Treść opublikowana przez andynl
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Prosta sprawa ciągniesz kabelki od syczków do głośnika na dole drzwi A tak w ogóle u mnie zdjęcia widać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Poleciało PW No ja już jestem gotowy na lato Dziś przyjechały Rotorki 19tki z oponkami Conti 7mm profil I belive I can fly czyli latający bombowiec B8
-
B8 TrOOOOp
Albo prezent na święta
-
B8 TrOOOOp
Znaczy się że dobrze zobaczyłem Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie dnia Czy przy wymianie hebli na S4 (zaciski tarcze) trzeba też wymieniać osłony tarcz hamulcowych (tych blach) głównie chodzi mi o przód. Przepyrałem ETKĘ i z tego co znalazłem to to że i A4 i S4 mają te same osłony, prawda to czy ja źle patrzę??
-
Polecane opony zimowe
Podepnę się z tą datą u mnie na oponce z obu stron mam DOT HW32 N3XP Da się to jakoś rozszyfrować?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Wygląda ładniutko Nic nie ociera?
-
B8 TrOOOOp
według etki to nr 8T0 601 170 A Wrócę do tematu dekielków Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19 a orientujesz sie czy 4B0 601 170 (bez A) tez podeja do rotorow 19? Kolego dekielki bez literki A prawdopodobnie nie podejdą, te są bez chromowanego brzegu i są troszkę mniejsze, mam je na swoich 18 cali felgach Nie wiem czy dobrze będzie widać Masz linek do aukcji z tym dekielkiem http://www.ebay.de/itm/Nabendeckel-Alufelgen-Audi-A4-A6-Abdeckung-mittig-Zierdeckel-60mm-4B0601170-/181454208548?pt=Auto_Radkappen&hash=item2a3f837e24
-
B8 TrOOOOp
Ja mam u siebie dojazdówkę 19cali więc powinna wleźć na s4
-
Przerobione Audi A3 I na II
wygląda jak miejska kupa w lesie :facepalm: :facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Chyba coś wykombinuję żeby można było tył demontować i w razie potrzeby wymiana LED bo to staje się uciążliwe i kosztowne, każda następna używana, zazwyczaj zniszczona i trzeba cudować polerować to i tak około 400 zł, ręce opadają LEDY w klapach ( sedan) pala sie nagminnie nie dość , ze brak używek to ceny są syte W Holandii była zbiorowa powrotka 94-F6 modyfikacja uszczelnień lamp w sedanie (konkretnie w klapie) Mówiąc krótko wymieniali uszczelki w lampach bo nabierały wilgoci i co się z tym wiąże padały diody.
-
B8 TrOOOOp
No to nieźle do sedana robi super Hella i do d*py a do avanta made in Poland i nic sie nie pali
-
B8 TrOOOOp
a nie na zewnątrz? (klapy oczywiście)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Hmm dziwne może innego klona spróbuj
-
Limo by Kasku&Nosb:)
RS a pod maską dwa litry klekota Autko fajne kolorek w pytę Owocnych modów
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No dobrze jak zaznaczasz ptaszka zmieniają Ci się bity a czy w bajtach też Ci się zmieniają cyfry (litery)?
-
B8 TrOOOOp
według etki to nr 8T0 601 170 A Wrócę do tematu dekielków Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19
-
Polecane opony zimowe
w wielu innych krajach obowiązuje więc jeśli ktoś jeździ za granicę to lepiej mieć
-
czy tylna dokładka wystepowała w kolorze nadwozia ?
to chyba standardowy dyfuzor tylko pomalowany w kolor. Seryjnie jest czarny plastik
-
Wymiana tylnego dyfuzora
dokładki s-line nie dołożysz do zwykłego zderzaka i odwrotnie Jeśli zmieniasz zderzak przedliftowy na przedliftowy s-line nic nie musisz zmieniać, jeśli przedlift na polift do wymiany są ślizgi
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jak zmieniasz ręcznie bity to sprawdź czy zmieniają Ci się numerki w bajtach, jeśli nie to kliknij kursorem w pole bajtów (po zmianie bitów) i powinny się zmienić - wtedy zatwierdzić
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Będą świecić w nocy jak nic
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Powstań nie rób wsi
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Kręcąc kierownicą
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Sterowniki obsłużą Do fotochromu trzeba ciągnąć słupkami kabelki do lusterka wewnętrznego (lustro wew. steruje fotochromem)