Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steephan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie z salonu. Używkę. Chociaż ostatnio przeglądałem oferty brokerskie. Ktoś może miał styczność z takimi zakupami? Może lepiej samemu przeglądać oferty w innych krajach?
  2. Czyli naprawy benzyny też będą droższe? Czy benzyna też już ma adblue?
  3. Cześć. Pytanie od kogoś kto planuje zakup. Jaki silnik będzie lepszy pod quattro? Benzyna czy diesel? Zakładam, że pojeżdżę nim kilka lat... Przebiegi poniżej 40k rocznie lub nawet mniej....
  4. steephan odpowiedział(a) na steephan temat w Audi A4 B8
    Dzięki. Widziałem już ten temat. Problem jest, że nie wiem który bezpiecznik jest od świateł. Nie wiem czy nie widze w instrukcji czy jest jakoś specyficznie opisany :/
  5. steephan opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Wczoraj zapaliłem światła mijania ale zgasł po sekundzie. Dostałem błąd lewego światła (dipped). Wymieniłem żarówkę a wtedy dostałem błędy obydwu. Wtedy wymieniłem obydwie żarówki. VAG pokazał błędy jak w tytule a światła dalej nie świecą. Sprawdziłem temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246101-bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-kontrolki-umiejscowienie-sterownikow/ Szczerze mówiąc nie jestem pewien któy bezpiecznik za to odpowiada jeśli pszeszukuje pierwszy link. Za to pod spodem jest: 56a Reflektor przedni – światło drogowe, oraz kontrolka 56b Światła mijania Jak tego szukać? proszę o pomoc bo jestem uziemiony bez świateł.
  6. Podpinając się do tematu. Ktoś może instalował isofixa z przodu? Wpiołem nakrętki ale nie mogę wcisnąć tego uchwytu w siedzenie. Brakuje mi kilka milimetrów. W załącznik kilka zdjęć. Nie moich ale sytuacja identyczna i tamtemu się udało Może robię coś źle?
  7. Jest montowany seryjnie ale z tyłu. Trzeba kanape ciąć...
  8. Witam Prosiłbym o wyjaśnienie kwesti numeru uchwytu i śrób do niego (A4 B8 Avant 2010). Zakupiłem w ASO uchwyt o numerze 8T0 881 545 zgodnie z poradnikiem: http://www.motor-talk.de/blogs/top-blog/nachruestung-isofix-halterung-beifahrersitz-bei-modellreihen-8k-und-8t-t4646970.html Zapytałem o śruby i podkładki: 900 880 03 oraz 907 371 05 a sprzedawca stwierdził, że to nie ten numer. Czy ten poradnik podaje prawidłowe numery części do mojego modelu? Nie bardzo ufam ASO w Kraku po tym jak sprzedali mi wyłącznik awaryjnych do Q5 zamiast A4 (nie psrawdziłem, bo większość czasu spędzam w delegacji a zakupy zrobił mi brat).
  9. Nie wiem ile wlali. Dolałem pół litra i jest prawie max.
  10. Nie sprawdzalem. Przyzwyczailem sie ze stara A3 (8L) nie bierze Wymienialem olej po komunikacie. Nie mialem zadnego monitu o braku wczesniej. Teraz zrobilem 10 tys i myslalem ze to wina temperatur. Ze zgasnie po rozgrzaniu silnika :/
  11. Witam Dzisiaj przy -25 C pokazał mi się komunikat żeby dolać max litr oleju (jest poziom min - komunikat). Po przejechaniu ok 20 km silnik dogrzał się do ok 60+ C ale dalej mam komunikat. Po zaparkowaniu zgasilem i zapalilem ale dalej mam blad. Czy nalezy dolac oleju czy to tylko przejsciowe z powodu mrozow? Jresli dolaj to jaki? ok 8 mies wstecz wymieniany w ASO. Przejechalem ok 10000. Pozdrawiam Nie wiem czy brać jutro pod uwagę mój samochód w dojeździe do pracy.
  12. A możesz wrzucić linka?
  13. Witam Dzisiaj zrobiłem 400 km. Gdzieśw połowie drogi zauważyłęm jakieś dziwne buczenie. Tak jakby od prawego koła, chociaż pasażerowi wydawało się że to lewe. Coś jak buczenie silnika. Z tym, że niezależne od obrotów (wybijałem na luz przy różncyh prędkościach). Nie zależne od skrętu kół czu nierówności nawierzchni. zaczyna byc słychać tak przy 40-50 km/h, intesywność zmienia się wraz z prędkością. Otwierałem szybę ale nic więcej nie usłyszałem. Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem czy to bezpieczne z tym jeżdzić :/ Nawet nie jestem pewien czy to temat do tego działu...
  14. Właśnie o to chodziło. ALbo brak albo nie mogę zlokalizować. Jak będę miał chwilkę czasu to spróbuję jeszcze raz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.