Treść opublikowana przez andynl
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
O tu mnie jeszcze nie było Fajna cabrioleta Bezawaryjności życzę
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Niech puka czy sie plastik odezwie ja dałem za swoją 100€ na ebay + przesyłka więc całkiem podobnie
-
Przeglad Auta za granica
Wyślij kogoś z flaszka do speca od przeglądów wyślij dowód i zrobi Ci przegląd Wi-Fi Ja kiedys przerejestrowałem auto bedąc w NL (blachy PL na inne blachy PL (inny własciciel))
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dodatkowo lotka nie jest cała prosta (gładka) końcówkę przy 3 świetle STOP ma lekko podgięta ku górze, na zdjęciu z aukcji widac jak załamuje się właśnie w tym miejscu światło, więc powiedział bym na 80% że z lotką
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
+1
-
B8 TrOOOOp
przód 36,13€ NETTO za sztukę (VAT 19%) tył 33,50€ NETTO szt. ceny z 28.04.2014
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
No zawsze można w garażu na sofie
-
Chowane ramki rejestracyjne
Będzie udawał Bogusia z M3
-
B8 TrOOOOp
170 € w niemczech jakieś pół roku temu
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Ja u siebie zauważyłem jedną rzecz jak zamykam auto (ciemno) zapala się wszystko, natomiast gdy kilka sekund później auto otworzę to nic się nie zapala. Gdy auto postoi jakiś czas (różnie 0,5 godz 1 godz) i wtedy otworzę to lampy się zapalają. Możliwe że auto ma jakąś czasówkę choć to totalnie bez sensu dla mnie. Spróbujcie zamknąc i później otwierać po jakimś czasie np. po 2 min, potem po 3 min itd itp.
-
Zestaw mocujący bagażnika?
Raczej wątpię żeby się udało to adoptować. ORI szyny z A4 są o wiele grubsze i mają inne plastiki na końcach
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Nie no po co Ci taki badziew, bierz półskóre albo skórę S-line O masz maruder jak marudzi ja kupiłem te z rowkami i jestem zadowolony lepsze jak te gówniane welurki A tak w ogóle to białas fajny i niech pozostanie bezawaryjny
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
E tam bajki opowiadasz, musisz się zebrać w sobie, kobitę na boczny tor i foteliki zawitają do środka Bezawaryjności życzę
-
B8 TrOOOOp
Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk. Nie wszystkie klamki mają zaślepki i mnie zalane i brak mocowania przycisku z tyłu klamki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jedyne 130urków (z KW) i tylko 6 tygodni czekania ostatni raz kupiłem coś u makaroniarzy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie, Lublin-Radom-Pietrków-Łodź-a dalej A2 do Świecka Jeeeest lotka
-
B8 TrOOOOp
Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
spamik hahahaah
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Ale to jest z ASO (w niemczech) ORI podany jest nawet numer 8T0071901B Kupowałem u nich wiele razy, zawsze wszystko ORI
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No skoro aż tak Ci na tym zależy to pokazujem glebę
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Przesadzasz w niemczech kosztuje niecałe 1000€ = 4000-4200 PLN https://shop.ahw-shop.de/soundpaket-audi-a4-/-a5-original-endschalldaempfer-tuning-doppelrohr-anlage-sport?c=3359
-
Podłączenie projektora powitalnego LOGO AUDI
Kupić wiązki do oświetlenia drzwi i podłączyć. Jak już koniecznie chcesz taki wieśtuning to gdzies widziałem lampki w oryginalnych rozmiarach z projektorem http://allegro.pl/led-logo-projektor-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-q7-hom-i4935037106.html
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
bezawaryjności
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Kolego gdzies kiedyś wklejałem zdjęcia z takiej rozbiórki (znalezione na forum zagranicznym) tylko zabij mnie a nie wiem gdzie to wkleiłem