Treść opublikowana przez andynl
-
Wymiana płynu hamulcowego w Audi A4 B8
Ja wymieniam co dwa lata, nie kosztuje to majątku, bezpieczeństwo ważniejsze niż te pare groszy
-
B8 TrOOOOp
Podmieniałem diodę w ORI uchwycie, trzeba rozkleić plastik i zamienić diodę (zwykłe diody maja minimalnie większą średnicę więc i plastik trzeba kapkę porezać) i potem to wszystko skleić z powrotem. Ja dawałem diody z opornikiem (opornik wpinałem w kabelek) nie pamietam dokładnie jakie to były oporniki ale 470 albo 560 Ohm. Dodatkowo matowałem te świecące plastiki papierem ściernym z tyłu, dzięki temu plastik świeci całą długością a nie jak w ORI początek i koniec Tu są fociaki post #12 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/
-
Akumulator w bagażniku zamiast koła zapasowego
Są zestawy z kołem zapasowym (dojazdówka) ja u siebie mam dojazdówkę, lewarek, akumulator i jeszcze SUB wszystko elegancko upakowane
-
B8 TrOOOOp
Na pewno da się rozebrać, wszystkie ramki są klejone (wcale nie mocno) tylko trzeba trochę cierpliwości
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
Ja jeżdżę na 245 i nie zauważam problemów
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
A jakie masz lustra w swoim b8 przed czy polift? Jeśli masz poliftowe i wymieniasz tylko dla składania to zakładasz swoje stare stopy. A jeśli nie to wal do gościa niech Ci kasę oddaje jak tłumok nie wie co sprzedaje
-
Głośny nawiew.
Używka na aledrogo w granicach 80 - 150 zł http://allegro.pl/wentylator-nawiewu-dmuchawy-audi-a4-b8-i5015798664.html
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
Chłopak 20 lat wątpię żeby ktoś go wziął do takiej roboty, zwykle marudza że doświadczenia brak itd. itp.
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
O znowu białas Wygląda spoko, a S-line wew. to jak mówia koledzy - brak gałka chyba S-linowa tylko nie widzę czy pikowana czy nie zawieszenie 1BE to też chyba nie S-line (no chyba że się mylę) 1BV było S-line Koła bym na Twoim miejscu nadmuchał na większy rozmiar bo wyglad Bezawaryjnych kilometrów
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
Nie bardzo, ja robie w budowlance i raczej jeśli już ktoś kogoś potrzebuje to raczej z konkretnymi umiejętnościami no i język też ważna sprawa.
-
a4 b8 moje pierwsze audi:)
fajna skorupka i jest co modzić jeszcze bezawaryjności
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
W szklarni w NL jak masz stały kontrakt do 2 tyś € ( tak słyszałem)
-
Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?
Z tego co widzę to brak języka u i brak fachu u kolegi, niestety ale wielkiego wyboru nie masz szklarnia lub coś w tym stylu Ci pozostaje.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja kupowałem ORI wiązkę (koszt 50zł) tylko sie wpina i wszystko działajet Wiem że odpowiedź Cię nie rajcuje ale czasem lepiej i taniej kupić gotowca niż bawić się w piny i inne pierdołki
-
PROBLEM - grzanie bocznej szybki avant
Kiedyś też myślałem że to ogrzewanie i wkurzałem się że nie działa
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Spoko furka Bezawaryjności
-
B8 TrOOOOp
A co bimber będziesz woził?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zrobisz wirtualnie Fotochrom będzie pan zadowolony Zdrówka, a mówiłem żeby tylu sztywnych nie nosić
-
Zaślepki sprysykiwaczy
Ten typ tak ma u mnie też się czasem zawiesza zwłaszcza podczas mrozow
-
B8 TrOOOOp
Możesz nie montować ale zderzak dużo wtedy traci na sztywności. Zderzak bez tych pierdółek jest jak galareta. Ja doradzał bym założyć koszt tego badziewia niewielki a usztywnia
-
Spotkania na drodze
A jeszcze inni wrzucają foty i zamazują numery. Wystarczyło nie podawać jednego albo dwóch znaków. Tablica rejestracyjna nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych ale nie każdy sobie życzy żeby na publicznym forum wrzucać nr, datę i miejscę. Powodów jest wiele. +1
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Po wizycie dziś w ASO maska idzie do lakierowania polerowanie nie pomogło Właśnie poinformowałem sąsiadkę że będzie ją to kosztowało 500€
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
W kropki są OK
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No to bedzie przelew teraz
-
B8 TrOOOOp
Oj nie zawsze u mnie dysze tak zaszły nagarem od niebieskiego płynu zimowego że musiałem moczyć 2 dni w odkamieniaczu i d łubać specjalnym dłubakiem do spryskiwaczy. Ale to i tak małe piwo powiedzcie mi czy komus kiedyś udało się ustawić tyle dysze żeby psikały na szybę??????? bo u mnie albo na sam spód szyby albo w okno sąsiadowi