-
Kolejny TFSI ...
Nie z salonu. Używkę. Chociaż ostatnio przeglądałem oferty brokerskie. Ktoś może miał styczność z takimi zakupami? Może lepiej samemu przeglądać oferty w innych krajach?
-
Kolejny TFSI ...
Czyli naprawy benzyny też będą droższe? Czy benzyna też już ma adblue?
-
Kolejny TFSI ...
Cześć. Pytanie od kogoś kto planuje zakup. Jaki silnik będzie lepszy pod quattro? Benzyna czy diesel? Zakładam, że pojeżdżę nim kilka lat... Przebiegi poniżej 40k rocznie lub nawet mniej....
-
Błąd 00978 oraz 00979
Dzięki. Widziałem już ten temat. Problem jest, że nie wiem który bezpiecznik jest od świateł. Nie wiem czy nie widze w instrukcji czy jest jakoś specyficznie opisany :/
-
Błąd 00978 oraz 00979
Witam Wczoraj zapaliłem światła mijania ale zgasł po sekundzie. Dostałem błąd lewego światła (dipped). Wymieniłem żarówkę a wtedy dostałem błędy obydwu. Wtedy wymieniłem obydwie żarówki. VAG pokazał błędy jak w tytule a światła dalej nie świecą. Sprawdziłem temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246101-bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-kontrolki-umiejscowienie-sterownikow/ Szczerze mówiąc nie jestem pewien któy bezpiecznik za to odpowiada jeśli pszeszukuje pierwszy link. Za to pod spodem jest: 56a Reflektor przedni – światło drogowe, oraz kontrolka 56b Światła mijania Jak tego szukać? proszę o pomoc bo jestem uziemiony bez świateł.
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
Podpinając się do tematu. Ktoś może instalował isofixa z przodu? Wpiołem nakrętki ale nie mogę wcisnąć tego uchwytu w siedzenie. Brakuje mi kilka milimetrów. W załącznik kilka zdjęć. Nie moich ale sytuacja identyczna i tamtemu się udało Może robię coś źle?
-
Uchwyt isofix dla siedzenia pasażera (przód)
Dzięki
-
Uchwyt isofix dla siedzenia pasażera (przód)
Jest montowany seryjnie ale z tyłu. Trzeba kanape ciąć...
-
Uchwyt isofix dla siedzenia pasażera (przód)
Witam Prosiłbym o wyjaśnienie kwesti numeru uchwytu i śrób do niego (A4 B8 Avant 2010). Zakupiłem w ASO uchwyt o numerze 8T0 881 545 zgodnie z poradnikiem: http://www.motor-talk.de/blogs/top-blog/nachruestung-isofix-halterung-beifahrersitz-bei-modellreihen-8k-und-8t-t4646970.html Zapytałem o śruby i podkładki: 900 880 03 oraz 907 371 05 a sprzedawca stwierdził, że to nie ten numer. Czy ten poradnik podaje prawidłowe numery części do mojego modelu? Nie bardzo ufam ASO w Kraku po tym jak sprzedali mi wyłącznik awaryjnych do Q5 zamiast A4 (nie psrawdziłem, bo większość czasu spędzam w delegacji a zakupy zrobił mi brat).
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Nie wiem ile wlali. Dolałem pół litra i jest prawie max.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Nie sprawdzalem. Przyzwyczailem sie ze stara A3 (8L) nie bierze Wymienialem olej po komunikacie. Nie mialem zadnego monitu o braku wczesniej. Teraz zrobilem 10 tys i myslalem ze to wina temperatur. Ze zgasnie po rozgrzaniu silnika :/
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Witam Dzisiaj przy -25 C pokazał mi się komunikat żeby dolać max litr oleju (jest poziom min - komunikat). Po przejechaniu ok 20 km silnik dogrzał się do ok 60+ C ale dalej mam komunikat. Po zaparkowaniu zgasilem i zapalilem ale dalej mam blad. Czy nalezy dolac oleju czy to tylko przejsciowe z powodu mrozow? Jresli dolaj to jaki? ok 8 mies wstecz wymieniany w ASO. Przejechalem ok 10000. Pozdrawiam Nie wiem czy brać jutro pod uwagę mój samochód w dojeździe do pracy.
-
Lektor do MMI 3G BASIC
A możesz wrzucić linka?
-
Dziwne "buczenie" podczas jazdy
Witam Dzisiaj zrobiłem 400 km. Gdzieśw połowie drogi zauważyłęm jakieś dziwne buczenie. Tak jakby od prawego koła, chociaż pasażerowi wydawało się że to lewe. Coś jak buczenie silnika. Z tym, że niezależne od obrotów (wybijałem na luz przy różncyh prędkościach). Nie zależne od skrętu kół czu nierówności nawierzchni. zaczyna byc słychać tak przy 40-50 km/h, intesywność zmienia się wraz z prędkością. Otwierałem szybę ale nic więcej nie usłyszałem. Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem czy to bezpieczne z tym jeżdzić :/ Nawet nie jestem pewien czy to temat do tego działu...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Właśnie o to chodziło. ALbo brak albo nie mogę zlokalizować. Jak będę miał chwilkę czasu to spróbuję jeszcze raz.
steephan
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta