Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. znaczy się że prezes dość często moczy mordę i potem sztywnieje a na drugi dzień umiera
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko sie da kwestia ceny
  3. jakoś ja do tych dystansów nie mam zaufania, wole chyba kółko zmienić Po zamontowaniu LED Cree w halogenach nie byłem zadowolony z ilości światła jaką dają Cree, więc wyleciały Kupiłem żarówki H11 podobno wypełnione xenonem ile w tym prawdy nawet najstarsi górale nie wiedzą Dzis założyłem no i ilość światła o niebo lepsza niż z Cree i barwą podobne do bixenonów także na razie jestem zadowolony Ciekawe tylko jak długo będą działały
  4. Będziesz tam sztywnych woził????
  5. No tak trochę go nie było i zrobił z 0000 karawan chłopaku bój się ..........................prezesa
  6. w kostce pod siedzeniem T10m piny 2 i 3 a jakie dokładnie tam piny w kostkę idą to nie wiem do tej pory nie skończyłem podświetlenia z tyłu. Poza tym potrzebujesz pinów męskich i żeńskich bo w kostkach nie ma instalacji i trzeba ciągnąć do MCE. Schemat z pierwszego posta walnąłem Ci na czerwono kółka wtyk pod siedzeniami
  7. Ja kupiłem cały licznik od Angola z tego co pamiętam koło 250zł
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ha ha ha dobre Z tym tylko że pawelde ma zwykły zderzak a nie S-line
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z nudów sprawdziłem ile by te graty kosztowały w ASO no i komplet przód i tył z tarczami (bez klocków) 13084 zł :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  10. Ja u siebie wymieniałem sterowniki na full wypas ale to ze względu na składane lustra więc jakoś się nad tym nie zastanawiałem
  11. Grześ oświetlenie klamki też każdy obsługuje?
  12. No właśnie zimówki poniżej 7stopni powinno się używać tak spartolisz gumy
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Turecko-marokańskie brudasy kradną mi kiedyś w NL zaj.....li cale lusterko z opla, a na własne oczy widzialem z okna jak turecki gnojek rąbnął gościowi lusterko z VW transportera. To jest pierd......na nacja co do roboty się nie weźmie tylko albo kradna albo terror.
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś mu zasugerował że mu kratki były potrzebne
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    raczej ktoś Ci zaje.....ł, żeby to wyjąć to trzeba się troszkę pomęczyć więc nie sądzę żeby samo wypadło
  16. testowałem u siebie 1 i 2 wchodzą jak reszta biegów, czasem tylko 1 nie ma ochoty wejść ale zdarza się to rzadko.
  17. andynl odpowiedział(a) na dzg temat w Audi A4 B8
    Gdzieś już tu czytałem o tym problemie podobno stacyjka do wymiany jest
  18. W tym komplecie masz przecież wtyczki (całe wiązki elektryczne) to wszystko wpina się do sterownika drzwi, pytanie tylko czy Twój sterownik obsługuje podświetlenie klamek, jeśli nie to do wymiany także sterowniki
  19. Spryski działają co któryś raz (chyba w zależności jak się ustawi) u mnie przy co 5 użyciu spryskiwaczy szyb, ruszają też spryskiwacze lamp
  20. Ten licznik i ramki u siebie też niedawno robiłem i cieszy jak murzyna blaszka
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    się gdzieś rozkodowało
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź wszystko po kolei w okolicach gdzie grzebałeś może coś się wypięło lub przez przypadek uszkodziłeś, i nie panikuj ja jak robiłem ADS to walnąłem straszną głupotę i zamiast pomyśleć to panikowałem że całe auto do d..py. Na szczęście chłopaki mnie tu naprowadzili na właściwe tory
  23. Pytanie czy to działa czy szkoda sobie tyłka zawracać kodowaniem? Szukałem na różnych forach i zwykle było napisane że nie do końca to działa Ktoś już próbował?
  24. Jeśli dobrze pamiętam ET45 i właśnie gumiak siedzi wewnątrz prawie 2cm od górnej krawędzi błotnika. Zastanawiam się nad jakimś innym kółkiem coby trochę wypchnąć na zewnątrz, tylko jakoś pomysłu nie mam jakie rozmiary kółek szukać jakieś podpowiedzi?????
  25. Tutaj masz wszystko napisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.