Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Wtyczki inne edraven wymieniał z tego co pamiętam i zmieniał wtyki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to je popielniczka.....chyba elegancko sie prezentuje To je na pewno popielniczka cena w ASO około 40€ :facepalm:
-
Salon Audi ASO Lubelskie gdzie sie podzial ?
Serwis był do bani i ceny z kosmosu, a od siebie dodam że obsługa w tym bajzlu tak miła że niech ich h....j :facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W biedronce
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
To znaczy że masz piny na przód i przyjęło Ci kodowanie a nie ma regulacji na MMI?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Niekoniecznie. Ja mam u siebie 8K0 907 063 (bez literki) i obsługuje podświetlanie nóg z przodu. Do tyłu brakuje pinu. Ja bym rzucił okiem czy przyjmie kodowanie ew. czy ma fizycznie piny. Jeśli nie, to zawsze można pociągnąć kabel do lampki podsufitki No popatrz to ja nie wiedział że taka możliwość jest. Najlepiej będzie chyba sprawdzić czy siedzą piny Oczywiście oświetlenie można pociągnąć z podsufitki ale wtedy nie będzie regulacji przez MMI
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W pierwszym poście masz wymienione moduły ktore obsługują QQ1, 063M nie obsluzy.podswietlenie drzwi jest podpięte do modułu w drzwiach. przeczytaj kolego dokładnie pierwszy post tam wszystko jest napisane i narysowane
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziś w Holandii ON - 1.16€ PB95 - 1.45€
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dziś bylo tylko +3.5 więc chyba nastała zima :naughty: :naughty:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
cena w niemczech 39,87 za sztukę + koszta przesyłki i wyjdzie prawie 100 za komplet więc wcale przesady tu nie widze
-
Oryginalny nowy błotnik A4 B8
Kolego tak na szybko błotnik lewy 8K0821105A cena ASO - 992,38 zł oczywiście gruntowany czyli trzeba lakierować
-
ESP/ASR
Nooo to witaj w klubie myślisz że dlaczego jest tu tylu modzących
-
B8 TrOOOOp
Dobry masz numer wg etki tak wychodzi, ja brałem z przedlifta dokładnie to się nazywa pierścień uszczelniający
-
Najnowsze modele :o
A temu tylko gołe baby w głowie Ja chcem taką modelkę pod choinke wuj tam ze szmatami
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś mógł by mi potwierdzić ?? Uszczelka czujnika PDC (gumka która zakłada się na czujnik i wciska całość w uchwyt zderzaka) czy to dobry numer mam 1T0 919 133C ?? Ja sprzedałem komplet szczotkowane alu (razem z listwą koło lewarka) za 150zł
-
B8 TrOOOOp
Ta pierwsza wejdzie Ci na 100% a ta druga to nie mam pojęcia wedle mnie za szeroka
-
B8 TrOOOOp
airbag ma numer 8K0 880 201 AE. Resztę juz znalazłem, dzięki To sie pochwal jak znalazłeś, nie bądź żyła Info z AudiWorld Forums Steering wheel: 8K0 419 09 1CN (IXC) Airbag: 8K0 880 201 AE 6PS 06S
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Wejdź sobie tutaj na stronę http://www.directupload.net/ i resztę zrób jak w instrukcji podanej na forum. Zdjęcia nie mogą być za duże bo nie ładuje (nic nie widać) Chwilowo forum nie jest podpięte pod żaden fociany pierdyknik dlatego nie ma opcji
-
B8 TrOOOOp
airbag ma numer 8K0 880 201 AE. Resztę juz znalazłem, dzięki To sie pochwal jak znalazłeś, nie bądź żyła
-
B8 TrOOOOp
U mnie są kwadraciki (imitacja) - keyless brak, start/stop on board
-
Co to takiego Air Conditioner ?
Ruszy się na pewno po włączeniu klimy idzie prawie do połowy, ja przestałem na to patrzeć żeby się nie stresować zużyciem paliwa
-
Huczący nawiew przedniej szyby
Sprawdzałeś wiatrak? podobno wiatraki dostają wilgoci/wody na łożyska i padają. Błędów żadnych Ci nie wali?
-
B8 TrOOOOp
Kolego to są te same listwy. No chyba że o czymś nie wiem, pytałeś o ceny? jest jakaś różnica cenowa między S-line a S4? tak z ciekawości pytam hehe nie wiem jak u Was ale u mnie jak w aso nie podam numeru części jaki chce to jedynie po vinie mogą znaleźć a skoro autko tego nie miało to nici więc zamawiam jutro s-line Znam ten ból w NL jest to samo jak po numerze VIN wyjdzie że nie było zamontowane to znaczy że już się nie da :facepalm: :facepalm: Zawsze idę z numerem inaczej nic nie załatwię Kiedyś połamałem plastikową spinkę w drzwiach i niestety numer nie był cały czytelny, na szczęście jest tam jeden kumaty magazynier co chciało mu się szukać i już po godzinie znaleźliśmy poszukiwaną spinkę
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
No tak i kosztuje 120 zł :facepalm: chyba taniej będzie kupić samemu taśmę 3M i klej do szyb na pewno nie wyjdzie więcej niż 50zł
-
B8 TrOOOOp
Kolego to są te same listwy. No chyba że o czymś nie wiem, pytałeś o ceny? jest jakaś różnica cenowa między S-line a S4? tak z ciekawości pytam