Treść opublikowana przez andynl
-
dyfuzor dokładka zderzaka tył A4 B8 sline do zwykłego zderzaka
Widziałem na innym forum w niemczech jest jakas firma która dorabia takie dyfuzory do zwykłego zderzaka ale nie wygląda to ładnie zwykły zderzak jest gładki a S-line profilowany (wypukły) i to daje największy efekt
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No to teraz aż się prosi o neonki
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No i teraz to wygląda jak należy a nie jakiś tam zapluty dieslowypierdek
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No to już znalazłeś http://allegro.pl/hamulce-audi-s4-s5-b8-345mm-komt-przod-tyl-zaciski-i4984981592.html
-
koszmarny pobór oleju A4 B8 2,0 T 180 kM
Tuż obok jest cały temat na temat olejowej paniki poczytaj sobie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/
-
B8 TrOOOOp
Tu jest decoder PR http://www.audienthusiasts.com/Application_PRDecoder.asp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moge oddać za darmo
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
U mnie tez zawsze pokazuje 100%, jeszcze nigdy nie zeszło mi niżej
-
[A4 B8 Avant] Dyfuzor tylnego zderzaka
8K9 807 303 B zderzak tylni 8K9 807 303 C zderzak tylni z otworami dla urządzenia wspomagającego parkowanie 8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum 8K0 807 521 D 1RR dyfuzor , tłumiki po dwóch stronach kolor szary platinum 8K0 807 833 kratka do dyfuzora czarna satynowa Tai i tak trzeba wymieniać numery wyżej Mozliwe że ten z literką C jest pod hak, ale rąk sobie uciąć nie dam
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
000979132E 000979025E To chyba te ale niech ktoś zweryfikuje bo nie jestem na 100% pewien
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No mam tu rozpiskę z innego forum i stoi że powinno się pojawić Sądzę że nie zauważasz musisz pojeżdzić na comfort i się przyzwyczaić a potem wrzucić na dynamic, powinienes odczuć różnicę,
-
wymiana żarówki doświetlania zakrętów (polift)
A to nowość to ja nie wiedział że tam taki bajer jest i zastanawiam się co Ty za bzdury piszesz a tu doświetlenie w Bixie
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
znaczy się trzeba miarke zanabyć muszę dokładnie zmierzyć ile mi bierze bo trasa NL-PL (1500km) wlałem 1,2l a z powrotem ta sama trasa i wedle MMI nie wziął wcale i już w końcu nie wiem bierze czy nie i ile
-
wymiana żarówki doświetlania zakrętów (polift)
Żarówkę kierunku można wymienić na LED widziałem coś takiego http://www.audiwereld.nl/exterieur-design/verlichting/led-toepassingen/led-knipperlichten-koplampen-audi-2012.html
-
wymiana żarówki doświetlania zakrętów (polift)
No to nie w bixenonie tylko w halogenie, pojęcia pomyliłeś
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No można W zielonym menu pozmieniali? Przy braku przełącznika kanały 63 do 66 mają być ustawione na 4=individual (dotyczy przedlifta) W Modelu po lifcie kanały 63,64 i 65 nie zmieniamy kanał 66 ma standardowa wartość 15, zmieniając tę wartość na 47 dojdzie wybór Efficiency A tak w ogóle jesli spodziewaliście się że po wciśnięciu (przełączeniu) na Dynamic włączy wam się rakietowy silnik, no to BIG pomyłka. Różnice są niewielkie a najlepiej da się wyczuć na pedale gazu, szybciej reaguje
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Gwarancję dostałem gratis bo wziąłem u nich ubezpieczenie przy zakupie auta. (Audi mobiliteit garantie - czyli gwarancja mobilności) do 3 lat lub 100tyś km W Alpy bym pewnie pojechał ale raczej nie na narty bo trzeba by mnie potem do serwisu wstawić na leczenie nóg Chłopaku ta miarka pokazuje jak należy czy szkoda sobie tyłka zawracać??
-
wymiana żarówki doświetlania zakrętów (polift)
W bixenonie żółta żarówka????? Do halogenów idzie H11 (nie jestem pewien czy poliftowe mają taką samą ) A w ogóle to trzeba to było w dziale elektrycznym napisać
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
A przełącznik ADS macie zainstalowany ?
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Czujki sa te same
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
Ja u siebie zmieniłem dość sporo rzeczy i w międzyczasie robiłem naprawy gwarancyjne (na rzeczy nie zmieniane) nikt mi nic w ASO nie mówił i nie pytał (w NL)
-
Ceny paliwa marzec 2026
A wczoraj w Świecku PB95 5.15 PLN :facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Jak ma joystick to jest 3G high, 3G low nie ma joysticka
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dopiero dojechałem do NL, w niemczech wichura, w Bad Oyenhausen oberwało reklamę ze sklepu i rozbiła szybę w BMW stojącym tuż za mną na światłach FART że wcześniej wyprzedziłem tę BMkę
-
Awaria czujnika poziomu płynu do spryskiwania szyby przedniej
Miejmy nadzieję że na dłuższy czas