Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Widziałem na innym forum w niemczech jest jakas firma która dorabia takie dyfuzory do zwykłego zderzaka ale nie wygląda to ładnie zwykły zderzak jest gładki a S-line profilowany (wypukły) i to daje największy efekt
  2. No to teraz aż się prosi o neonki
  3. No i teraz to wygląda jak należy a nie jakiś tam zapluty dieslowypierdek
  4. No to już znalazłeś http://allegro.pl/hamulce-audi-s4-s5-b8-345mm-komt-przod-tyl-zaciski-i4984981592.html
  5. Tuż obok jest cały temat na temat olejowej paniki poczytaj sobie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu jest decoder PR http://www.audienthusiasts.com/Application_PRDecoder.asp
  7. U mnie tez zawsze pokazuje 100%, jeszcze nigdy nie zeszło mi niżej
  8. 8K9 807 303 B zderzak tylni 8K9 807 303 C zderzak tylni z otworami dla urządzenia wspomagającego parkowanie 8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum 8K0 807 521 D 1RR dyfuzor , tłumiki po dwóch stronach kolor szary platinum 8K0 807 833 kratka do dyfuzora czarna satynowa Tai i tak trzeba wymieniać numery wyżej Mozliwe że ten z literką C jest pod hak, ale rąk sobie uciąć nie dam
  9. 000979132E 000979025E To chyba te ale niech ktoś zweryfikuje bo nie jestem na 100% pewien
  10. No mam tu rozpiskę z innego forum i stoi że powinno się pojawić Sądzę że nie zauważasz musisz pojeżdzić na comfort i się przyzwyczaić a potem wrzucić na dynamic, powinienes odczuć różnicę,
  11. A to nowość to ja nie wiedział że tam taki bajer jest i zastanawiam się co Ty za bzdury piszesz a tu doświetlenie w Bixie
  12. znaczy się trzeba miarke zanabyć muszę dokładnie zmierzyć ile mi bierze bo trasa NL-PL (1500km) wlałem 1,2l a z powrotem ta sama trasa i wedle MMI nie wziął wcale i już w końcu nie wiem bierze czy nie i ile
  13. Żarówkę kierunku można wymienić na LED widziałem coś takiego http://www.audiwereld.nl/exterieur-design/verlichting/led-toepassingen/led-knipperlichten-koplampen-audi-2012.html
  14. No to nie w bixenonie tylko w halogenie, pojęcia pomyliłeś
  15. No można W zielonym menu pozmieniali? Przy braku przełącznika kanały 63 do 66 mają być ustawione na 4=individual (dotyczy przedlifta) W Modelu po lifcie kanały 63,64 i 65 nie zmieniamy kanał 66 ma standardowa wartość 15, zmieniając tę wartość na 47 dojdzie wybór Efficiency A tak w ogóle jesli spodziewaliście się że po wciśnięciu (przełączeniu) na Dynamic włączy wam się rakietowy silnik, no to BIG pomyłka. Różnice są niewielkie a najlepiej da się wyczuć na pedale gazu, szybciej reaguje
  16. Gwarancję dostałem gratis bo wziąłem u nich ubezpieczenie przy zakupie auta. (Audi mobiliteit garantie - czyli gwarancja mobilności) do 3 lat lub 100tyś km W Alpy bym pewnie pojechał ale raczej nie na narty bo trzeba by mnie potem do serwisu wstawić na leczenie nóg Chłopaku ta miarka pokazuje jak należy czy szkoda sobie tyłka zawracać??
  17. W bixenonie żółta żarówka????? Do halogenów idzie H11 (nie jestem pewien czy poliftowe mają taką samą ) A w ogóle to trzeba to było w dziale elektrycznym napisać
  18. A przełącznik ADS macie zainstalowany ?
  19. Ja u siebie zmieniłem dość sporo rzeczy i w międzyczasie robiłem naprawy gwarancyjne (na rzeczy nie zmieniane) nikt mi nic w ASO nie mówił i nie pytał (w NL)
  20. A wczoraj w Świecku PB95 5.15 PLN :facepalm:
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ma joystick to jest 3G high, 3G low nie ma joysticka
  22. Dopiero dojechałem do NL, w niemczech wichura, w Bad Oyenhausen oberwało reklamę ze sklepu i rozbiła szybę w BMW stojącym tuż za mną na światłach FART że wcześniej wyprzedziłem tę BMkę
  23. Miejmy nadzieję że na dłuższy czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.