Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ All B8 ] Moje cztery kółka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,
Moje drugie A4 tym razem model B8
Autem jeżdżę od miesiąca, sprowadzone z niemiec.
Przebieg 186 500 tys. km udokumentowany , sprawdzałem w serwisie całą historie pojazdu.
Skrzynia Multi-tronik.
Silnik 2.0 tdi (143 KM) Common rail

- Lampy przednie Bixenony

- Tylne Lampy Led Neon 2012 r.

- Navi MMI 2G (Mapy zaktualizowane na 2014 r.)

- Grzane fotele

- PDC z tyłu

- Multi funkcyjna kierownica

- Fotele alcatara/skóra

- Pakiet chrom

- Rolety na boczne szyby

- Kolorowy FIS

Auto poza przednim lewym błotnikiem nie było malowane.

Brakuje mi sensora deszczu i zmierzchu, tylnego oświetlenie led i wewnętrznego pakietu oświetlenia.

Moje planowane modyfikacje:

  • Montaż tylnych lamp LED :thumbup1:
  • Wymiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED :thumbup1:
  • Audi PDC tył wizualizacja na wyświetlaczu MMI :thumbup1:
  • Światła przeciwmgielne funkcja doświetlania w zakrętach

Co dalej ??? :eusathink:

Proszę pisać co myślicie o aucie.



IMG_20140726_181332.jpg


IMG_20140726_181425.jpg



IMG_20140726_181452.jpg


IMG_20140726_181643.jpg

IMG_20140726_181814.jpg

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Jeszcze jedna fotka w środku


IMG_20140706_190058.jpg

Edytowane przez Krzysiek290785r

Opublikowano
:thumbup1:Ładne autko, dobra podstawa do modów, wszystko co Ci brakuje można doposażyć, trochę problem z sensorem, trzeba szybkę przednią wymieniać:wink:. Bezawaryjności życzę:wink:
Opublikowano

Bardzo ładne , włóż ledy na tył bądź neon i zmień kierę i będzie GIT:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mój pierwszy mały mod: Ledowe oświetlenie tablicy.

lh7qrtg4.jpg

tpys5rgj.jpg\

nuoc2pww.jpg

Opublikowano

Ładne autko :naughty: i widzę że się posuwasz do przodu zobaczymy efekty na końcu :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie,

Wczoraj udało się założyć nowe lampki. :)

yadjcubh.jpg

7czx2fm8.jpg

dh8l9vto.jpg

ft53dgg3.jpg

Edytowane przez Krzysiek290785r

Opublikowano

Super odrazu widać różnice :D

Opublikowano

gratki

Opublikowano

Lampki robią robotę :thumbup1: , sam też zmieniałem niedawno i na sam widok morda się cieszy :)

Opublikowano

mod :thumbup1: zmiana lampek

Opublikowano

Po montażu neonów nabiera się apetytu na lift :grin:

Opublikowano

Fajne te łyżwy z tyłu :wink:

Opublikowano

graty z moda :slina: dużo rzeźby? miałeś leda przedtem?

Edytowane przez edraven

Opublikowano

miałeś leda przedtem?

Sądząc z fotek w pierwszym poście - nie miał :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto miało zwykłe lampy z żarówkami. Patrz post nr. 4


Mała rzecz a cieszy

uzy7367h.jpg

Edytowane przez Krzysiek290785r

Opublikowano

O ile łyżwy prezentują się świetnie, o tyle ledy w oświetleniu tablicy są dużo za jasne i niebezpieczne. W pierwszym momencie myślałem ze takie zdjęcie, ale sądząc po poświacie na parkingu jak najbardziej oddaje rzeczywistość. Lepiej wydać piec zloty więcej, i kupić ori.

Opublikowano

Lepiej wydać piec zloty więcej, i kupić ori.

+1 :thumbup1:

W wizualizacji widzę że przód masz nie podświetlony (nie ma pasków na przodzie samochodu na ekranie) u mnie jest pomimo że nie mam PDC z przodu :huh:

Opublikowano
  • Autor

Nie sądziłem że lampki w tablicy mogą być nie odpowiednie, które powinnem założyć?

Edytowane przez Krzysiek290785r

Opublikowano

Nie sądziłem że lampki w tablicy mogą być nie odpowiednie, które powinnam założyć?

A ja nie sądzę ze jesteś kobietą, chyba że się mylę :grin:

Opublikowano

które powinnam założyć?

powinnaś :

2x 4G0 943 021 - 10,59€

2x 4B0 971 832 - 2,14€

2x 000 979 009 E - 2,32€

2x 3B0 972 712 - 2,14€

2x 000 979 020 E - 3,21€

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.