Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. O tu mnie jeszcze nie było Fajna cabrioleta Bezawaryjności życzę
  2. Niech puka czy sie plastik odezwie ja dałem za swoją 100€ na ebay + przesyłka więc całkiem podobnie
  3. Wyślij kogoś z flaszka do speca od przeglądów wyślij dowód i zrobi Ci przegląd Wi-Fi Ja kiedys przerejestrowałem auto bedąc w NL (blachy PL na inne blachy PL (inny własciciel))
  4. Dodatkowo lotka nie jest cała prosta (gładka) końcówkę przy 3 świetle STOP ma lekko podgięta ku górze, na zdjęciu z aukcji widac jak załamuje się właśnie w tym miejscu światło, więc powiedział bym na 80% że z lotką
  5. Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przód 36,13€ NETTO za sztukę (VAT 19%) tył 33,50€ NETTO szt. ceny z 28.04.2014
  7. No zawsze można w garażu na sofie
  8. Będzie udawał Bogusia z M3
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    170 € w niemczech jakieś pół roku temu
  10. Ja u siebie zauważyłem jedną rzecz jak zamykam auto (ciemno) zapala się wszystko, natomiast gdy kilka sekund później auto otworzę to nic się nie zapala. Gdy auto postoi jakiś czas (różnie 0,5 godz 1 godz) i wtedy otworzę to lampy się zapalają. Możliwe że auto ma jakąś czasówkę choć to totalnie bez sensu dla mnie. Spróbujcie zamknąc i później otwierać po jakimś czasie np. po 2 min, potem po 3 min itd itp.
  11. Raczej wątpię żeby się udało to adoptować. ORI szyny z A4 są o wiele grubsze i mają inne plastiki na końcach
  12. Nie no po co Ci taki badziew, bierz półskóre albo skórę S-line O masz maruder jak marudzi ja kupiłem te z rowkami i jestem zadowolony lepsze jak te gówniane welurki A tak w ogóle to białas fajny i niech pozostanie bezawaryjny
  13. E tam bajki opowiadasz, musisz się zebrać w sobie, kobitę na boczny tor i foteliki zawitają do środka Bezawaryjności życzę
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk. Nie wszystkie klamki mają zaślepki i mnie zalane i brak mocowania przycisku z tyłu klamki
  15. Jedyne 130urków (z KW) i tylko 6 tygodni czekania ostatni raz kupiłem coś u makaroniarzy
  16. Nie, Lublin-Radom-Pietrków-Łodź-a dalej A2 do Świecka Jeeeest lotka
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba
  18. spamik hahahaah
  19. Ale to jest z ASO (w niemczech) ORI podany jest nawet numer 8T0071901B Kupowałem u nich wiele razy, zawsze wszystko ORI
  20. No skoro aż tak Ci na tym zależy to pokazujem glebę
  21. Przesadzasz w niemczech kosztuje niecałe 1000€ = 4000-4200 PLN https://shop.ahw-shop.de/soundpaket-audi-a4-/-a5-original-endschalldaempfer-tuning-doppelrohr-anlage-sport?c=3359
  22. Kupić wiązki do oświetlenia drzwi i podłączyć. Jak już koniecznie chcesz taki wieśtuning to gdzies widziałem lampki w oryginalnych rozmiarach z projektorem http://allegro.pl/led-logo-projektor-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-q7-hom-i4935037106.html
  23. Kolego gdzies kiedyś wklejałem zdjęcia z takiej rozbiórki (znalezione na forum zagranicznym) tylko zabij mnie a nie wiem gdzie to wkleiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.