Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
spadówa nie chcę żadnych dywaników , chcę cuś innego
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
Tam już dobrze wszystko wydmuchane zostało
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
co tam macie jeszcze do oddania z tej esy?
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora/?p=2463213#entry2463213 No tu masz wszystko opisane jasno i przejrzyście
-
B8 TrOOOOp
mogą być inaczej profilowane
-
B8 TrOOOOp
Jasne z malutkim dzieckiem np Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk No tak to dobry powód
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Taaaaa skończyło by się na tym że mody nie zrobione bo wymówką była impreza albo lampki by były zamontowane na skrzydłach i kac gigant W zimie zwiedzanie Holandii kiepski pomysł szaro, buro i ciągle leje i wieje
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ale dlaczego mam jakąś alergie na puszczanie kabli pod dechą no ale trzeba będzie zrobić jak fabryka nakazała
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
To jeszcze mi powiedz którędy ciągneliście kabelki do lampki w fotelu pasażera? Po prawej stronie i po dechą rozdzielczą czy może pod dywanikiem na lewą stronę?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
wariat szybki jesteś No wiesz żeby mi się przypadkiem nie odechciało a tak graty leżą gotowe to już mi będzie wymówek brak choć jak to mówią nie trzeba okazji żeby zrobić imprezę - z wymówkami podobnie Nie chce mi się tych pierdykanych foteli wyciągać, ale jak się wezmę ......................................hahaha
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a już zamówiłem 12 pinów za 80 zł w razie jak bym kilka spier....... to będę miał na zapas Dzięki
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
OK dzięki Mam dostęp na ebayu do pinów 40zł za 6 luźnych pinów, rewelacja cenowa to może nie jest ale wolę to jak kupowanie takich rzeczy w ASO
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Tylko się upewniam w sumie nie podejrzewałem że odwaliliście furażerkę Main sprawdzić mi faktury to sobie zamówię, bo tak popatrzyłem na zdjęcia i dostałem weny może wreszcie skończę u siebie
-
B8 TrOOOOp
A to możliwe żeby jeździć OOOO delikatnie??
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Nie bedąc skromnym robie ten projekt osobiscie z kolegą od lat zajmujemy sie autami z pod znaku 4 kółek. Wieczorkiem wrzoce kilka fotek innych naszych projektow ktore byly zrealizowane Mozemy rowniez zbudować dowolne Audi z dowolnym wyposazeniem i tutaj klijenta ogranicza tylko grubość portwela No to fajnie, tylko problem w tym że budujecie popsute auta kierownik powinien siedzieć z lewej
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
podłączaliście się z lampką oświetlenia pod fotelem do kostek ? czy bezpośrednio kablem do MCE (z tego co widze na zdjęciach to chyba w kostki ) jakie piny idą w tych kostkach pod fotelem?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Brawo ja do tej pory nie mogę się zebrać żeby zrobić podświetlenie nóg z tyłu (w fotelach)
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Ciekawie się zapowiada Powodzenia w modach
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
ale jak on ten dekor wyciągał :facepalm: :facepalm: matko bosko
-
Moje pierwsza Lala b8 :)
Kolega wyżej dobrze Ci radzi wal S-line i poliftowe lampy z tyłu autko nabiera całkiem innego wyglądu Nie baw się w 17cali wal 19 a najbiedniej 18 cali. Ja zakupiłem teraz 19 i autko całkiem inaczej wygląda Bezawaryjności
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
- Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Kabelki trzeba ciągnąć do lusterka wewnętrznego, no i oczywiście musisz mieć wew. lusterko z fotochromem bo to ono steruje lustrami zewnętrznymi. Pamiętasz ile kabelków miałeś w lustrach zewnętrznych?- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ładne wozidełko Teraz do roboty i rezać Bezawaryjności- Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Zakładaj fotochrom z*********** sprawa, na pewno nie będziesz żałował- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
eeeeeeeeeeee ja już to mam ładnie, ładnie, będzie pan zadowolony - Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan