Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie te tuleje tam są? miedziane, mosiądz?
  2. Każda felga 18" wejdzie na taki zacisk/tarcze ??? Kolego podobno 18 wchodzą bez problemu, 17 też podobno da się wcisnąć, po nowym roku będę zakładał to Ci powiem dokładnie ile jest miejsca w 18tkach
  3. A trafił się zestawik to wziąłem całość i z głowy
  4. nie do końca - 90% brakuje mi jeszcze lotki na klapę Zależy jak trafisz, ale średnio od 2tyś w górę w zestawie, kupując pojedynczo może wyjść drożej, może - nie musi 320 było przód, z tyłu chyba 300 cienka
  5. To samo mi przyszło do głowy że może kabelkologia jest zamieniona
  6. Brrryyyy -13 to lekkie przegięcie Nie, nie, to ręcznik po babci, pamięta jeszcze czasy Gierka Sam wiesz jak to jest, najpierw się pół życia nim d*p....sko wyciera a potem do garażu Na pewno jeszcze skorzystam A dziś po drodze wpadłem do swojego lakiernika i tak całkiem przypadkiem trafiłem na lakierowanko Świeżo zmalowana S-ka jeszcze tylko schnięcie, polerowanko i pchamy do perełki
  7. Z tego co kojarzę, to w schowku i pod nogami są ori ledy więc nie trzeba zmieniać. W schowku mam u siebie zwykłą żarówkę ale pod nogi idą LED
  8. http://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B8-Avant-Zestaw-MAX-Oswietlenie-wnetrza-LED/911 Google nie gryzą
  9. Najwidoczniej modzenie w aucie wychodzi o wiele taniej
  10. No niestety kolce na oponach po ostatniej trasce wyszli No niestety nawet heble z S4 nie zastąpią Na robienie quattro to ja już się nie porywam, moja choroba jeszcze nie rozwinęła się tak jak u Grzegorza
  11. Uwierzcie mi że takie puste Lale istnieją na tym świecie
  12. U siebie mam zawsze załączone AUTO, jak wyłączę, to zwłaszcza w deszczowe dni szyby są zaparowane w kilka sekund, klima jedna strefa więc działa nie ma siły
  13. Nie no gdzie taką paskudę Zrobię jakieś ładniejsze fotki to wyślę dzisiaj lustrzanka odmówiła współpracy na mrozie
  14. Oczywiście ......... Możesz także dodać siana do paliwa żeby się konie nie rozbiegły po okolicy
  15. Wczoraj zdążyły dojechać dobra od kolegi Wandej`a polecam, pełna profeska Dzięki Wandej Stwierdzam stanowczy brak
  16. Moim zdaniem coś tam gdzieś nie łączy bo takie meksyki z błędami zwykle są jak jakiś sterownik nie ma komunikacji, automatycznie wszystkie inne które się z nim komunikują walą błędy
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI No tyle tylko że nowa a ORI będzie używka. Nowa w ASO coś koło 500zł
  18. Przejrzyj wszystkie bezpieczniki, przekaźniki na początek może coś nie łączy i robi się totalny meksyk
  19. jeśli się nie mylę to oznaczenia 1S0 dotyczą się seata, wątpię żeby merc miał takie numery
  20. Zerknę jutro u siebie czy takie samo kodowanie mam
  21. Też mam u siebie S/S i działa, z tym że u mnie było ruszone fabrycznie, aczkolwiek coś kiedyś kodowałem i było zaptaszkowane wedle rozpiski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.