-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Tak na serio,to Wy macie jakiekolwiek pojęcie ? żenada ,to forum zeszło na psy
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
To ile biegów ,skoro komputer pokazuje jazdę na 8 biegu?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
normalna reakcja,każdy multi szarpnie po wrzuceniu R,najmocniej rano,jak olej w skrzyni jest nierozgrzany. Jeśli wszystko inne działa normalnie,wielu przyjemnych kilometrów życzę.
-
S-tronic jak go rozpoznać
S-tronic masz tylko w quattro,ośka ma multi 8 biegów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
- A4 B8 multitronic
Absolutnie ,auto startuje jak odrzutowiec- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Jest spoko,po ustawieniu ciśnienia w kołach i ponownym wyważeniu jest super Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Wymiana zawieszenia z 1BE na 1BA
no nie,właśnie idealnie, przy oponie 245/40R18 2,1 to za mało,2,3 to takie optimum,w/g wlepy na drzwiach- Wymiana zawieszenia z 1BE na 1BA
2,3 przód i tył- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
nie,po zakończeniu wypalania w czasie jazdy wystudzi się samoczynnie,jeśli nadal chodzi ,to znaczy,że nie wypalił do końca DPF- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jak wentylatory chodziły długi czas po zgaszeniu silnika,to znaczy,że procedura wypalania się uruchomiła i miałeś dogrzany silnik do wypalania,najlepiej wtedy odpalić ponownie i na odcinek ok 10 km jednostajnie jechać 2200 obr na 5 biegu i masz wypalony DPF- Wymiana zawieszenia z 1BE na 1BA
nie aktualne,ponowne wyważenie kół i ustawienie odpowiedniego ciśnienia w kołach zmieniła charakterystykę pracy zawieszenia i jest super- Felgi 18"
Wejdą- Detaling Kalisz Ostrów Wlkp Kępno
Jest ktoś na forum,kto zna firmy detalingowe,które dobrze odświeżą auto,ale nie wyczyszczą portfela ?- Jaka antena do CB radia (wybór miejsca).
Dokładnie,najlepsze miejsce i antenka z cienkim kablem President Florida - A4 B8 multitronic