Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Ja wymieniam co dwa lata, nie kosztuje to majątku, bezpieczeństwo ważniejsze niż te pare groszy
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podmieniałem diodę w ORI uchwycie, trzeba rozkleić plastik i zamienić diodę (zwykłe diody maja minimalnie większą średnicę więc i plastik trzeba kapkę porezać) i potem to wszystko skleić z powrotem. Ja dawałem diody z opornikiem (opornik wpinałem w kabelek) nie pamietam dokładnie jakie to były oporniki ale 470 albo 560 Ohm. Dodatkowo matowałem te świecące plastiki papierem ściernym z tyłu, dzięki temu plastik świeci całą długością a nie jak w ORI początek i koniec Tu są fociaki post #12 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/
  3. Są zestawy z kołem zapasowym (dojazdówka) ja u siebie mam dojazdówkę, lewarek, akumulator i jeszcze SUB wszystko elegancko upakowane
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno da się rozebrać, wszystkie ramki są klejone (wcale nie mocno) tylko trzeba trochę cierpliwości
  5. Ja jeżdżę na 245 i nie zauważam problemów
  6. A jakie masz lustra w swoim b8 przed czy polift? Jeśli masz poliftowe i wymieniasz tylko dla składania to zakładasz swoje stare stopy. A jeśli nie to wal do gościa niech Ci kasę oddaje jak tłumok nie wie co sprzedaje
  7. andynl odpowiedział(a) na drakoa4 temat w Audi A4 B8
    Używka na aledrogo w granicach 80 - 150 zł http://allegro.pl/wentylator-nawiewu-dmuchawy-audi-a4-b8-i5015798664.html
  8. Chłopak 20 lat wątpię żeby ktoś go wziął do takiej roboty, zwykle marudza że doświadczenia brak itd. itp.
  9. O znowu białas Wygląda spoko, a S-line wew. to jak mówia koledzy - brak gałka chyba S-linowa tylko nie widzę czy pikowana czy nie zawieszenie 1BE to też chyba nie S-line (no chyba że się mylę) 1BV było S-line Koła bym na Twoim miejscu nadmuchał na większy rozmiar bo wyglad Bezawaryjnych kilometrów
  10. Nie bardzo, ja robie w budowlance i raczej jeśli już ktoś kogoś potrzebuje to raczej z konkretnymi umiejętnościami no i język też ważna sprawa.
  11. fajna skorupka i jest co modzić jeszcze bezawaryjności
  12. W szklarni w NL jak masz stały kontrakt do 2 tyś € ( tak słyszałem)
  13. Z tego co widzę to brak języka u i brak fachu u kolegi, niestety ale wielkiego wyboru nie masz szklarnia lub coś w tym stylu Ci pozostaje.
  14. Ja kupowałem ORI wiązkę (koszt 50zł) tylko sie wpina i wszystko działajet Wiem że odpowiedź Cię nie rajcuje ale czasem lepiej i taniej kupić gotowca niż bawić się w piny i inne pierdołki
  15. Kiedyś też myślałem że to ogrzewanie i wkurzałem się że nie działa
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co bimber będziesz woził?
  17. Zrobisz wirtualnie Fotochrom będzie pan zadowolony Zdrówka, a mówiłem żeby tylu sztywnych nie nosić
  18. andynl odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    Ten typ tak ma u mnie też się czasem zawiesza zwłaszcza podczas mrozow
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz nie montować ale zderzak dużo wtedy traci na sztywności. Zderzak bez tych pierdółek jest jak galareta. Ja doradzał bym założyć koszt tego badziewia niewielki a usztywnia
  20. A jeszcze inni wrzucają foty i zamazują numery. Wystarczyło nie podawać jednego albo dwóch znaków. Tablica rejestracyjna nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych ale nie każdy sobie życzy żeby na publicznym forum wrzucać nr, datę i miejscę. Powodów jest wiele. +1
  21. Po wizycie dziś w ASO maska idzie do lakierowania polerowanie nie pomogło Właśnie poinformowałem sąsiadkę że będzie ją to kosztowało 500€
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oj nie zawsze u mnie dysze tak zaszły nagarem od niebieskiego płynu zimowego że musiałem moczyć 2 dni w odkamieniaczu i d łubać specjalnym dłubakiem do spryskiwaczy. Ale to i tak małe piwo powiedzcie mi czy komus kiedyś udało się ustawić tyle dysze żeby psikały na szybę??????? bo u mnie albo na sam spód szyby albo w okno sąsiadowi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.