Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Lustra fajna sprawa, przydaje się fotochrom też jest?
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i wreszcie zaczynasz gadać z sensem
  3. wsadziłeś kij w szprychy to i zgrzyt musi być
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaku jak już koniecznie chcesz się w to bawić to po prostu rozbierz badziejstwo, wyciągnij łożyska, każde łożysko ma swój numer podlecisz do sklepu z łożyskami i kupisz. I tak musisz rozebrać i tak, to parę godzin dłużej czy krócej Cię nie zbawi
  5. Te plastiki maja juz nalepiona czarną taśmę
  6. Też kupiłem te listewki także w wolnej chwili będę adoptował
  7. No cóż nie można mieć wszystkiego A tymczasem na stare 18 wpadły zimowe kolczatki
  8. Myślałem nad tym, problem w tym że już szlifuję po holenderskich hopkach podwoziem. Skurwiesyny wiedzą jak spowolnić napaleńców
  9. Tragedii nie ma a ja nie mam strasznego parcia w tym temacie, a dystans nie zając nie ucieknie Na razie inne priorytety na patelni
  10. 8,5J ET43 balony są z ochroną rantu i wyglądają jakby były totalnie naciągnięte pomimo 255 szerokości
  11. Jakby jechał na rolkach za 3,0TDI
  12. Dzięki też mi się podobają Jeśli pytasz o tyś € to się nie zmieściłem ale warto było bo felgi niby używane ale wyglądają jak nówki nie mają nawet jednej małej ryski no i opony 7mm czyli prawie nowe W niedzielę planowana przymiarka jak nie będzie padało piachem lub innym deszczem Strzelę jakąś fotosesję Hmmm wydawało mi się że to są 70mm aż sprawdzę Przymiarka zrobiona ogólne wrażenia..................... będzie pan zadowolony
  13. Wieczorem po otworzeniu lub zamknięciu auta świecą się przez jakiś czas halogeny (lub xenon w zależności od ustawienia) oraz światła postojowe z tyłu i podświetlenie tablicy.
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 18 poinno byc 245/40 masz za wysoka opone no i do tego ET 30
  15. Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz. Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu. Jak se założy to będzie miał. Nie bulwersuj się chłopak bo Ci żyłka pęknie Nie spojrzałem i napisałem Tobie się nie zdarza?
  16. Polska policja ma to do siebie że się potrafi przywalić całkiem o nic, zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mojego znajomego ojciec dawno temu sam składał poloneza kupił na alledrogo używany zbiornik paliwa za 70zł a później się okazało że nowy w sklepie kosztował 50zł :facepalm:
  18. Jasne jak słońce jaśniej już się chyba nie da Dzięki
  19. Znając naszą super mielicję to pewnie by się zaraz przyjeb...li i zabrali dowód
  20. No i skrzydeł jeszcze brak, ale myślę że to już niedługo
  21. A o takie bodajże 70mm
  22. nie wiem jak jest w oryginale ja się podlutowałem do kabelków i działa
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kawał budy to i heblowć musi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.