Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Jakie te tuleje tam są? miedziane, mosiądz?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Każda felga 18" wejdzie na taki zacisk/tarcze ??? Kolego podobno 18 wchodzą bez problemu, 17 też podobno da się wcisnąć, po nowym roku będę zakładał to Ci powiem dokładnie ile jest miejsca w 18tkach
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A trafił się zestawik to wziąłem całość i z głowy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
nie do końca - 90% brakuje mi jeszcze lotki na klapę Zależy jak trafisz, ale średnio od 2tyś w górę w zestawie, kupując pojedynczo może wyjść drożej, może - nie musi 320 było przód, z tyłu chyba 300 cienka
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
To samo mi przyszło do głowy że może kabelkologia jest zamieniona
-
Wymiana oświetlenia wnętrza A4 B8 kombi
Tak
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Brrryyyy -13 to lekkie przegięcie Nie, nie, to ręcznik po babci, pamięta jeszcze czasy Gierka Sam wiesz jak to jest, najpierw się pół życia nim d*p....sko wyciera a potem do garażu Na pewno jeszcze skorzystam A dziś po drodze wpadłem do swojego lakiernika i tak całkiem przypadkiem trafiłem na lakierowanko Świeżo zmalowana S-ka jeszcze tylko schnięcie, polerowanko i pchamy do perełki
-
Wymiana oświetlenia wnętrza A4 B8 kombi
Z tego co kojarzę, to w schowku i pod nogami są ori ledy więc nie trzeba zmieniać. W schowku mam u siebie zwykłą żarówkę ale pod nogi idą LED
-
Wymiana oświetlenia wnętrza A4 B8 kombi
http://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B8-Avant-Zestaw-MAX-Oswietlenie-wnetrza-LED/911 Google nie gryzą
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Najwidoczniej modzenie w aucie wychodzi o wiele taniej- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No niestety kolce na oponach po ostatniej trasce wyszli No niestety nawet heble z S4 nie zastąpią Na robienie quattro to ja już się nie porywam, moja choroba jeszcze nie rozwinęła się tak jak u Grzegorza- Strefa Śmiechu
Uwierzcie mi że takie puste Lale istnieją na tym świecie- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
U siebie mam zawsze załączone AUTO, jak wyłączę, to zwłaszcza w deszczowe dni szyby są zaparowane w kilka sekund, klima jedna strefa więc działa nie ma siły- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
No ja mam cały ten zestaw i działa- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Chyba na AUTO- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie no gdzie taką paskudę Zrobię jakieś ładniejsze fotki to wyślę dzisiaj lustrzanka odmówiła współpracy na mrozie- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Oczywiście ......... Możesz także dodać siana do paliwa żeby się konie nie rozbiegły po okolicy- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wczoraj zdążyły dojechać dobra od kolegi Wandej`a polecam, pełna profeska Dzięki Wandej Stwierdzam stanowczy brak- Steering lock contact workshop
Moim zdaniem coś tam gdzieś nie łączy bo takie meksyki z błędami zwykle są jak jakiś sterownik nie ma komunikacji, automatycznie wszystkie inne które się z nim komunikują walą błędy- B8 TrOOOOp
Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI No tyle tylko że nowa a ORI będzie używka. Nowa w ASO coś koło 500zł- Steering lock contact workshop
Przejrzyj wszystkie bezpieczniki, przekaźniki na początek może coś nie łączy i robi się totalny meksyk- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
jeśli się nie mylę to oznaczenia 1S0 dotyczą się seata, wątpię żeby merc miał takie numery- Co to takiego Air Conditioner ?
Zerknę jutro u siebie czy takie samo kodowanie mam- Co to takiego Air Conditioner ?
Też mam u siebie S/S i działa, z tym że u mnie było ruszone fabrycznie, aczkolwiek coś kiedyś kodowałem i było zaptaszkowane wedle rozpiski - Strefa Śmiechu