Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tutaj zapytaj https://www.skrzynie.com.pl/ Brałem od nich oleje do skrzyń i do napędów wystarczy maila im wysłać z kodem skrzyni i dyfra Polecili Fuchsa więc wymieniłem w b6 i w nissanie navara. 0 problemów po wymianie:) i cena bardzo dobra porównując do ori... a parametry te same
  2. Beny odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    ale dupeczka mega
  3. ale ty wymieniałeś w b8 a ja pisze o b6;) w b8 jeszcze nie ruszałem tego tematu a jest nalatane prawie 300.000 next time
  4. Siemka. Chłopaki ja przed świętami wymieniałem olej w tylnym dyfrze i taki shit z niego leciał że masakra [emoji14] polecam kazdemu w starej b6 wymienic:) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  5. To masz winowajce;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  6. daj znac jak poszlo:) kumpel mial takie objawy ze raz dzialal raz nie. na vcds jak wlaczylem pompke to naped normalnie dzialal i mozna bylo pojezdzic chwile. zdecydowalismy ze sterownik jest chyba walniety i na allegro kupil kompletny naped za 750zl:) przelozylismy calosc i smiga pieknie:)
  7. Raczej sie uruchomi na vcds ale z braku oleju czy to bedzie zdrowe dla niej? Moze sie nie spalila z braku oleju Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  8. na allegro masz zestawe za 230 ori. przed chwila kupiłem dla kolegi:) Tylko jak siadła ci pompa to tak i tak bedziesz musial spuscic nowy olej mogles wczesniej ja sprawdzic
  9. podepnij vcds i sprawdz pompke czy w ogóle dziala:P
  10. Jak przekrecisz zaplon slyszysz jak pracuje pompka od haldexa?
  11. Dzieki Kamil! Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  12. Oj... Kolo fyc jest tez EUB czyli pewnie dyfer. Czyli co tam trzeba zalac [emoji14] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  13. Kamil a do skrzyni FYC? Dzieki z gory;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  14. Graty! S-line tylko troszkę wysoko stoi?
  15. Beny odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Chłopcy:P nie ma ktoś do sprzedania pompo-wtrysków? Potrzebuje do przerobienia na ALki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.