Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h? zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku To co masz w tej chwili to spalanie średnie, gdy masz przełączony na spalanie bierzące pokazuje l/km podczas jazdy a po zatrzymaniu przechodzi w l/h
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No niemiec płakał jak sprzedawał
-
B8 TrOOOOp
245/40 ja mam takie u siebie na zimowe mam 17cali 225/50 Dziś kupiłem ori Rotory z A4 ET43 nr.dekielków 8T0 601 170A No to się sprawa wyjaśniła choć myślę że 4B0 też pasują
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Klamki RS robią robotę a cieszą jak murzyna blaszka
-
B8 TrOOOOp
Nie ma zadnych róznic jesli chodzi o zderzak jbardzo mnie to cieszy :-) dzięki
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy ktoś z was wie czy zderzak S-line od Anglika będzie pasował P&P Chodzi mi o zderzak przód
-
B8 TrOOOOp
Najzabawniejsze że dekielki z numerem 4B0 601 170 A i 8T0 601 170 A maja takie same wymiary Podejrzewam że te 4B0 były dedykowane do A3 lub A5
-
B8 TrOOOOp
Cena jest zabójcza W NL w ASO płaciłem coś koło 53€
-
B8 TrOOOOp
według etki to nr 8T0 601 170 A OK dzięki za potwierdzenie, nie byłem na 100% pewien według etki to nr 8T0 601 170 A 8T0 hmm to ciekawe 8T
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali?? Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja podejrzewam że Grześ z zaciskami kupił całą fabrykę audi
-
B8 TrOOOOp
Ja też ostatnio wziąłem oryginały (wiosną) i do tej pory chodzą idealnie. Poprzednie ORI wytrzymały 2 lata i zaczęły mazać.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Najuboższa wersja ma kostkę 6 pinów (miałem wcześniej u siebie) i grzane lustra chodziły
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
GPS też nie jest dokładny więc raczej bym się tego nie trzymał. wjedź na radar to Ci przyślą ile dokładnie jechałeś
-
Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
No to w pytę Cię h....j załatwił :facepalm: może ta noga co kopnął mu uschnie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Ty też??
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zmieniaj autko nabiera wyglądu z S
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
zderzaki jeszcze nie zmienione aj aj chłopaku nic się nie starasz
-
Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
Rozumiem że chodzisz i szarpiesz
-
Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
wydech sprawił że zaniemówiłem. Zdjęcie można zatytułować "A3 z d*py"
-
B8 TrOOOOp
na co? wszedzie w tym segmencie słabo się robi No właśnie tylko to mnie powstrzymuje
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Nie wiemy, opowiedz
-
B8 TrOOOOp
Powiem szczerze że czym więcej czytam mam większą ochotę zmienić markę
-
Audi A4 B5 problem po kupnie
Rękojmia czy jakoś tak się to nazywa ale nie wiem jak to się ma do umów kupna-sprzedaży
-
Odcinkowy pomiar prędkości
Naczytałeś się bzdur "Odcinkowy pomiar prędkości – system służący do rejestrowania przekroczenia dopuszczalnej prędkości pojazdów na kontrolowanym odcinku drogi. W przeciwieństwie do fotoradaru, nie mierzy prędkości w kontrolowanym punkcie ale sprawdza średnią prędkość na wyznaczonym odcinku. Na początku i końcu kontrolowanego odcinka ustawione są aparaty fotograficzne lub kamery rejestrujące wszystkie pojazdy. System automatycznie odczytuje numery rejestracyjne i oblicza czas przejazdu pomiędzy sprawdzanymi punktami. Na jego podstawie obliczana jest średnia prędkość, jeśli jest wyższa od dozwolonej, kierowca otrzymuje mandat na takiej samej zasadzie jak w przypadku zdjęcia z fotoradaru[1]." W Holandii tak to mniej więcej wygląda Od obliczonej średniej przysługuje korekcja (zwykle 3 do 5 km/h) na tak zwana pomyłke sprzętu, czyli jeśli przekroczysz o 7 km/h już leci mandat, jesli o 5km/h to nie zawracają tyłka