Treść opublikowana przez andynl
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050 Tutaj masz podane jak umieszczać zdjęcia
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Źle dodałeś i nie ma
-
B8 TrOOOOp
ma to samo w tej chwili a chcę wrzucić 19 cali kwestia żeby nie przedobrzyć
-
Grill RS4 do A4 B8
Grill wygląda spoko tylko ta czerwień w lampach to do niczego nie pasuje, no i S-line zderzaczek by pasował
-
B8 TrOOOOp
Wyluzuj chłopaku, lepiej dowcipkować, niż chorować, stare Polskie przysłowie mówi
-
B8 TrOOOOp
Wyrzuć ten telefon bo coś zawsze Cię w jajo robi
-
Remont garażu doradźcie :)
Maluj na biało górę, w garażu przydatna jest lamperia od połowy ściany (łatwiej wyczyścić) i tam stanowczo jasny szary
-
B8 TrOOOOp
No przy 29cali to miałeś pewnie nawet ponad błotnikiem hahahah
-
B8 TrOOOOp
Tak ? jesteś pewny że była to felga 9cali i ET30 ? nie chce mi się w to wierzyć. Wątpię żebyś miał przy 18cali 9J, ja mam teraz 18 - 8J - ET47
-
B8 TrOOOOp
Ja mam felgi w tej konfiguracji i jest ok, opona 245/35/19 A jakią masz u siebie zwiechę na aucie? Nie ociera Ci to np. przy obciążonym aucie?
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
+1 W wizualizacji widzę że przód masz nie podświetlony (nie ma pasków na przodzie samochodu na ekranie) u mnie jest pomimo że nie mam PDC z przodu
-
B8 TrOOOOp
Ludy na felgę 19 - 9J - ET33 jaki rozmiar oponki założyć żeby było dobrze???
-
Wymiana foteli Audi A4 Allroad 2009
Następny będzie w kasku zmieniał wtyczki Na Troopie było o tych wtyczkach
-
B8 TrOOOOp
Ja mam poliftowe kierunki ale są z letka porysowane trzeba by polerować może by jakoś wyglądało
-
B8 TrOOOOp
tak - wRong Hand Drive No i coś Ty najlepszego narobił chłopaku Będziesz rano wsiadał ze złej strony
-
B8 TrOOOOp
ale to nówki czy używki?
-
B8 TrOOOOp
w ASO 3300zł za sztukę więc spora różnica zastanawiam się tylko czy to dobry pomysł
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
A co Ty tam chłopaku szukałeś pod tą maską konie Ci uciekli?
-
B8 TrOOOOp
Ludzie czy za alu ROTOR 19x8.5xET43 (orginalne nowe w pudełeczkach ) 6800zł to dużo czy mało????
-
B8 TrOOOOp
Ja to po przelutowaniu z miesiąc bym na tych stołkach nie siadał
-
B8 TrOOOOp
Faktycznie wygląda jak poliftowa
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
Rzekł bym nawet że w ogóle nie bedzie się sprawował albo doświetlanie zakrętów albo HID
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
będzie fajniejsze jak znajdę jakieś fajne kółka, trzeba trochę z błotników wyjść , na razie szukam do lata jeszcze pare dni
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No wiem właśnie dlatego napisałem ciekawe jak długo. W poprzednim aucie miałem H7 i zwykle padały po wjechaniu w większy dołek No zobaczymy, strasznie drogie nie były więc żałować nie ma co, a jak nie to będę testował jeszcze coś innego. A używam w sumie rzadko tylko doświetlenie zakrętów cały czas chodzi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No niestety nie zrobiłem fotki samych żarówek no ale wygoglaj sobie H11 to zobaczysz jaka mają końcówkę Ewentualnie ze strony gdzie kupiłem sobie pooglądaj http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html A wspomnę jeszcze że mają 7500K