Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A bo zawracacie chłopakowi dope z byle czym zamiast sobie poszukać na forum jak czegoś nie mogą znaleźć to lecą do WRC, lenistwo totalne Grześ nie daj się
  2. Jak Ty chłopaku to robisz że ASO Ci wszystko za darmo robi? U mnie jak zrobili gwarancyjnie to jest jeszcze gorzej niż przed naprawą ASO w NL to jedno wielkie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  3. Ten typ tak ma, też się nad tym zastanawiałem dlaczego
  4. chciałes chłopaku relingi to naści pełno ich że za psami rzucać Cena w ASO 1602 zł za sztukę http://allegro.pl/relingi-dachowe-srebrne-kombi-a4-b8-8k0-audi-i4779615771.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-kombi-relingi-dachowe-chrom-i4862167456.html http://allegro.pl/relingi-dachowe-komplet-chrom-audi-a4-b8-8k0-kombi-i4835945081.html http://allegro.pl/relingi-dachowe-srebrne-kombi-a4-b8-8k0-audi-i4814324841.html
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na 100% dokładka
  6. Kolego jakieś kiepskie te foty Autko wypucowane jak należy
  7. Relingi w ASO spowodują że zostaniesz bankrutem szukaj na alledrogo lub innych ebayach, zrobić możesz sam no chyba że masz totalnie dwie lewe ręce, możesz zapytac ile w ASO by za to wzięli ale obawiam się że tanio nie będzie
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wystarczyło napisać ROWENTA a od razu się wszystkie zboczuchy odezwały
  9. relingi możesz spokojnie wymienić na chromowane listwy okien też z tym że tu jest troszkę zabawy no i te małe szybki z tyłu trzeba wymienić całe bo listwy chromowane są zespolone z uszczelką/szybą
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz ciągnąć jak ROWENTA
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś chętny? http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Audi-A8-slynnego-pilkarza-do-kupienia-w-Polsce,wid,17074200,wiadomosc.html
  12. No już myślałem Dużo roboty teraz człowiek zrąbany przychodzi to i czasem ze zrozumieniem tekstu jest problem No to w pyte, chyba wrócę do trabanta
  13. Ale to wcale nie ma co się śpieszyć z kupowaniem bo te pierwsze egzemplarze będą z różnymi usterkami (jak to zwykle bywa) lepiej poczekać aż ASO zrobi kilka akcji naprawczych i będzie wiadomo co tym razem spierdaczyli No i się wyklaruje rynek na graty do modzenia
  14. Złapane wczoraj
  15. Nie no griga-st bez jaj :facepalm: Mierzyłem średnicę zewnętrzną (w poprzek czyli średnicę, gupi nie jestem ). Wewnątrz nakładka ma blaszki (takie języczki) które zabezpieczają nakładkę przed zsunięciem więc średnica wewnętrzna nakładki jest na pewno wieksza niż średnica rury. Nie chce mi się ściągać nakładek do mierzenia bo bym zmierzył dokładnie rurę.
  16. Fajne wozidełko. Przebieg całkiem spoko Kolega dobrze pisze co najmniej 18 cali nie ma się czego bać ja kupiłem teraz 19 i po jeździe próbnej stwierdziłem że już dawno mogłem kupić Powodzenia w modach i bezawaryjności
  17. Trochę ciężko jest mierzyć bez zdejmowania i po ciemku ale......uwaga.....nakładki o numerze 8K0 253 825 H maja wymiar zewnętrzny około 89-90mm Teraz to już chyba całkiem namieszałem P.S. mierzone zwykłą miarką więc nie koniecznie jest dokładnie któregoś dnia zmierzę suwmiarką.
  18. Możliwe że wspólpracują z wybranymi gumistami w całej PL i tam trzeba zamontować
  19. Czytaj chłopaku dokładnie Nakładki mają 87mm kurde ale mulicie tym tematem aż wezmę zmierzę u siebie jutro ....może...
  20. AUTO działa obojętnie czy jest klima włączona czy nie samo reguluje temperaturę. Dlaczego Ci się tak zachowuje przy wyłączonym AUTO nie mam pojęcia
  21. andynl odpowiedział(a) na DWR temat w Audi A4 B8
    Można poczytaj dokładnie temat o QQ1 popielniczka trzyma się na dwóch śrubkach musisz wyciągnąć panel MMI (klawisze przy wajchu od biegu) i pod spodem są dwie śruby torx, odkręcasz i wyciągasz do siebie całą popierdoliczkę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178414-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej/
  22. a na tym wydechu nie siedzą już końcówki?
  23. No to wychodzi na to że musisz jeździć sam no ewentualnie z samicą
  24. No nieźle Miłej zabawy
  25. bezawaryjności i ubierać teraz tego golasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.