Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Najlepiej to na Malediwach ale ta gratisowa Holenderska pensyjka to mi nie wystarczy na przeprowadzkę
-
B8 TrOOOOp
No zacytował mój post to myślałem że jakieś wydumki o lotce wymyśla Pogubiłem się już w tym wszystkim
-
B8 TrOOOOp
pewnie tak... muszę bardziej zagłębić sie w temat może uda sie wymienić, widziałem ze w C6 ktoś wymieniał może w b8 tez sie uda Nie wymienić tylko dokleić - i tak da się, pytanie brzmiało czy wizualnie widać na klapie różnicę, czasem można taniej kupic całą klapę niż samą lotkę, problem w tym jak to sprawdzić na zdjęciu (fotu)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Taaaaaa yhy na pewno tak się w ogóle da chyba nie po to się audi kupuje
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No a czym bliżej domu tym noga cięższa :facepalm: mózg też na święta pojechał Akurat dzisiaj była prawie pusta droga tylko wiało strasznie bo może bym jeszcze szybciej obleciał
-
B8 TrOOOOp
To co jemu to z 6 pietra wypadło?? Ludzie czy lotkę na klapę do avanta S-line da się jakoś odróżnić wizualnie np.ze zdjęć? bo wiadomo że jest plastikowa więc pacnąć i wiadomo,a na zdjęciu się nie da pacnąć
-
A4-reczka - Niemiec płakał jak sprzedawał - BREWKI GRATIS !
No nikt zdrowy na rozumie tego nie kupi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No chyba nie z Lublina jakoś nie kojarzę żebym autostradą jechał ostatnio a tak już całkiem na marginesie Średnie zużycie paliwa w trasie.............................. dobrze że potaniało teraz
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
2012 styczeń - przejściówka, dużo gratów poliftowych np, lustra zew.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jak znajdę wiązki to będzie a na razie w drodze jest zderzaczek S-line pod PDC i jak się wyrobię w czasie to będzie PDC a jak nie to na razie tylko zaślepię dziury czujnikami Wykonany rekord Trasa NL-PL 1426km wykonana w 13,5 godz z przerwami na siusiu, papu i kawę
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Dzieki, oczywiscie przegladalem wczoraj temat, ale mialem wrazenie ze sa 2-rodzaje spojlera - ciemno szary i jasno szary. Teraz zakladam, ze sie mylilem i jest tylko jeden szary platinum, tak? To samo z kratka - te, ktore podales przyjda ze srebnymi obwodkami?? 8K0807681C01C i 8K0807682C01C te dwa numery to masz lewą i prawą z chromowanym ringiem, ostatnio kupowałem dla siebie więc mam na fakturze
-
B8 TrOOOOp
Sprawdź sobie czy w wiązce od sterownika do słupka masz instalację, jesli jest to ciągniesz kable od lusterka wew do kostki w słupku Oczywiście kodowanie potrzebne, wszystko opisane w linku który Ci podał miodzio Chyba całe drzwi w ETCE nie znalazłem drzwi w częściach
-
B8 TrOOOOp
Napisz w tym dziale prędzej Ci ktoś odpowie http://a4-klub.pl/index.php?/forum/221-pielegnacja-wnetrza/
-
Listwy wewnętrzne alu szczotkowane Renowacja
To jeszcze pokaż jak ta satyniarka wygląda
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum 260,01 zł 8K0 807 110 A 2ZZ spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolo chrom S4 541,75 zł 8K0 807 681 C kratka przy halogenie strona lewa 8K0 807 682 C kratka przy halogenie strona prawa 8K0 807 682 E kratka przy halogenie strona prawa dla pojazdów z automatyczną regulacją dystansu resztę znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-all-b8-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur/
-
B8 TrOOOOp
Nie namawiaj do złego niech robi nie bedzie się nudził przynajmniej
-
B8 TrOOOOp
Podziękował A oznaczenie AS3 dotyczy się przyciemnienia szyb - dobrze myślę? Tak mi wyszło z tych przykładów co podaliście.
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak się odczytuje rocznik na szybach??
-
B8 TrOOOOp
Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów Wole rotory;) Rotory w ASO są po 700€ sztuka więc jak nie liczyć 2800€ czyli do super zegarka jeszcze mało
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Dobrym przykładem Warsaw Shore :facepalm: :facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Ktoś chce kupić zegarek audi? :facepalm: http://shop.udenhout.nl/lifestyle/lifestyle-audi/audi-uurwerken/audi-sport-chronograaf-oris http://shop.udenhout.nl/lifestyle/lifestyle-audi/audi-uurwerken/exclusieve-audi-sinn-horloge
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Ja u siebie modyfikowałem i świecą jaśniej
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ze schematu (jest w pierwszym poście) wynika że do lampek czerwonej i białej, sterownik wtyka T32l pin 16, podświetlenie klamki T32l pin 3 Masz przecież wszystko w pierwszym poście miodzio spokojnie chłopak się pogubił
-
MMI 3G Plus z SIMEM
Problem solved: in the hidden menù Change the current value [AUX/no AMI BT/no AMI] to [AUX/no AMI BT/AMI] 7/8 – confirm by using rotate controller - WAIT Kolego ja znalazłem cos takiego może Ci pomoże
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Będzie pan zadowolony CREE daje bardzo "krótkie" światło i tylko kolor ma podobny do ksenona a te OSRAMY będą Ci dawały dłuższe światło. U mnie chodzą już 3 miesiąc i nadal działają poza tym nawet jeśli będą świeciły krócej niż CREE to i tak 50% ceny