-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tutaj zapytaj https://www.skrzynie.com.pl/ Brałem od nich oleje do skrzyń i do napędów wystarczy maila im wysłać z kodem skrzyni i dyfra Polecili Fuchsa więc wymieniłem w b6 i w nissanie navara. 0 problemów po wymianie:) i cena bardzo dobra porównując do ori... a parametry te same
-
Audi A6 C7 by 7ups
ale dupeczka mega
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
ale ty wymieniałeś w b8 a ja pisze o b6;) w b8 jeszcze nie ruszałem tego tematu a jest nalatane prawie 300.000 next time
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Siemka. Chłopaki ja przed świętami wymieniałem olej w tylnym dyfrze i taki shit z niego leciał że masakra [emoji14] polecam kazdemu w starej b6 wymienic:) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi s3 problem z Haldexem
To masz winowajce;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi s3 problem z Haldexem
daj znac jak poszlo:) kumpel mial takie objawy ze raz dzialal raz nie. na vcds jak wlaczylem pompke to naped normalnie dzialal i mozna bylo pojezdzic chwile. zdecydowalismy ze sterownik jest chyba walniety i na allegro kupil kompletny naped za 750zl:) przelozylismy calosc i smiga pieknie:)
-
Audi s3 problem z Haldexem
Raczej sie uruchomi na vcds ale z braku oleju czy to bedzie zdrowe dla niej? Moze sie nie spalila z braku oleju Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi s3 problem z Haldexem
na allegro masz zestawe za 230 ori. przed chwila kupiłem dla kolegi:) Tylko jak siadła ci pompa to tak i tak bedziesz musial spuscic nowy olej mogles wczesniej ja sprawdzic
-
Audi s3 problem z Haldexem
podepnij vcds i sprawdz pompke czy w ogóle dziala:P
-
Audi s3 problem z Haldexem
Jak przekrecisz zaplon slyszysz jak pracuje pompka od haldexa?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Dzieki Kamil! Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Oj... Kolo fyc jest tez EUB czyli pewnie dyfer. Czyli co tam trzeba zalac [emoji14] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Kamil a do skrzyni FYC? Dzieki z gory;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
Graty! S-line tylko troszkę wysoko stoi?
-
B6 DIVISION
Siema Chłopcy:P nie ma ktoś do sprzedania pompo-wtrysków? Potrzebuje do przerobienia na ALki