Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h? zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku To co masz w tej chwili to spalanie średnie, gdy masz przełączony na spalanie bierzące pokazuje l/km podczas jazdy a po zatrzymaniu przechodzi w l/h
  2. No niemiec płakał jak sprzedawał
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    245/40 ja mam takie u siebie na zimowe mam 17cali 225/50 Dziś kupiłem ori Rotory z A4 ET43 nr.dekielków 8T0 601 170A No to się sprawa wyjaśniła choć myślę że 4B0 też pasują
  4. Klamki RS robią robotę a cieszą jak murzyna blaszka
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma zadnych róznic jesli chodzi o zderzak jbardzo mnie to cieszy :-) dzięki
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy ktoś z was wie czy zderzak S-line od Anglika będzie pasował P&P Chodzi mi o zderzak przód
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najzabawniejsze że dekielki z numerem 4B0 601 170 A i 8T0 601 170 A maja takie same wymiary Podejrzewam że te 4B0 były dedykowane do A3 lub A5
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cena jest zabójcza W NL w ASO płaciłem coś koło 53€
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    według etki to nr 8T0 601 170 A OK dzięki za potwierdzenie, nie byłem na 100% pewien według etki to nr 8T0 601 170 A 8T0 hmm to ciekawe 8T
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali?? Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??
  11. Ja podejrzewam że Grześ z zaciskami kupił całą fabrykę audi
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też ostatnio wziąłem oryginały (wiosną) i do tej pory chodzą idealnie. Poprzednie ORI wytrzymały 2 lata i zaczęły mazać.
  13. Najuboższa wersja ma kostkę 6 pinów (miałem wcześniej u siebie) i grzane lustra chodziły
  14. GPS też nie jest dokładny więc raczej bym się tego nie trzymał. wjedź na radar to Ci przyślą ile dokładnie jechałeś
  15. No to w pytę Cię h....j załatwił :facepalm: może ta noga co kopnął mu uschnie
  16. Ty też??
  17. Zmieniaj autko nabiera wyglądu z S
  18. zderzaki jeszcze nie zmienione aj aj chłopaku nic się nie starasz
  19. wydech sprawił że zaniemówiłem. Zdjęcie można zatytułować "A3 z d*py"
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na co? wszedzie w tym segmencie słabo się robi No właśnie tylko to mnie powstrzymuje
  21. Nie wiemy, opowiedz
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiem szczerze że czym więcej czytam mam większą ochotę zmienić markę
  23. Rękojmia czy jakoś tak się to nazywa ale nie wiem jak to się ma do umów kupna-sprzedaży
  24. Naczytałeś się bzdur "Odcinkowy pomiar prędkości – system służący do rejestrowania przekroczenia dopuszczalnej prędkości pojazdów na kontrolowanym odcinku drogi. W przeciwieństwie do fotoradaru, nie mierzy prędkości w kontrolowanym punkcie ale sprawdza średnią prędkość na wyznaczonym odcinku. Na początku i końcu kontrolowanego odcinka ustawione są aparaty fotograficzne lub kamery rejestrujące wszystkie pojazdy. System automatycznie odczytuje numery rejestracyjne i oblicza czas przejazdu pomiędzy sprawdzanymi punktami. Na jego podstawie obliczana jest średnia prędkość, jeśli jest wyższa od dozwolonej, kierowca otrzymuje mandat na takiej samej zasadzie jak w przypadku zdjęcia z fotoradaru[1]." W Holandii tak to mniej więcej wygląda Od obliczonej średniej przysługuje korekcja (zwykle 3 do 5 km/h) na tak zwana pomyłke sprzętu, czyli jeśli przekroczysz o 7 km/h już leci mandat, jesli o 5km/h to nie zawracają tyłka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.