Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Ja bedziesz jechał w sobote to wpadaj, zobaczymy co sie stało , o dziwo jak wyjechałes tego nie było czary Gra i bucy zespół pieśni i tańca z Kampucy Sławek, Grześ dzięki
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Bo tylko to masz w aucie
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
No i właśnie dlatego w Polsce Islamu nie będzie Polacy za bardzo kochają cycki i dobrą gorzałkę
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Oby nie za moich czasów Polecam filmik głównego Hitlera Holandii Geert Wilders
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Bo ta strzałka sie pojawia jak jedziesz OFF ROAD Mam u siebie mapy 2011 i np. autostrady od Świecka jeszcze tam nie ma więc pocinam OFF ROAD
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Najzabawniejsze jest to że wszyscy psioczą na islam a nikt nic nie robi Zamiast zasłaniać się tolerancją, powywalać na zbity pysk skąd przyszli. Pewien Holender mi kiedyś opowiedział jak to z nimi jest - przyjeżdżają z kraju gdzie syf, brud i nie ma wody, dostają socjal, mieszkanie, kran z wodą i z obrazą pytają dlaczego woda nie leci ze złotego kranu
-
Automatycznie zamykanie drzwi po ruszeniu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176741-demontaz-przedniej-tapicerki-drzwi/
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Mógłbyś jakieś fotki wrzucić? W moim wątku post 12 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Żeby to było łatwe jak piszesz najpierw trzeba znaleźć klapę z lotką, na aledrogo wszystkie są "S-line" większość tylko z nazwy, później dochodzi problem jakości lakieru a na koniec znalezienie koloru, w moim przypadku kolor rzadki jak sraczka LZ5A. Reasumując szukam już od 2 lat i nie trafiłem takiego kompletu który by sie nadawał Ostatnio kupiłem samą lotkę na ebay ale niestety paczka z lotką wysłana z Włoch gdzieś zaginęła i lotki nie mam do dziś :facepalm:
-
Czy to tylna klapa a4 b8 sline ?
Problem z handlarzami polega na tym że piszą "klapa S-line" a tymczasem auto miało tylko S-line wewnętrzny i żadnych lotek na klapie niet
-
Wiązka elektryczna po ataku gryzonia
Kurde w Krakowie jakieś wygłodzone myszy Ale się bydle dorwało, ja rozumiem że w jednym miejscy coś wyżarła ale w kilku wcale bym się nie zdziwił jakbyś jeszcze coś znalazł
-
bład 00003
Mam u siebie ten sam błąd i do dziś nie wiem jak go wywalić
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Kolego miałem na myśli nie stan foteli a wygląd skóry, w niektórych miejscach jest tak mocno naciągnięta że tworzą się takie fale, zmarszczki i to wedle mnie wcale ładnie nie wygląda . Zresztą ten sam problem jest z fotelami S-line, niektóre maja bardzo ładnie dopasowana skórę a inne taka jakby za luźną, gdzieś już była o tym mowa na forum
-
B8 TrOOOOp
Mieliśmy ten sam problem u WRC podczas kodowania moich lamp, też nie chodziły stopy w klapie z przeciwmgielnymi, ale jak się zebrało kilka głów to i rozkminili problem i zaczęło wszystko działać jak należy
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Cena nie bardzo a poza tym skóra na tych RSach wcale nie jest ładna, wygląda jak by dopiero z magla wyszło
-
Awaria czujnika poziomu płynu do spryskiwania szyby przedniej
Może czujnik zamarzł?
-
B8 TrOOOOp
Nie, ustawione są żeby tylko świecił led z przodu, w dzień i tak NOEN ledwo widać więc nie ma sensu żeby bździło cały czas
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście ) Mikro spocik Kilka fotek nowego S-line bumperka i hebelków
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Będzie OT. Pytanie do WRClaguna Grzegorz montowałes u mnie NEON więc będziesz wiedział najlepiej Ponieważ przeważnie jeżdżę autem sam i nie widzę jak się tył świeci więc do tej pory tego nie zauważyłem ale ostatnio jeździł ktoś inny i od razu rzuciło mi się w oczy. Problemik ze świeceniem NEONów Gdy włącznik jest na AUTO i włączone są światła drogowe/postojowe wszystko działa jak należy, problem pojawia się gdy światła drogowe/postojowe nie są włączone (np.jazda w dzień) wtedy po naciśnięciu hamulca zapalają się światła STOP oraz NEON w lampie w błotniku. Wedle mojego mniemania to nie jest OK. No i teraz nie wiem, czy tak było wcześniej (źle zakodowane???) czy coś się rozkodowało (o ile to w ogóle możliwe) Grzegorzu HILFE- Ceny paliwa marzec 2026
+5- Czy to tylna klapa a4 b8 sline ?
Lampa stop siedzi głębiej o grubość spoilera ale ze zdjęć to ogólnie bardzo ciężko jest to zobaczyć- B8 TrOOOOp
50 zł za dwie? plus koszta przesyłki 300zł- Demontaż tapicerki drzwi przednich
A głośników na przód Ci nie trzeba? mam na zbyciu L+P :] mówisz o tych z białym łebkiem? Nie wiem co trzeba zrobić żeby pękły;) swoją droga zajebiaszczy patent wymyślili z tymi spinkami Teraz już wiem jak te spinki trzeba rozpinać więc ja ich nie zepsuję ale przedtem to połamałem prawie wszystkie więc jak chłopak nie rozbierał jeszcze tapicerek to pewnie coś zepsuje zanim się nauczy, dlatego podpowiadam żeby sobie kilka kupił majątku nie kosztują- Wymiana lampy Xenon - nie można skasować jednego błędu.
Poszło z tym kodowaniem z linka? - B8 TrOOOOp