Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wtyczki inne edraven wymieniał z tego co pamiętam i zmieniał wtyki
  2. to je popielniczka.....chyba elegancko sie prezentuje To je na pewno popielniczka cena w ASO około 40€ :facepalm:
  3. Serwis był do bani i ceny z kosmosu, a od siebie dodam że obsługa w tym bajzlu tak miła że niech ich h....j :facepalm:
  4. To znaczy że masz piny na przód i przyjęło Ci kodowanie a nie ma regulacji na MMI?
  5. Niekoniecznie. Ja mam u siebie 8K0 907 063 (bez literki) i obsługuje podświetlanie nóg z przodu. Do tyłu brakuje pinu. Ja bym rzucił okiem czy przyjmie kodowanie ew. czy ma fizycznie piny. Jeśli nie, to zawsze można pociągnąć kabel do lampki podsufitki No popatrz to ja nie wiedział że taka możliwość jest. Najlepiej będzie chyba sprawdzić czy siedzą piny Oczywiście oświetlenie można pociągnąć z podsufitki ale wtedy nie będzie regulacji przez MMI
  6. W pierwszym poście masz wymienione moduły ktore obsługują QQ1, 063M nie obsluzy.podswietlenie drzwi jest podpięte do modułu w drzwiach. przeczytaj kolego dokładnie pierwszy post tam wszystko jest napisane i narysowane
  7. Dziś w Holandii ON - 1.16€ PB95 - 1.45€
  8. Dziś bylo tylko +3.5 więc chyba nastała zima :naughty: :naughty:
  9. cena w niemczech 39,87 za sztukę + koszta przesyłki i wyjdzie prawie 100 za komplet więc wcale przesady tu nie widze
  10. Kolego tak na szybko błotnik lewy 8K0821105A cena ASO - 992,38 zł oczywiście gruntowany czyli trzeba lakierować
  11. andynl odpowiedział(a) na mufik900 temat w Audi A4 B8
    Nooo to witaj w klubie myślisz że dlaczego jest tu tylu modzących
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobry masz numer wg etki tak wychodzi, ja brałem z przedlifta dokładnie to się nazywa pierścień uszczelniający
  13. A temu tylko gołe baby w głowie Ja chcem taką modelkę pod choinke wuj tam ze szmatami
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś mógł by mi potwierdzić ?? Uszczelka czujnika PDC (gumka która zakłada się na czujnik i wciska całość w uchwyt zderzaka) czy to dobry numer mam 1T0 919 133C ?? Ja sprzedałem komplet szczotkowane alu (razem z listwą koło lewarka) za 150zł
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ta pierwsza wejdzie Ci na 100% a ta druga to nie mam pojęcia wedle mnie za szeroka
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    airbag ma numer 8K0 880 201 AE. Resztę juz znalazłem, dzięki To sie pochwal jak znalazłeś, nie bądź żyła Info z AudiWorld Forums Steering wheel: 8K0 419 09 1CN (IXC) Airbag: 8K0 880 201 AE 6PS 06S
  17. Wejdź sobie tutaj na stronę http://www.directupload.net/ i resztę zrób jak w instrukcji podanej na forum. Zdjęcia nie mogą być za duże bo nie ładuje (nic nie widać) Chwilowo forum nie jest podpięte pod żaden fociany pierdyknik dlatego nie ma opcji
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    airbag ma numer 8K0 880 201 AE. Resztę juz znalazłem, dzięki To sie pochwal jak znalazłeś, nie bądź żyła
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie są kwadraciki (imitacja) - keyless brak, start/stop on board
  20. Ruszy się na pewno po włączeniu klimy idzie prawie do połowy, ja przestałem na to patrzeć żeby się nie stresować zużyciem paliwa
  21. Sprawdzałeś wiatrak? podobno wiatraki dostają wilgoci/wody na łożyska i padają. Błędów żadnych Ci nie wali?
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego to są te same listwy. No chyba że o czymś nie wiem, pytałeś o ceny? jest jakaś różnica cenowa między S-line a S4? tak z ciekawości pytam hehe nie wiem jak u Was ale u mnie jak w aso nie podam numeru części jaki chce to jedynie po vinie mogą znaleźć a skoro autko tego nie miało to nici więc zamawiam jutro s-line Znam ten ból w NL jest to samo jak po numerze VIN wyjdzie że nie było zamontowane to znaczy że już się nie da :facepalm: :facepalm: Zawsze idę z numerem inaczej nic nie załatwię Kiedyś połamałem plastikową spinkę w drzwiach i niestety numer nie był cały czytelny, na szczęście jest tam jeden kumaty magazynier co chciało mu się szukać i już po godzinie znaleźliśmy poszukiwaną spinkę
  23. No tak i kosztuje 120 zł :facepalm: chyba taniej będzie kupić samemu taśmę 3M i klej do szyb na pewno nie wyjdzie więcej niż 50zł
  24. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego to są te same listwy. No chyba że o czymś nie wiem, pytałeś o ceny? jest jakaś różnica cenowa między S-line a S4? tak z ciekawości pytam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.