Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja się nie żalę tylko pytam panie wszechwiedzący
  3. o właśnie jak się to włącza VCDS eee widzę kolega bystrzacha ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie potrójna całka mi nie wchodzi to może by tak jakoś podpowiedział tylko w języku Polskim a nie NL Jakbyś czytał forum to byś znalazł, ale jak się nie chce to lepiej zadać 100 pytań do, w każdym dziale Język NL nie jest do tego potrzebny http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają
  5. No bo masz aktywowane, wtedy się to włącza przyciskiem na manetce/wajcha od wycieraczek, a jak nie jest aktywne to trzeba kodowanie VCDSem zrobić
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A gdzie dają za 200zł nowe???? widziałem używki ORI po 200
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tyle to ja wiem, ale wedle mnie 2 stówki to trochę przegięcie
  8. o właśnie jak się to włącza VCDS
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czujniki są te same i podoba mi się Twoje myślenie Trochę roboty ale może da się przerobić tylną na przód
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie inna
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie mam ten sam problem że nawet jak coś jest to cena w kosmos, muszę popatrzeć i policzyć czy nie lepiej samemu złożyć
  13. Dokładnie ja mam MMI 3G a klima na jedna rurkę
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Potrzebna wiązka PDC na przód............ktoś gdzieś?
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawie wszystkim pada zamek klapy wlewu paliwa, a akcji serwisowej nie było Mi nie pada
  16. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293454-czytnik-mmi-3g-high-twardy-dysk-hdd-bluetooth-panel-gateway/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294128-mmi-3g-full-zestaw-full-opcja/ +do tego montaż
  17. Spokojnie 50% nie ma MMI Przerobić się oczywiście da ale tanio nie jest, więcej powie Ci w tym temacie ten zielony z góry
  18. Pytanie za 5 punktów Z tego co rozumiem to PDC przód ma swój oddzielny brzęczek a PDC tył ma swój (czyli 2 brzęczki w aucie) dobrze myślę??
  19. Zrobię traskę do niemiec i będzie szybkie stage1 Dobra idę stąd nie będę chłopakowi wątku paskudził swoimi problemami
  20. Zawsze bral troszkę ale po ostatniej szybkiej trosce krzyknął mi na FIS ze mu mało, nie spodobalo mi sie to a ze mam jeszcze do marca gwarancję to skorzystam
  21. ceny
  22. Bo to choroba jakaś jest ja też klnę czasem że audi nie dało tego czy tamtego, a i tak pcham swoje graty i cieszę się jak murzyn blaszką PO nowym roku chyba i ja się wybiorę do ASO na stage1 bo coś mi ostatnio buteleczkę oleju za szybko wrąbał Kolego masz nowy silniczek, z gwarancją więc można powiedzieć że kupiłeś sobie spokój, aczkolwiek dość drogi ten spokój No ale w końcu to Twoje kupiki więc i decyzja Twoja ja życzę bezawaryjnych i bezolejowych kilometrów
  23. Z przełącznikami cienko ogólnie, szukaj na alledrogo choć i tam nie za bardzo widziałem, w ASO coś koło 250zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.