Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Ja się nie żalę tylko pytam panie wszechwiedzący- Co to takiego Air Conditioner ?
o właśnie jak się to włącza VCDS eee widzę kolega bystrzacha ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie potrójna całka mi nie wchodzi to może by tak jakoś podpowiedział tylko w języku Polskim a nie NL Jakbyś czytał forum to byś znalazł, ale jak się nie chce to lepiej zadać 100 pytań do, w każdym dziale Język NL nie jest do tego potrzebny http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/- B8 TrOOOOp
Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają- Co to takiego Air Conditioner ?
No bo masz aktywowane, wtedy się to włącza przyciskiem na manetce/wajcha od wycieraczek, a jak nie jest aktywne to trzeba kodowanie VCDSem zrobić- B8 TrOOOOp
A gdzie dają za 200zł nowe???? widziałem używki ORI po 200- B8 TrOOOOp
Tyle to ja wiem, ale wedle mnie 2 stówki to trochę przegięcie- Co to takiego Air Conditioner ?
o właśnie jak się to włącza VCDS- B8 TrOOOOp
Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać- B8 TrOOOOp
czujniki są te same i podoba mi się Twoje myślenie Trochę roboty ale może da się przerobić tylną na przód- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
No właśnie mam ten sam problem że nawet jak coś jest to cena w kosmos, muszę popatrzeć i policzyć czy nie lepiej samemu złożyć- Co to za RADIO mam ?
Dokładnie ja mam MMI 3G a klima na jedna rurkę- B8 TrOOOOp
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Potrzebna wiązka PDC na przód............ktoś gdzieś?- B8 TrOOOOp
Prawie wszystkim pada zamek klapy wlewu paliwa, a akcji serwisowej nie było Mi nie pada- Co to za RADIO mam ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293454-czytnik-mmi-3g-high-twardy-dysk-hdd-bluetooth-panel-gateway/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294128-mmi-3g-full-zestaw-full-opcja/ +do tego montaż- Co to za RADIO mam ?
Spokojnie 50% nie ma MMI Przerobić się oczywiście da ale tanio nie jest, więcej powie Ci w tym temacie ten zielony z góry- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Pytanie za 5 punktów Z tego co rozumiem to PDC przód ma swój oddzielny brzęczek a PDC tył ma swój (czyli 2 brzęczki w aucie) dobrze myślę??- A4 B8 2.0 TFSI
Zrobię traskę do niemiec i będzie szybkie stage1 Dobra idę stąd nie będę chłopakowi wątku paskudził swoimi problemami- A4 B8 2.0 TFSI
Zawsze bral troszkę ale po ostatniej szybkiej trosce krzyknął mi na FIS ze mu mało, nie spodobalo mi sie to a ze mam jeszcze do marca gwarancję to skorzystam- Pakiet stylistyczny OSIR Design
ceny- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No i znowu po nocach spać nie będą- A4 B8 2.0 TFSI
Bo to choroba jakaś jest ja też klnę czasem że audi nie dało tego czy tamtego, a i tak pcham swoje graty i cieszę się jak murzyn blaszką PO nowym roku chyba i ja się wybiorę do ASO na stage1 bo coś mi ostatnio buteleczkę oleju za szybko wrąbał Kolego masz nowy silniczek, z gwarancją więc można powiedzieć że kupiłeś sobie spokój, aczkolwiek dość drogi ten spokój No ale w końcu to Twoje kupiki więc i decyzja Twoja ja życzę bezawaryjnych i bezolejowych kilometrów- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Z przełącznikami cienko ogólnie, szukaj na alledrogo choć i tam nie za bardzo widziałem, w ASO coś koło 250zł - B8 TrOOOOp