez program TOMTOM Home?
  10. Kolego nikt tu nie szuka zaczepek, jeżeli coś Ci wypadło że nie mogłeś to wystarczyło napisać "panowie sorka ale przesyłki będą opóźnione" i było by po sprawie, napisanie postu w temacie nie zajmuje dłużej niż minutę czasu, a takie olewanie wszystkich dookoła do niczego nie prowadzi.
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś na tym forum musi mieć przeje......e żeby inni mieli spokój
  12. punkty dostajesz na rok, po roku Ci wycinają no chyba że w międzyczasie złapiesz kolejne to wtedy okres ważności liczy się rok od ostatnich punktów i tak do 21 czy ileś tam (straciłem rachubę)
  13. kolor ładniusi ubieraj tego golasa bo aż wstyd bezawaryjności
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pytaj wszystkich oni Cię i tak do WRC skierują
  15. Wszystko zalezy od kraju docelowego Możliwe u mnie na NL nie ma VIN na podszybiu
  16. No więc jak sam widzisz 1KWh przez 12 godzin to wcale nie jest dużo
  17. No ja też mam dodatkową gwarancję ale cymbały z ASO NL na pewno niczego Ci nie podpowiedzą a już na pewno niczego za ciebie nie wypełnią. Zwykle dostaję odpowiedz "ale panie ja tu nic złego nie słyszę" lub "proszę pana to są normalne odgłosy użytkowania auta" itd. itp. Głuchota i głupota, po ostatniej wizycie w ASO stwierdziłem że więcej tam nie pojadę a w razie potrzeby dam do roboty znajomemu mechanikowi. A wracając do Twojego auta to teraz faktycznie szkoda sprzedawać jak już cała najważniesza mechanika doprowadzona do ładu i składu
  18. Kolego żarówka 45W = 0.045KWh pomnóż to sobie przez ilość żarówek oraz ilość godzin (czas świecenia żarówek) i wyjdzie Ci przybliżone zużycie tutaj masz przykładowe obliczenia zużycia prądu http://www.obliczenia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=95
  19. Wedle mnie to wcale nie jest duże zużycie ale jesli masz powody przypuszczać że sąsiad się podpiął to zostaje monitorować licznik w nocy, przy wyłączonych żarówkach patrzeć czy licznik dalej biega
  20. ilo watowe są żarówki na klatkach i ile ich w sumie jest oraz przez jaki czas świecą?
  21. Kolego na podszybiu w b8 nie ma numeru VIN u mnie w lewym dolnym rogu szyby jest też czarny pasek bez widocznego numeru, szyba jest ORI
  22. Ale to jest licznik tylko na klatke schodową? Czy każde mieszkanie ma swój odzielny licznik ? Jakie jest ogrzewanie w bloku, macie jeden piec na cały blok? każdy ma swój piec czy może ogrzewanie jest z centrali miejskiej? Wiecej wiadomosci kolego
  23. Wysyłki realizowane są dwa razy w miesiącu, mniej więcej co dwa tygodnie bez bliżej określonego dnia i godziny ( nie więcej jak 25 sztuk jednorazowo ). Gadgetami zajmuję się w wolnym czasie, którego jak wiadomo nikt dzisiaj nie ma w nadmiarze, dlatego bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Listy z zamówieniami aktualizuję raz w tygodniu, zaś informacje odnośnie terminu wysyłki staram się umieszczać na bieżąco w wątkach, dlatego też nie odpisuję na prywatne wiadomości typu: kiedy wysyłka, czemu nie ma mnie na liście i czy wpłata już dotarła... Pozwoliłem sobie wkleić z działu w którym sprzedaje się gadżety klubowe, a dokładniej które sprzedaje jarko, no cóż większych bzdur dawno już nie czytałem. Wysyłki nie są realizowane 2 razy w miesiącu, nie są nawet realizowane raz na dwa miesiące. Kolega jarko prosi o wyrozumiałość z tym tylko że czekając ponad 2 miesiące na 2 naklejki to nawet anioł by się wku....ł Kolejną bzdurą jest aktualizacja czegokolwiek raz w tygodniu albo na bieżąco (ostatnia aktualizacjia 07.11.2014) Żeby nie było że ja sobie coś tutaj ubzdurałem jest kilku kolegów na tym forum którzy pozamawiali różne rzeczy 15 - 20 - 22 październik i do dziś niczego nie otrzymali. Jarko na pewno nie umarł bo na forum się pojawia, a skoro ma czas na przeglądanie forum to i na wysłanie kilku kopert tez znalazł by czas. Jak się nie ma czasu na zarobek na boku to się nie powinno pisać ludziom bzdur że się robi coś czego się nie robi i jeszcze bezczelnie pisać że nie zawracajcie mi tyłka wiadomościami PW bo nie mam zamiaru odpisywać. Ogólnie rzecz biorąc czujemy się (wraz z innymi kolegami na forum) oszukani i totalnie olani. Bardzo chętnie posłucham jaką wymówkę znajdzie sobie tym razem jarko Pozdrawiam wszystkich
  24. A4 B8 tak ma a czy inne to nie wiem bo b8 to moje pierwsze dziecko z tej stajni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.