Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Cieszę się że dołączyłem do klubu Audi A4 i mam nadzieje że zainteresuje was mój projekt przemiany S4 w RS4 2014.

Na poczatek to co chcial bym zrobic :

Baza S4 sedan 2011

Mody :

- zawieszenie hydrauliczne RS4

- hamulce przod i tyl RS4

- wnetrze RS4

- 3G plus + B&O muzyka

- Kamera + TV Tuner

- tempomad adaptacyjny

- asystent swiatel etc..

- przod 2014

- progi, blotniki tyl szerokie RS4

- kola 20" RS4

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek Bazy i tego co już zostało dokonane.

20141023_093314.jpg
20141023_093320.jpg
20141023_093328.jpg

Silnik narazie seria poźniej może kit APR i mapa.


20141117_181938.jpg

hydraulika, zawieszenie i hamulce na miejscu :)

Opublikowano

kolorek piekny :) powodzenia w MODACH :thumbup1:

jakie masz parametry felg ? ile cali ( szerokosc ,ET ) widze ze juz pod błotniki RS4

Opublikowano
  • Autor

20141128_161000.jpg


kolorek piekny :) powodzenia w MODACH :thumbup1:

jakie masz parametry felg ? ile cali ( szerokosc ,ET ) widze ze juz pod błotniki RS4

Kolor bedzie zmieniony na Nagaro Blue a felgi ori RS4


20141117_181916.jpg
20141117_182004.jpg

Edytowane przez HellSpirit

Opublikowano
Opublikowano

Ale ma śliczny kolor :) Zapowiada się ciekawie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak wlasnie cos takiego :) Tylko ze mi zalezy na Auci jak najbardziej zblizonym do ori RS tak ze oprucz blacharki to jeszcze zawieszenie cale z wozkami z Rs 2014 hydraulika uklad kierowniczy zmieniony z hydraulicznego na elektryczny no i wyposazenie najbogatrze jakie tylko uda sie wlozyc :)


http://www.autoexpress.co.uk/audi/85599/special-edition-audi-rs4-avant-nogaro-introduced

Opublikowano

Suty urywa.Będę śledził temat :)

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada :)

Powodzenia w modach

Opublikowano

Tak wlasnie cos takiego :) Tylko ze mi zalezy na Audi jak najbardziej zblizonym do ori RS tak ze oprocz blacharki to jeszcze zawieszenie cale z wozkami z Rs 2014 hydraulika uklad kierowniczy zmieniony z hydraulicznego na elektryczny no i wyposazenie najbogatrze jakie tylko uda sie wlozyc :)

to grubo :thumbup1:

mam nadzieje ze wiesz o MCE 09 z polifta aby układ elektryczny ci prawidłowo zadziałał

Opublikowano

Kolor bedzie zmieniony na Nagaro Blue a felgi ori RS4

Świetny projekt. :slina: LZ5F jest bardziej "sportowy". Niestety skundlili go malując Ibizy i Oktavie na lewo i prawo :wacko: Niemniej biedzie fajnie wyróżniać w lesie czarnych i srebrnych :D

Opublikowano
  • Autor

Tak wlasnie cos takiego :) Tylko ze mi zalezy na Audi jak najbardziej zblizonym do ori RS tak ze oprocz blacharki to jeszcze zawieszenie cale z wozkami z Rs 2014 hydraulika uklad kierowniczy zmieniony z hydraulicznego na elektryczny no i wyposazenie najbogatrze jakie tylko uda sie wlozyc :)

to grubo :thumbup1:

mam nadzieje ze wiesz o MCE 09 z polifta aby układ elektryczny ci prawidłowo zadziałał

Tak wiem mam kompletną instalke z poliftowego RS4.

Opublikowano

Grubo będzie kolejny RS4 B8 w sedanie...

Opublikowano
  • Autor

Kolejny dzień zakończony sukcesem, drzwi zmodyfikowane i czas brac się za progi i blotniki.

20141112_200707.jpg
20141112_201007.jpg
20141112_201018.jpg
20141112_201755.jpg
20141116_185722.jpg
Opublikowano

Grubo . :thumbup1:

Opublikowano

Koks projekt!!! :decayed: Bedziesz robil przekladke? Czy zrzucenie deski wiaze sie wpakowaniem instalacji od RS? Powodzenia w modach!!! :banan:

Opublikowano
  • Autor

Koks projekt!!! :decayed: Bedziesz robil przekladke? Czy zrzucenie deski wiaze sie wpakowaniem instalacji od RS? Powodzenia w modach!!! :banan:

Deska została wyjęta bo ułatwia to zbudowanie instalki ale też dlatego że będzie nowa :) nie cała instalka bedzie zmieniona tylko doposazona do maxa :) i zostana usuniete zbedne / martwe przewody.

Opublikowano

Jeśli można zapytać. W Anglii masz takich magików czy u nas na ojczyźnie? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.