Treść opublikowana przez andynl
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Zaślepki są po to żebyś mógł sobie zmienić taśmę i założyć multifunkcję
-
B8 TrOOOOp
No ja tak właśnie zauważyłem że Krzysztof się strasznie rozgadał ostatnio
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
No ciekawy jestem jak będzie wyglądało po lakierunku
-
Ikona Śnieżki przy wyświetlaczu temperatury zewnętrznej
To takie info pogodowe o możliwym oblodzeniu. Dokładnie, od bodajże 4st/C pojawia się śnieżynka żebyś wiedział że możliwe jest przy tej temperaturze oblodzeni drogi a co się z tym wiąże należy zachowac ostrożność. Oczywiście to że pojawi Ci się ten znaczek wcale nie oznacza że na drodze koniecznie jest oblodzenie, po prostu ostrzeżenie
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
Odpalasz zawsze ze sprzęgłem, jesli nie grzeje świec to znaczy że tego nie potrzebuje
-
Podnośnik hydrauliczny żaba
Żaba sama w sobie jest stabilniejsza od zwykłego lewarka. Co do kobyłek to kolega wyżej dobrze napisał szukaj z szeroką podstawą będą stabilniejsze. Pisząc że mam coś podobnego miałem na myśli wygląd, bo cena którą zapłaciłem to około 230zł (nie pamietam już dokładnie) więc być może jakościowo też jest ....inny Mam już kilka lat i nic nie puszcza, aczkolwiek jak pisałem wyżej rzadko używam
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Klape musisz bebeszyć, żeby podciągnąć kable do kierunków
-
Podnośnik hydrauliczny żaba
Ja mam coś podobnego i działa bez zarzutów, choć zbyt często nie korzystam
-
B8 TrOOOOp
No właśnie chyba za wcześnie włączyłem się do rozmowy mogło być jeszcze ciekawiej No cóż przy wigilijnym stole bedą musieli śpiewać kolędy
-
B8 TrOOOOp
Cudze chwalicie swego nie znacie na naszym forum tez są ciekawe tematy (z pozoru zabawne) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299371-problem-z-przebiegiem-auta/ cofać czy nie cofać
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Teoretycznie tak ma być aczkolwiek różnice między ustawieniami nie są zbyt wielkie, ja mam ustawione na "późno"
-
B8 TrOOOOp
No i zepsuli taki fajny Bartpol
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Już dokładnie nie pamiętam (sprawdzę później) ale są to ustawienia czujnika - załączenia świateł wcześnie - medium - późno (lub coś w tym rodzaju nie pamiętam już dokładnie) W opcji CAR
-
Problem z przebiegiem auta...
Bez obaw, w życiu nie cofałem liczników i nie zamierzam bo to po prostu złodziejstwo, a to całkiem nie moja profesja Koledze który założył temat mogę tylko poradzić- każda potwora ma swojego amatora, jeśli Twoje auto jest zadbane i sprawne to wcześniej czy później znajdziesz kupca, kwestia czasu, nie rób z siebie kolejnego kretyna który potrafi tylko oszukiwać. Amen
-
Problem z przebiegiem auta...
Wymyśliłeś masło maślane, przeczysz sam sobie Weź się chłopie uderz głową w drewnianą barierkę bo bredzisz strasznie. Żal Ci d*pę ściska że sobie w życiu nie radzisz czy jak? Za samo gadanie o cofaniu liczników powinni zamykać w karcerze. Marudzicie że PL syf a sami go takimi akcjami tworzycie. Za cofanie liczników powinno się tatuować nr. rejestracyjny pojazdu na czole takiego delikwenta
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
W MMI masz 3 ustawienia (3 możliwości do wyboru)
-
podświetlenie boczków tapicerki jak w Q3
Robiłem na diodach na stronie 5 tego linku jest jak zrobić http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting5.html
-
Problem z przebiegiem auta...
No to jak się nie ma pieniędzy na audi to się kupuje coś innego - skodę lub seata
-
Spotkania na drodze
zonk na pewno nie ja ale pozdrawiamy kolegę z b6
-
Problem z przebiegiem auta...
I jak w tym kraju ma być normalnie jak można prawie legalnie "naprawić" licznik Na zachodzie za takie numery ciupa, ale w bananowej PL republice wszystko jest ok bo ludzie mają jebla na punkcie kilometrów i kombinacji
-
Spotkania na drodze
światłami trzeba było mrugać nie oczami
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Też mi coś to nie wygląda na B8, też bym raczej powiedział że to A6
-
podświetlenie boczków tapicerki jak w Q3
Ja mam u siebie to zrobione w wersji na białych diodach, fajnie to wygląda w nocy Niestety na zdjęciu nie ma takiego efektu jak na żywca
-
B8 TrOOOOp
Ja na pierwszy rzut podmienił bym świece i zobaczył czy to coś da, zaczynaj od najprostszych rzeczy a jak nie będzie rezultatu to szukać dalej
-
Poprawa dźwięku w naszych a4
HDD i joystick ma MMI 3G High