Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Zaślepki są po to żebyś mógł sobie zmienić taśmę i założyć multifunkcję
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja tak właśnie zauważyłem że Krzysztof się strasznie rozgadał ostatnio
  3. No ciekawy jestem jak będzie wyglądało po lakierunku
  4. To takie info pogodowe o możliwym oblodzeniu. Dokładnie, od bodajże 4st/C pojawia się śnieżynka żebyś wiedział że możliwe jest przy tej temperaturze oblodzeni drogi a co się z tym wiąże należy zachowac ostrożność. Oczywiście to że pojawi Ci się ten znaczek wcale nie oznacza że na drodze koniecznie jest oblodzenie, po prostu ostrzeżenie
  5. Odpalasz zawsze ze sprzęgłem, jesli nie grzeje świec to znaczy że tego nie potrzebuje
  6. Żaba sama w sobie jest stabilniejsza od zwykłego lewarka. Co do kobyłek to kolega wyżej dobrze napisał szukaj z szeroką podstawą będą stabilniejsze. Pisząc że mam coś podobnego miałem na myśli wygląd, bo cena którą zapłaciłem to około 230zł (nie pamietam już dokładnie) więc być może jakościowo też jest ....inny Mam już kilka lat i nic nie puszcza, aczkolwiek jak pisałem wyżej rzadko używam
  7. Klape musisz bebeszyć, żeby podciągnąć kable do kierunków
  8. Ja mam coś podobnego i działa bez zarzutów, choć zbyt często nie korzystam
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie chyba za wcześnie włączyłem się do rozmowy mogło być jeszcze ciekawiej No cóż przy wigilijnym stole bedą musieli śpiewać kolędy
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cudze chwalicie swego nie znacie na naszym forum tez są ciekawe tematy (z pozoru zabawne) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299371-problem-z-przebiegiem-auta/ cofać czy nie cofać
  11. Teoretycznie tak ma być aczkolwiek różnice między ustawieniami nie są zbyt wielkie, ja mam ustawione na "późno"
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i zepsuli taki fajny Bartpol
  13. Już dokładnie nie pamiętam (sprawdzę później) ale są to ustawienia czujnika - załączenia świateł wcześnie - medium - późno (lub coś w tym rodzaju nie pamiętam już dokładnie) W opcji CAR
  14. Bez obaw, w życiu nie cofałem liczników i nie zamierzam bo to po prostu złodziejstwo, a to całkiem nie moja profesja Koledze który założył temat mogę tylko poradzić- każda potwora ma swojego amatora, jeśli Twoje auto jest zadbane i sprawne to wcześniej czy później znajdziesz kupca, kwestia czasu, nie rób z siebie kolejnego kretyna który potrafi tylko oszukiwać. Amen
  15. Wymyśliłeś masło maślane, przeczysz sam sobie Weź się chłopie uderz głową w drewnianą barierkę bo bredzisz strasznie. Żal Ci d*pę ściska że sobie w życiu nie radzisz czy jak? Za samo gadanie o cofaniu liczników powinni zamykać w karcerze. Marudzicie że PL syf a sami go takimi akcjami tworzycie. Za cofanie liczników powinno się tatuować nr. rejestracyjny pojazdu na czole takiego delikwenta
  16. W MMI masz 3 ustawienia (3 możliwości do wyboru)
  17. Robiłem na diodach na stronie 5 tego linku jest jak zrobić http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting5.html
  18. No to jak się nie ma pieniędzy na audi to się kupuje coś innego - skodę lub seata
  19. zonk na pewno nie ja ale pozdrawiamy kolegę z b6
  20. I jak w tym kraju ma być normalnie jak można prawie legalnie "naprawić" licznik Na zachodzie za takie numery ciupa, ale w bananowej PL republice wszystko jest ok bo ludzie mają jebla na punkcie kilometrów i kombinacji
  21. światłami trzeba było mrugać nie oczami
  22. Też mi coś to nie wygląda na B8, też bym raczej powiedział że to A6
  23. Ja mam u siebie to zrobione w wersji na białych diodach, fajnie to wygląda w nocy Niestety na zdjęciu nie ma takiego efektu jak na żywca
  24. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja na pierwszy rzut podmienił bym świece i zobaczył czy to coś da, zaczynaj od najprostszych rzeczy a jak nie będzie rezultatu to szukać dalej
  25. HDD i joystick ma MMI 3G High

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.