Treść opublikowana przez andynl
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
No nadawaj co tam chcesz z tym termostatem
-
Wtf? Co to za kostka?
Kolego kostkę masz do podłączenia haka
- B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Miałem kiedyś markowe OSRAM w innym aucie (H7) i problem polegał na tym że paliły się po wjechaniu w większy dołek także nie ma zasady że markowe będą lepsze jak mają się spierdaczyć to po prostu to zrobią choć byś nie wiem co robił Po prostu kup i spróbuj 100zł to nie majątek, 4200K to dobry kolor ja mam u siebie 7400K i troszkę dają na fioletowo patrząc pod kątem ale już nie chce mi się kombinować .
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ale pod czujnik światła przystosowane ? czy tez nie?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
A to rzecz gustu (Twojego oczywiście ) ale jak już robić to moim skromnym zdaniem i przód i tył taki sam (albo lift albo przedlift) Z zamocowaniem problemów nie ma choć do lifta z tego co się orientuję trzeba wymieniać ślizgi Kwestia kosztów, przedlift na pewno wyjdzie Cię taniej Mi osobiście liftowy przód wcale nie podchodzi, tył jeszcze mógł by być, no ale gusta są jak d..pa
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Lusterko jest z fotochromem więc powinno (i na takie wygląda) być pod czujnik
-
Strefa Śmiechu
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ja kupowałem tu w NL coś takiego http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html 33€ z przesyłką = około 138zł (za CREE płaciłem 90zł szt i po 3 miesiącach połamała się plastikowa podstawa -mocowanie żarówki ) Też bym tak zrobił dwie rurki po bokach wyglądają o wiele lepiej i wtedy S-line zderzaczek i Neon i jest bajka- B8 TrOOOOp
Krótka i konkretna odpowiedź Panowie czy ktoś mi z Was może powiedzieć czym się różnią tylne małe szyby w avancie, chodzi mi o różnicę pomiędzy szybami pod listwy chrom i bez? Uszczelki są inne? inaczej profilowane? czy jeszcze coś innego?- Kodowanie lusterek
A nie prościej kupić sobie klona i wtedy bez problemowo wszystko zrobisz bez kombinowania? Dokładnie, zrób inwestycję w klona ułatwisz sobie życie- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dokładnie ja CREE wywaliłem na zbity pysk i założyłem H11 ala ksenon, o wiele lepsze światło dają- Czułość DRL
Kolego nie mam pojęcia, ja tego nie używam (nie lubię gadać w pustkę ) zapytaj w dziale kodowań może ktoś coś będzie wiedział- Czułość DRL
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197253-zakladanie-czujnika-deszczu-swiatel-i-uruchamianie-modulu-coming-leaving-home/page-8 POST 156- Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Uczepiliście się tej zagranicy Pracowałem 10 lat w PL i niczego się nie dorobiłem, po 10 latach w NL i wykonując tę sama pracę mogę żyć normalnie nie martwiąc się czy mi starczy do 1ego, i co więcej stać mnie na hobby zwane modzeniem A temat jest o tym czy pamietacie coś z tamtych czasów a nie gdzie jest lepiej i czyje wydumki polityczne są lepsze. Polityka i religia, przy tych dwóch tematach zawsze się znajdzie powód do kłótni- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Serio fachowcy dzwonią po 22???? :facepalm: :facepalm: :facepalm: Kondolencje Grześ- B8 TrOOOOp
Ja mam taką dojazdówke 19 i wszystko jest aligancko i oryginalnie upchniete- Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja pamiętam czołgi klekoczące po ulicy pod górkę koło mojego bloku, kotłowniki na przystanku MPK i punkty kontrolne przy wyjeździe z miasta (często jeździliśmy z mamą do jej siostry na wieś po wałówkę ) i strach gdy było już dawno po 22 a ojciec jeszcze nie dotarł do domu, jak się później okazało wrócił na bani od kolegi matka go klęła strasznie Byłem w sumie gówniarz (miałem 7 lat) ale pamiętam ogólny strach że "wojna" i totalny brak czegokolwiek w sklepach. Proszek do prania sprzedawali w pudełkach 1KG po 1 opakowaniu na osobę, staliśmy całą rodziną po kilka razy w kolejce, a najśmieszniesze było to że w tej kolejce nie stało więcej niż 70 osób które po zakupie proszku wracały do kolejki żeby postać godzinę i dostać kolejne opakowanie Komuna to jedna wielka ściema, wciskanie ludziom kitu na wszystkich możliwych frontach. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, wszyscy kradli, niczego nie było, ruscy zabierali nasze statki za cebulę to jak ten kraj w ogóle funkcjonował pod względem ekonomicznym ?? Cud komunizmu chyba :facepalm: A jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, wszech obecny, rozchodzący się na kilometry zapach pędzonego bimbru, towaru jakże deficytowego i przydatnego jako środek płatniczy- B8 TrOOOOp
Ależ nikt Ci tu d*py nie obrabia, chwalimy Cię Ty lepiej powiedz że żonki się bałeś Ludy potrzebuję dwóch czujników PDC nr.4H0 919 275 A nie ma ktoś do sprzedania ?- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
No to jak kodowanie Ci przyjęło to albo kup sobie multifunkcję i taśmę pod ten kierownik albo cały kierownik i będziesz mógł sobie rolki kręcić. Podejrzewam że prędzej znajdziesz całą kierownicę niż sama multi do tej, no ale kto to wie- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Kolego a może trochę jaśniej bo zaczynam się gubić o co Ci właściwie chodzi?????- Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
- B8 TrOOOOp
- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
dziwne u mnie ustwione vcds-em 3 i zawsze bylo 3 nawet na zgaszonym aucie sprawdzalem i zamknietym bylo 3 jak ustawilem Kolego ale tu mowa o polifcie, a z tego co widzę w Twoim profilu to Ty masz przedlifta - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II